Alena, 47

Číslo profilu 6502883
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Alena
Země Czech Republic
Město Karviná
Orientace Heterosexuální
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 155 cm
Váha 68 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Dominikánská republika Tunisko

Tuto zprávu poskytl uživatel Alena Karviná 05/28/2023 09:29:05

Najdete zde p oznámky k celému průběhu a to pouze stručně - základní informace, postřehy, data, fotky z mé cesty, změny po týdnech. Často máte pocit, že se nic neděje. Že se nehnete z místa. Nebo možná jen velmi pozvolna. I lidé vás každý den vidí a stejně jako vy, ani oni těch změn moc nezaznamenají.

Jste jim i sobě neustále na očích a tak je jasné, že vás občas napadne, že to byl blbej nápad ten váš cíl, ta vaše výzva. A proto je naprosto důležité udělat si první den poznámky o tom, s čím vlastně začínáte.

seznamování vinted Bruntál

Pořídit důkaz. Vyfotit se. Protože když se pak mrknete zpátky v čase, vždycky tu změnu uvidíte. Jednoduchý a naprosto chutný recept na jedinečnou galetku plnou borůvek. Předehřejte troubu na °C. Vyválejte plát listového těsta do kruhu. Vyzkoušejte velikost tím, že by měl být kruh větší než dno formy, ve které budete péct. Kraje budeme totiž překládat směrem dovnitř formy. Rozválené listové těsto vložíme do formy.

Posléze ve větší misce smíchejte borůvky, cukr, škrob, limetkovou šťávu, sůl a skořici. Míchejte opatrně, ať borůvky nerozbijete. Směs dejte do středu těsta a rozprostřete. Kraje těsta nyní skládejte směrem dovnitř, jakoby jste chtěli koláč po krajích zabalit viz foto.

V malé misce rozšlehejte vejce a těsto po celém kraji jím potřete. Galetku pečeme 15 minut. Poté stáhneme teplotu na °C a pečeme ještě dalších 25 minut, dokud kraje nezezlátnou.

Kristina Čechová

Před podáváním nechte vychladit. Poté pocukrujte moučkovým cukrem. Asi to bude znít zvláštně, ale jela jsem poprvé do zahraničí. Jasně, byla jsem v Polsku jako malinká, byla jsem v Rakousku jako malinká, ale vzpomínky jsou mizivé až žádné.

Návštěva Polska pro mne byla výzva, jelikož jsem jela autem sama se synem.

Blog – Škola Populo

Chtěla jsem vzít i Elišku, ale moje nevědomost to překazila, neměli jsme vyřízený pro malou pas, tak zůstala doma. Jestli někdy pojedete do Zoo do Wroclawi, jeďte po dálnici A4.

Já to neudělala, protože jsem dala na rady a ohromně jsem litovala. V Polsku je to samé rychlostní omezení. Najdete zde p oznámky k celému průběhu a to pouze stručně - základní informace, postřehy, data, fotky z mé cesty, změny po týdnech.

Často máte pocit, že se nic neděje. Že se nehnete z místa. Nebo možná jen velmi pozvolna. I lidé vás každý den vidí a stejně jako vy, ani oni těch změn moc nezaznamenají.

Blog – Škola Populo

Jste jim i sobě neustále na očích a tak je jasné, že vás občas napadne, že to byl blbej nápad ten váš cíl, ta vaše výzva. A proto je naprosto důležité udělat si první den poznámky o tom, s čím vlastně začínáte.

Pořídit důkaz. Vyfotit se. Protože když se pak mrknete zpátky v čase, vždycky tu změnu uvidíte. Jednoduchý a naprosto chutný recept na jedinečnou galetku plnou borůvek. Předehřejte troubu na °C. Vyválejte plát listového těsta do kruhu. Vyzkoušejte velikost tím, že by měl být kruh větší než dno formy, ve které budete péct. Kraje budeme totiž překládat směrem dovnitř formy. Rozválené listové těsto vložíme do formy. Posléze ve větší misce smíchejte borůvky, cukr, škrob, limetkovou šťávu, sůl a skořici.

Kristina Čechová

Míchejte opatrně, ať borůvky nerozbijete. Směs dejte do středu těsta a rozprostřete. Kraje těsta nyní skládejte směrem dovnitř, jakoby jste chtěli koláč po krajích zabalit viz foto. V malé misce rozšlehejte vejce a těsto po celém kraji jím potřete. Galetku pečeme 15 minut. Poté stáhneme teplotu na °C a pečeme ještě dalších 25 minut, dokud kraje nezezlátnou. Před podáváním nechte vychladit. Poté pocukrujte moučkovým cukrem. Asi to bude znít zvláštně, ale jela jsem poprvé do zahraničí.

Jasně, byla jsem v Polsku jako malinká, byla jsem v Rakousku jako malinká, ale vzpomínky jsou mizivé až žádné. Návštěva Polska pro mne byla výzva, jelikož jsem jela autem sama se synem.

Chtěla jsem vzít i Elišku, ale moje nevědomost to překazila, neměli jsme vyřízený pro malou pas, tak zůstala doma.

seznamování vinted Bruntál

Jestli někdy pojedete do Zoo do Wroclawi, jeďte po dálnici A4. Já to neudělala, protože jsem dala na rady a ohromně jsem litovala. V Polsku je to samé rychlostní omezení.

Studio Kabelové televize Kopřivnice -

Ve městech často místo "padesátky" na nás dokolečka vykukovala "čtyřicítka" nebo "třicítka". Cesta je to sice stejně dlouhá jako po dálnici, ale komfortně to bylo strašné, dlouhé a unavující. Vůbec se polákům nedivím, že u nás jezdí rychle, protože tady mají volnost. Pokud pojedete v neděli, nabalte si pití a svačinu, jelikož v Polsku nic nekoupíte.

Veškero obchody i obchodní centra zely prázdnotou a zahalily se do tmy. Nikde ani živáčka. Centrum Wroclawi bylo přemrštěné auty, ocenila jsem "únikové" pruhy, pokud jste špatně odbočili a potřebovali jste se vrátit zpět na trasu.

Po cestě jsme nenašli jedinou ceduli ani jeden billboard, který by Zoo nějakým způsobem avizoval, nikde žádná pomoc, kam jedete. Jen spousta šipek a řidiči, pomoz si sám. Nám zavřeli jediný most, který k zoo vedl a nikde ani malá nápomocná cedule, jak se dostat zpátky na cestu, která by nás k zoo dostala. Už jsem si říkala, že to tam někde zapíchneme a dojdeme pěšky, ale nebylo kde.

Ale jak jsem psala, nakonec se podařilo, našli jsme parkoviště k Zoo, které bylo opravdu jen kousek od vstupních bran.

Studio Kabelové televize Kopřivnice -

Cena za parkování byla levná, za tři hodiny jsme platili 90 Kč. Přijali i české koruny. Zoo jako takové je krásné, jako jakékoli jiné u nás. Spíše mi to připomínalo park. Začátek byl krapet nezáživný, ale to možná proto, že byla zvířátka kvůli dešti schovaná. My jsme po půl hodině uviděli lachtany a naprosto si získali naše srdce.

Než ho projdete, tak se projdete :D My v něm strávili určitě hodinu a půl času. Je překrásné! Je v něm horko, je obří, nikde neuvidíte tolik mořských živočichů, jako tam. Nikdy v životě se mi nezdály medúzy tak nádherné, jako když jsem viděla jejich ladný pohyb na vlastní oči. Taky se nám hodně líbilo terárium.

Já na to moc nejsem, ale byla to pecka. Měli to krásně a přehledně udělané, i tam jsme byli docela dost dlouhou dobu. V teráriu je i motýlárium, kam byste měli jít opravdu na lehko, je tam nepředstavitelné dusno a horko :D Protože motýlci létají jen tak kolem vás.

0 / 5