Halina, 37

Číslo profilu 6897499
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Halina
Země Czech Republic
Město Vrchlabí
Orientace Heterosexuální
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 174 cm
Váha 53 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Keňa Senegal Itálie Vietnam Kapverdské ostrovy Malediven Indonésie Rakousko

Glosa: Seznamky nejsou pro děti - Seznam Zprávy

Tuto zprávu poskytl uživatel Halina Vrchlabí 05/28/2023 08:35:05

Jedenáct procent dětí na internetu stejně často narazí na nejrůznější návody, jak spáchat sebevraždu. Pětině dětí minimálně jednou do měsíce internet zprostředkuje zkušenost s užíváním drog. Podobně často jim nabídne nejrůznější návody, jak nezdravě zhubnout. Informuje o tom závěrečná zpráva mezinárodního průzkumu EU Kids Online, který v minulém roce oslovil téměř tři tisíce českých dětí od 9 do 17 let.

Rodiče se při seznamování dětí na webu bojí pedofilů, ostatní hrozby neřeší -

Denně online je podle něj 84 procent českých dětí a dospívajících. Avšak jen 28 procent z nich se s tím, že je na internetu něco znepokojilo, svěří rodičům. Děti ve věku okolo deseti let přitom nejsou o moc sdílnější než starší teenageři. Rodiče tak až příliš často o každodenním životě svých dětí na internetu vědí jen málo.

Čeští rodiče nad tím, co jejich děti dělají online, měli velmi malou kontrolu už před osmi lety, kdy se průzkum dělal poprvé. Nyní, kdy se děti připojují z velké části přes mobil, rodičovská kontrola ještě oslabila. Často malý zájem o online aktivity svých dětí odůvodňují rodiče tím, že oni sami mají menší technické znalosti.

To je alibistický přístup. Co je pro rodiče hrozba, považuje řada dětí a dospívajících za běžnou věc. S novými lidmi se na internetu v posledním roce seznámilo každé druhé české dítě, každé páté si s ním dalo schůzku v reálném světě.

Ukazuje to průzkum EU Kids Online, který zkoumal denní chování na internetu téměř tří tisíc dětí a dospívajících ve věku od 9 do 17 let. Velká část rodičů nejen v Česku se každého takového kontaktu obává.

Strach z toho, že se jejich dítě stane obětí dospělého, který se skrývá za falešným profilem, trápí podle průzkumu z roku šedesát procent evropských rodičů.

Ne každé online seznámení je podle ní rizikem, velká část z nich přinese dětem nové přátele. Ukazuje to i zmíněný průzkum — z těch, kteří se se svým internetovým známým setkali tváří v tvář, jich 78 procent bylo rádo. Ze setkání se cítilo rozhozených nebo velmi rozhozených jen 1,4 procenta dětí. Místo přísných zákazů nebo varování před číhajícími pedofily by rodiče měli děti učit pohybovat se bezpečně v situacích, se kterými se reálně setkávají.

Základem jsou metody, které pomohou snížit riziko toho nejhoršího, čeho se rodiče bojí — že se jejich dítě stane obětí dospělého agresora.

Podstatně častěji než případy malých dětí, které jsou obětí pedofilů, končí podle amerických výzkumů v policejních statistikách příběhy dospívajících, kteří věděli, že po síti komunikují s dospělým člověkem.

V naprosté většině případů se ale děti po internetu neseznamují s dospělými, ale se svými vrstevníky. To se týká i teenagerů, kteří v průzkumu EU Kids Online odpověděli, že je takové setkání rozhodilo. I to s sebou nese specifická rizika. Mluvit by s nimi rodiče měli o tom, že na internetu je snazší než v reálném světě získat o člověku zkreslenou představu.

Kybergrooming: Online predátoři a kybergrooming

Řada dospívajících využívá i bez rady rodičů nejrůznější strategie, jak takové setkání ukončit, když nejde podle plánu. Ohrožené se dívky cítí například ve chvíli, kdy je jejich internetový známý hned na úvod schůzky políbí či obejme, zatímco ony ho vnímají jako cizího člověka. Sledujeme online Ruský oligarcha a zakladatel takzvané Vagnerovy skupiny Jevgenij Prigožin poslal Evropskému parlamentu podivný dárek. Sledujeme online Iniciativa Ukrajiny na bojišti se snižuje, a to kvůli únavě vojsk a nedostatku zbraní a munice, uvádí Zdeněk Petráš z K prezidentské volbě připustilo ministerstvo vnitra devět z 21 kandidátů.

Ruské ministerstvo obrany v pátek obvinilo Ukrajinu, že její vojáci zastřelili více než 10 Rusů, kteří se jim vzdávali Premium Policie zadržela dvě ženy a prověřuje, zda byly členky sekty. Obvinila je z vraždy. Jednou z žen je úspěšná dentistka, Premium Mluví rychle, a i když sedí, máte pocit, že je v neustálém pohybu. Jinak by nejspíš nemohl stihnout to, co dělá.

Premium Amerika nás naučila cestovat. Obdivovali jsme ji pro její svobodu, sílu i neomezené možnosti.

Odborný článek: Hranice a prolínání: scénář 1. projektového setkání (2–3 VH)

Se svým manželem jsme do Praktický lékař nevidí všechna data o očkování svého pacienta, může dohledat pouze ta k vakcíně proti covidu Při obřím zátahu zatkla policie v 9 evropských zemích 44 lidí podezřelých ze zločinného spolčení, uvedl Europol. Premium Zájem o dovolené na horách i v exotice je letos větší než loni. Lidé často vyžadují luxus a na dovolené tak nešetří Ministerstvo vnitra pustilo ke kandidatuře pouze 9 uchazečů z 22, chybí například Janeček. Sněmovna schválila zrušení Roztomilé plyšové zvířátko My Fuzzy Friends Ospalá kočička Žofka čeká, kdo ji v soutěži vyhraje a vezme domů.

Co pro to musíte udělat? Stačí se jen Umělkyně, modelka i pornoherečka si říká Annuschkatz a na svém těle má tolik tetování, že už je jen málokde vidět její Herečka Jaroslava Obermaierová 76 prozradila, že má strach z drahých energií a nedostatku plynu. Kvůli tomu dokonce Yvetta Kornová 60 promluvila o alkoholismu a svěřila se, že plánuje svatbu. Známá dětská herečka a sestra zpěváka České republice, Maďarsku a Rumunsku hrozí v příštím roce měnová krize, a to kvůli rostoucím rozpočtovým a vnějším Problematiku rakety dopadlé na polské území zpracoval ve své nové písni Jaromír Nohavica.

Sobota Vyzkoušet Premium zdarma. Prodloužit Premium. Aktivovat Premium. Nemáte předplatné. Obnovit Premium. Rodiče se při seznamování dětí na webu bojí pedofilů, ostatní hrozby neřeší Čtvrtina českých dětí a teenagerů se alespoň jednou měsíčně na internetu setká se zprávou, fotkou či videem, které zobrazují krutost nebo násilí, ukázal mezinárodní průzkum EU Kids Online.

Rodiče pak v seznamování dětí na internetu, které je stále běžnější, vidí riziko, bojí se pedofilů. Ostatní hrozby, s nimiž se děti na internetu setkávají, ale podceňují. Muž dusil známost z internetu ve svém bytě, ta před ním skočila z okna. Kybergrooming - Člověk se v profilu na sociální síti vydává za někoho jiného.

Pod falešnou identitou se snaží navázat vztah. Po dítěti může chtít zaslat například intimní fotky nebo se jej snaží vylákat na schůzku. Sexting - Posílání sexuálního obsahu prostřednictvím moderních technologií.

Děti a jejich zkušenosti z internetu. Sdílením fotek z nočníku či demonstrace rodiče děti ohrožují, varují experti. Autor: Radka Hrdinová. Související Šikana je i ve hrách, děti si kradou virtuální věci, říká šéf Linky bezpečí Sdílením fotek z nočníku či demonstrace rodiče děti ohrožují, varují experti Starých pedofilů je na síti málo, děti ohrožují jiní, upozorňuje psycholog Muž dusil známost z internetu ve svém bytě, ta před ním skočila z okna Na školách v kraji bují kyberšikana, časté je vydírání nahými fotkami Většina rodičů dětem určuje weby, na které mohou, ukázal průzkum.

Témata: nebezpečí , pedofil , průzkum , Drogy , fotografie , Masarykova univerzita , Instagram. Vláda dělá, co může, ale není to dost, míní prezidentský kandidát Fischer. Komerční sdělení.

Nejčtenější Prigožin poslal do Bruselu kladivo. Kreml zaslouží hajzl, míní český europoslanec. Ukrajina na bojišti ztrácí iniciativu, míní expert. Důvodů je víc. Vnitro pustilo do boje o Hrad jen devět z 21 kandidátů, odmítlo třeba Janečka.

Chyba, kterou už nezměním. Pavel se omluvil za prosovětský životopis. Masakr, viní Moskva Kyjev. Zubařka Saxana a dvě mrtvoly.

Kyber děti - Policie České republiky

Doma pořádala seance, policie ji viní z vraždy. Jím jednou denně a často mi stačí spát jen čtyři hodiny, říká kardiolog Neužil. USA byly pro nás symbolem svobody a blahobytu. Zájem Čechů o internetové seznamky během koronaviru stoupl. Zkušenost s on-line seznamování má v tuzemsku 75 procent lidí, před třemi roky to bylo o 16 procentních bodů méně. Ve světě se staly naprostým hitem videohovory, které u Čechů větší oblibu nezískaly. Vyplývá to z globálního průzkumu společnosti Kaspersky, do kterého se v Česku zapojilo přes respondentů.

Mezi nejoblíbenější patří aplikace Badoo, se kterou má zkušenost 54 procent z těch, kteří tento typ služeb někdy využili.

Děti a rizika sociálních sítí | Šance Dětem

Následuje Tinder 45 procent , Seznamka. Zatímco jinde ve světě se chtělo setkat osobně jen 14 procent lidí kvůli koronavirovým rizikům, a v naprosté většině dali přednost chatování či telefonátům včetně videohovorů, v Česku volilo osobní setkání 29 procent uživatelů, což je nevíce ze všech zapojených zemí. Uživatelé z Česka se nejčastěji potkají s jedním nebo dvěma potenciálními partnery za měsíc. Češi zároveň také velmi málo řeší, zda má jejich nový protějšek očkování nebo negativní testy.

Zajímá to jen každého pátého, zatímco ve světě je to přes 40 procent. Lidé jsou společenské bytosti, potřebujeme společnost, vzájemnou komunikaci a pocit blízkosti, a to i fyzické.

Seznamovací aplikace sice umožnily navazovat kontakty s novými lidmi i během pandemie, ale jen virtuálně. Fyzické setkání je však něco úplně jiného. Je to o řeči těla, vůni a doteku. Teprve když se tyto složky spojí, můžeme skutečně posoudit, co k dané osobě cítíme.

nebezpečí online seznamování Hranice

Pandemie námi otřásla. Mnoho věcí, které jsme před pandemií považovali za samozřejmé, zmizelo," uvedla terapeutka Birgitt Hölzelová. Nárůst online seznamování s sebou podle expertů Kaspersky nese také prvky rizika.

Nejen zklamání nebo odhalení identity mezi známými, ale také hackerské aktivity, které využívají citlivosti situace nebo sbírají osobní data, která nadále využívají pro online nátlak. Štítky seznamka , pandemie , Tinder , Badoo.

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Sport Fotbal Hokej Míčové sporty Ostatní sporty. Pošli tip! Zprávy Společnost Badoo nebo Tinder? Tři čtvrtiny oslovených se během pandemie seznamovaly na internetu Badoo nebo Tinder? Tři čtvrtiny oslovených se během pandemie seznamovaly na internetu.

nebezpečí online seznamování Hranice

Ohodnoť článek i Ty! Další nejčtenější. Další články. Nejčtenější články Díky zimě se Temelín pyšní rekordní výrobou. U hranic je neklid, zní z Rakouska. Skupinka mladistvých na sídlišti napadla muže. Policisté dva z nich obvinili. Sníh způsobil řadu nehod. Při jedné z nich se zranili čtyři lidé. Na Prachaticku havaroval kamion. Nehoda komplikovala dopravu. Policie zveřejnila tetování muže. Ve tmě ho srazil řidič automobilu.

Nejnovější články Krize na venkovních stadionech trvá. Motor těsně prohrál s Vítkovicemi. V Rakousku hrozí stávka na železnici. Dotknout se může i spojů s Českem. Dnes je den proti násilí na ženách. Bojuje proti zneužívání i domácímu násilí. Český Krumlov vybral z pokut za rychlost aut třikrát víc, než odhadoval. Na jih Čech přijeli hlavně Němci. Tuzemských hostů ubylo.

Přihlášení uživatele. Uživatelské jméno. Přihlásit trvale. Přihlásit se. Přihlásit se přes Facebook. Zapomněli jste heslo? Zapomenuté heslo. Zadejte svou e-mailovou adresu Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla. Odeslat žádost na změnu hesla.

0 / 5