Milada, 38

Číslo profilu 1273795
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Milada
Země Czech Republic
Město Hradec Králové
Orientace Lesbičky
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 164 cm
Váha 56 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Maroko Venezuela Španělsko Malta Velká Británie

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Milada Hradec Králové 05/28/2023 08:47:05

Zde můžete vyhledávat aktuální informace o všech našich partnerech, kontakty zveřejňujeme po dobu jednoho roku od vydání tištěného katalogu. Adresář lze třídit podle témat rozlišených barevnými nadpisy, podle abecedy nebo podle ikon základní charakteristiky - po najetí myší se zobrazí popis.

Uživatelské skupiny podle místa -

Další piktogram je symbolem katalogu, v němž byl partner uveden. Adresář volného času Zde můžete vyhledávat aktuální informace o všech našich partnerech, kontakty zveřejňujeme po dobu jednoho roku od vydání tištěného katalogu.

Seřadit podle tématu abecedy charakteristiky kraje. Těžištěm celoroční činnosti, která propaguje čtení pro děti od nejútlejšího věku. Pomáhá lidem s poraněním míchy, aby se opět mohli zapojit do plnohodnotného života.

Zkušení lektoři a terapeuti, kvalitní programy i zázemí pro ty, kdo jsou upoutaní na vozík. Český svaz ochránců přírody je největší občanské sdružení v ČR, které se zabývá ochranou přírody a krajiny. Nabízí smysluplné využití volného času při praktické pomoci naší přírodě.

Pomozte najít pěstouny dětí, které nemohou z vážných důvodů vyrůstat ve své biologické rodině. Informace pro zájemce najdete na webu nebo zvolejte na zelenou linku Největší internetový portál pro aktivní lidi kolem šedesátky. Komunikační prostor, tipy na setkání, akce i služby. Seznamka, i60 Senior Fashion Nadace Partnerství podporuje aktivity zlepšující životní prostředí a veřejná prostranství.

Horolezci si dali rande v Českém ráji. Přivezou knížky a filmy - Krkonošský deník

Každý rok vyhlašuje celostátní anketu Strom roku a rozvíjí stezky Greenway. Otevřená zahrada NP v Brně. Podporuje prověřené projekty moderních sociálních služeb, umožňujících plnohodnotný život seniorů v jejich přirozeném prostředí.

Cílem nadace je snížení počtu dětí, jež vyrůstají v ústavní výchově. Snaží se dopřát každému dítěti láskyplnou péči mámy a táty. Programy na podporu zdraví a prevenci nemocí, zdravotní, výchovné a osvětové projekty. Pomozte dětem! Hlavní činností je Projekt adopce afrických dětí na dálku, který zpřístupňuje vzdělání chudým dětem v západoafrické Guineji. Celosvětová organizace, která se zabývá ochranou práv dětí a zlepšováním jejich životních podmínek.

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové - 96 pomáhá lidem se zdravotními a sociálními handicapy, aby se stali plnohodnotnou součástí společnosti. Občanské sdružení organizuje integrační terapeutické programy s jízdou na koni pro zdravé i handicapované děti s doprovodem, víkendy v sedle, letní tábory Bohatá nabídka služeb pod jednou střechou v Domě Portus.

Veřejnosti jsou přístupné historické reprezentační prostory, které byly svědkem významných návštěv a událostí. Prohlídka zahrnuje pět sálů, knihovnu, kabinet a místnost pro krátkodobé výstavy. Botanická zahrada v Bečově nad Teplou 9 ha nabízí kromě poznávání mnoha rostlin a dřevin i volnočasový areál s řadou kreativních prvků, výukové programy a první bioferatu v ČR.

Městská památková zóna, pobočka Muzea Mladoboleslavska v benáteckém zámku - expozice o životě a díle Tycho de Brahe, expozice o městě, okolí a osobnostech s ním spojených, hudební nástroje.

Historické město roku Medvědí bráškové z úspěšného večerníčku bydlí na Městské hoře, na Crazy golfovém hřišti se setkáte s hrdiny ze Čtyřlístku. Město s památkovou zónou, vhodné zázemí pro výlety do Českého středohoří. Nejen borůvkový ráj, ale i areál bývalého augustiniánského kláštera, kde je k vidění nová interaktivní expozice Vlakem z Borovan tam a zpátky. Zámek, poutní chrámy, cyklostezka podél Labe, Proboštská jezera Projekt Zpřístupnění brněnského podzemí - Labyrint pod Zelným trhem, Mincminstrovský sklep a Kostnice u sv.

Jakuba - přibližuje návštěvníkům unikátní prostory. Česká Lípa je turistickou křižovatkou českého severu. Městská památková zóna. Atraktivní turistické cíle jsou na dosah. Nejbližším okolím města vás provedou tři naučné stezky. Brána do Ratibořic, město, kde zanechala stopy spisovatelka B. Němcové leží u Východočeského moře, vodní nádrže Rozkoš. Úchvatná severočeská krajina. Památky, přírodní krásy, sportovní příležitosti i kulturní akce.

Krásy Českého ráje můžete poznávat i s dětským kočárkem, s holí či na vozíku. Tipy na výlety, památky, turistické cíle, ubytování a služby. Město Dačice je vstupní branou do turistických oblastí Podyjí a nedaleké České Kanady a město, které dalo světu kostkový cukr.

Západočeské město s významnou přírodní lokalitou Šlovický vrch, obnovený lesopark Martinská stěna s naučnou stezkou Dobšice jsou aktivní obcí u Poděbrad.

Muzeum Keltů, dětské hřiště ve stylu keltského oppida, Dobrodružná a naučná stezka malého Dobše, Expozice místních tradic, spolků a rodáků, arboretum. Naučná stezka Se Čtyřlístkem kolem Blaťáku. Blízké hrady Bezděz a Houska. Zahrady propojují výstavní areál s dalšími historickými památkami Kutné Hory. Do města láká Památková rezervace Betlém, kde malebné chaloupky oživují kulturní akce, využijte oddychové stezky i moderní koupací biotop.

Městečko 15 km severně od Plzně s tradicí těžby kaolinu a výroby keramiky. Muzeum, řada kulturních akcí, naučná stezka.

lezecká seznamka Dvůr Králové nad Labem

Vítejte v městě obrů na soutoku Labe a Čisté v Podkrkonoší. Pamětihodnosti a zajímavosti poznáte díky hře Putování královstvím obrů, Naučná mravenčí stezka. Jeden z nejstarších kamenných hradů v Čechách je dodnes v držení rodu Sternbergů, kteří ho založili ve Speciální prohlídky pro rodiny s dětmi, vyhlídková obranná věž Nikdy nedobytý gotický hrad Kašperk nejvýše položeným královským hradem v Čechách.

Z jeho věží se návštěvníkům nabízí jedinečný výhled do okolí a na centrální Šumavu. Gotický královský hrad na pomezí Čech a Moravy leží v přírodním parku údolí řeky Křetínky. Unikátní goticko-renesanční dům zbrojnošů, ubytování ve stylově zařízených pokojích. Malá obec v rekreační oblasti Slapské přehrady, rozhledny,naučné stezky. Stálá expozice Muzeum střední Vltavy, expozice balónového létání a Fr.

Po rekonstrukci otevřen veřejnosti r. Výstavy a akce pro všechny věkové skupiny. Město s hornickou minulostí a lázeňskou současností. Ideální výchozí bod k poznávání Krušných hor, lanovka na Klínovec, naučné stezky, cyklostezky i kulturní památky. Jičín je město pohádky a Albrechta z Valdštejna. Rumcajsova ševcovna a expozice Rumcajsův svět Radka Pilaře. Za vévodou se vydejte na Valdštejnské slavnosti či alejí do Valdštejnské lóže. Město s tradicí i zázemím pro turisty, kteří míří do Krkonoš.

Historické město roku pochází ze Zámek hostí Krkonošské muzeum. Historické město s mnoha pamětihodnostmi. Tradiční oslavy Narozenin Maxipsa Fíka. Mapa Kadaň bez bariér zdarma v IC. Lázeňský kraj s mnoha přírodními zajímavostmi.

Singltrek pod Smrkem v Jizerkách - - Outdoor Generation

Krušné hory s Božídarským rašeliništěm a Blatenským příkopem, Jáchymov Tradiční lázeňské oplatky, Muzeum Jan Becher, sklárna Moser, Vřídelní kolonáda s podzemím, rozhledna Diana, na niž vede lanovka, lanový park Svatý Linhart Karviná nabízí řadu turistických zajímavostí. Především empírový zámek Fryštát s parkem a šikmý Kostel sv. Petra z Alkantary karvinskou Pisu. Kladenský zámek s malebnou zahradou a medvědáriem, Městský stadion Sletiště, aquapark, trampolínový park, cyklostezky Město v podhůří Krušných hor se zámkem obklopeným hodnotným parkem na břehu Ohře.

Muzeum hodin,městská galerie Kryt,lázeńský areál Evženie. Stálá expozice v NS Domu přírody Českého lesa. Mnoho programů pro školy a akcí pro veřejnost. Nejvýznamnější památky města vám představí Dračí průvodce. Rozhledna Vodárna Kolín,řepařská drážka, můžete potkat i medvědy od Kolína. Starobylé město v podhůří Orlických hor se dvěma zámky. Na Kostelecku je vodácká řeka Orlice, síť cyklostezek a mnoho lákavých turistických cílů.

Město železnice na dolním toku Vltavy, městské muzeum, muzeum historických kočárků,několik spotrovišť, blízké zámky Nelahozeves a Veltrusy. Město podmanivé krásy s přezdívkou Hanácké Atény. Ahoj kočky najdu tu nějakou prosím odepiš Jsem z jižní Moravy okres Břeclav. Hledám kamarádku kolem 40ti let,která to s posilováním myslí trochu vážně a neběhá ve fitku jenom na pásu. Můj cíl je zhubnout,vytvarovat postavu a najít toho správného Ve dvou to půjde líp. Cvičím většinou ve FormFact.

Ozvěte se.

Horská bouda PermoníkvMalé Úpě je pouze pro děti - PDF Free Download

Povídání o možnostech řešení prostřednictvím kraniosakrální biodynamické terapie. Kde se v Plzni seznámit se svobodnými maminkami?

Single rozvedený čtyřicátník z Plzně hledá nezadanou maminu ve věku let taktéž z Plzně a okolí. Ahoj holky, nastěhovali jsme se do jedné obce u Kyjova a pořád tady nikoho blíže moc neznám. Pracuji z domu většinou a tak mi z té samoty už tak trochu hrabe. Beru do party na pokec normální, vyrovnané, se zdravím pohledem na život, bez předsudků, …. Pomoc maminkám dostat se zpátky do formy po těhotenství! Ahoj, hledám maminky z Benešova, Kamenice a okolí Prostě aby si člověk na té mateřské nepřipadal tak sám :- mám chlapečka 5 let a holčičku 1,5 roku.

Budu se těšit Ahojte, hledám maminky z Hranic na Moravě a okolí. Na pokec, procházky, Bydlím tu krátce a žádnou mamču tu neznám. Já 24 let, děti 2 roky, 6 měsíců.

Ahoj budoucí či již zasloužilé maminky! Ahoj, pojďme se seznámit s někým z okolí. Já mám 2 děti 1,5 a 4 a hledáme někoho na pokec, společnou procházku, hřiště atd. Ahoj, pojďme si najít někoho z našeho okolí, je potřeba se seznámit s ostatními maminkami a miminkami. Maminky s miminky a dětmi a noví obyvatelé Heřmaniček a okolí, co hledají někoho na popovídání a seznámení. Vítám všechny budoucí maminky ze Zlínského kraje???????? Skupina pro osamělé maminky:D trocha komunikace s lidmi v našem věku, společné procházky s dětmi, atd….

Pro nastávající maminky ideálně Praha 6, spolecne sdílení mateřství a nejen toho. Milenka která hledá milence ale potřebuje také pomoct. Najde se tu nějaká těhulka z Plzně? Jsem teď v 11tt. Máš to podobné? Tak se přidej a třeba najdeme společnou řeč Ahoj maminky! Mam skoro 2 letou holcicku a bydlime kousek od Mostu, na vesnici. Ahoj sou maminky z okolí Praha 9? Ideálně Vysočany : Stěhujeme se na Vysočany syn má 3 roky tak hledáme parťáky, holky, kluky , starší, mladší ať si zvykají????

Máte někdo zkušenosti se školkou Smartkids Rubeška? Pekny den maminkam z Hradce Kralove,ktera maji miminka do jednoho roku. Cilem skupinky je popovidani,podpora,zkusenosti,prip. Mam syna 8 mesicu ktery stale jen breci Vsech serdecne zdravim : Moc rada najdu nove kamaradky nejlip s detma, mame 2,4 rocni holcicku. Zajimaji me: prochazky, aktivity s detma, kulturni akce, umeni a tvorba. Jsem puvodem z Ruska, zjiu v Cesku skoro 7 let, pritel je cech.

Ahoj bydlím v Jenstejne a mam 1,5letou dcerku. Hledám kamarádku z Jenstejna nebo blízkého okolí na společně prochazky a pokec. Ahoj maminky, je mi 30 let a mám syna, kterému bude tento měsíc 6 let.

Ahoj holky, jmenuji se Bára, je mi 33 let a hledam nejakou maminku na spolecne kocarkovani, vylety, navstevy a kamaradstvi. Mam syna 1 rok, nove jsme se pristehovali z Prahy do Nemojova a vsechny zname mame daleko.

Skupinka pro seznameni cerstvych maminek pro spolecne aktivity v Brne-Lisni a okoli :. Skupinka pro maminky co hledají kamarádky, na procházky, dopisování cokoliv. Ahoj, nejsem tu aby jste mě odsuzuvaly. Jsem milující manžel co se vzorně stará o děti a rodinu. Nechci se rozvádět ale prostě sex doma je nic moc. Domlouvání i ve větších skupinách pro sladění času a místa, návrhy aktivit, na které hledáte větší skupinku na nějaký výletík, socializaci prcků či rodičů.. Hleda se kamaradaka na spolecne chvile a aktivity.

Ahoj, hledám parťačky pro mě a dcerku, najde se tady nějaká maminka s holčičkou let? Potřebovali by jsme nějaké kamarádky na hřiště, procházky, výlety a třeba když to vyjde a sedneme si všechny i nějakou společnou dovolenou. Najde se nějaká maminka z Prahy Kolovrat nebo okolí pro společné procházky s kočárkem? Mám šestitýdenní dceru a už je mi hodně smutno, jak jsem s ní pořád zavřená doma sama :- Je mi 36 let, VŠ. Kontakt maja. Kvůli Covidu se teď nemůžeme potkat na těhot.

Těším se na vás. Milé maminky, přestěhovali jsme se do Benátek nad Jizerou a hledáme nové parťáky a parťačky na trávení volného času :. S dcerou 2 roky rády chodíme na procházky, na hřiště atd. Není problém se přepravit i někam do bližšího okolí :.

IN-Prague | KAPesní KAtalogy - adresář volného času

Ahoj nenajde se tady nějaká mamča na procházky, kafco Havířov a okolí Ahoj, hledám kamarádku z Týnce nad Sázavou a okolí. Zatím bydlím v Benešově, ale budu se stěhovat, Jsem ve 2. Skupina pro maminky ze Soběslavi a okolí. Táto skupina je určená pre všetkých, ktoré žijú v cudzine, alebo sú cudzinky žijúce v ČR a SR alebo majú manžela cudzinca alebo proste len majú voľakú spojitosť s ČR a SR a momentálne žijú dakde inde. Koľko sa nás nájde takých?

Ahoj jestli ses odsťehovala do Dačic a máš třeba i dítě jako já a nemáš s kým poklabosit nebo jít na kávu???? Ahoj, mam 8mi měsíční miminko a hledam nejakou partacku na spolecne vylety, kavicku apod. Bydlime v centrum Ostravy, ale hodne jezdime na vylety a chodime Ahoj, najde se tady nějaká maminka v okolí UH co se nudí doma a zašla by třeba na kafčo?

Ahoj, přistěhovala jsem se na vesnici a není tak jednoduché se seznámit, jak se zdá. Je tu někdo z okolí, kdo by občas něco podnikl samostatně nebo už s dítětem?

Zatím jsem v 1. Hledám maminku s dítěte v Berouně. Mam syna, 5 let a hledáme parťáky na společné zážitky. Ahoj holky, jmenuji se Michaela Chalupová a založila jsem tuto Skupinku pro Maminy, které by se chtěli Seznámit. Žijí v Novém Městě na Moravě, mám skoro 3letou Dcerku.

lezecká seznamka Dvůr Králové nad Labem

Pokud by byl zájem, určitě se Radi seznámíme. Ahoj, jmenuji se Eliška. Jsem dula studentka- mentorovaná dula - nebo také dula sbírající zkušenosti :- Tuto skupinu jsem založila pro sdílení mého dulího života a zároveň pro inspiraci či dotazy ohledně porodu s dulou.

Jsem tu pro vás. Ahoj, jsem maminka prvního chlapečka Daníka, kterému je 7 týdnů. Našla by se maminka, která by s námi chtěla občas vyrazit na procházku? Jsme z Lochotína. Kamarádky mám daleko nebo bezdětné.

Maminky s dítky které chtějí najít parťáka parťačku na procházky s kočárkem. Ahoj holky, nebudete některá v lázních od Já se chystám a hledám nějakou kámošku na procházky, kafíčko a tak????

0 / 5

Populární profily

seznamka guy Kadaň

Anežka, 35

seznamka na facebooku Jihlava

Zuzana, 32

rychle rande tabor Ostrava

Zlatuška, 45

hledat chlapce Havlíčkův Brod

Leontýna, 31

svatební agentura brno kariéra Nymburk

Elizabeth, 31

svatební agentura pro cizince Praha

Evelina, 36