Etela, 45

Číslo profilu 1886273
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Etela
Země Czech Republic
Město Rožnov pod Radhoštěm
Orientace Bisexuální
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 150 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Keňa Spojené arabské emiráty Zanzibar

- osudová seznamka - nyní zdarma

Tuto zprávu poskytl uživatel Etela Rožnov pod Radhoštěm 05/28/2023 07:56:05

Tabule Přepsat. Procne Chtělo by to tady zrušit,samá cizinecká legie fake. Praha Dámy, pozor na pány ze zahraničí! Obycejnychlap52 Vydrž, musím najít lepší fotky. V džínách a tričku k ohni. Luckyman71 Hledám investorku, do projektu: Přátelství, Vztah Zn: Spěchá!

Slečny, dámy, ženy Netlačte se, beztak se dostane jen na jednu z Vás. Sympaťanda na Badminton, pravidelně? Druhou raketu mám. Kalden Nekolik stovek zen. A zadna nechce vztah. Najdu zralou plnostihlou? Godgory Nějaká přírodní zrzka, pihovatá, co mě nebude chtít hned zabít :-D. Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Blíží se advent Přihlásit se.

Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Skutečné příběhy štěstí Příběhy štěstí, které začalo právě na Štěstí. Milé štěstí,stal se zázrak. Našli jsme se díky Vaší seznamce i když kolem sebe už nějaký čas chodíme v reálu,jen jsme se" neviděli" Díky Vaší seznamce jsme se našli a jsme oba šťastní.

Hodně Štěstí na štěstí i dalším lidem ,kteří hledají Zásah na první pohled Ráda bych se podělila o to, co potkalo na štěstí mě a ač je to neuvěřitelné a možná i bláhové, začínám věřit, že lze přes internet najít lásku snů. Byl prvním mužem tady, kterého jsem oslovila první já.

Nehledala jsem rozptýlení, a lásku a vztah už vůbec ne. Přivedla mě sem jen čistá zvědavost a možná jen popovídání si s někým "novým". Jeho profil nebyl nikterak zvláštní, ale zato jeho oči Nedokázala jsem si představit, že bychom spolu prohodili více než pár vět, natožpak to, že bychom se někdy viděli. První slova jsme prohodili v pátek večer, ale protože měl každý z nás na víkend už svůj program, sešli jsme se na štěstí znovu v neděli dopoledne a pak už se věnovali jen sobě.

Napsali jsme si toho hodně a já se rozhodla v nedělním odpoledni se sebrat a prostě jet Bylo to mé rozhodnutí, neočekávala jsem od toho víc než popovídání si u kávy. Na první pohled byl takový, jak jsem viděla na fotkách Troufám si tvrdit, že jsme si měli co říct.

seznamka stesti recenze Kadaň

Nenudila jsem se, byl vtipný a rozumný. Některá jeho slova mi byla tak blízká, že jsem si připadala jako ve snu. Zdálo si mi, jako bychom se znali několik let.

Entomolog - profil uživatele

Jsme od sebe sice dost vzdáleni, ale já vím, že já to nevzdám. Láska na první pohled,,, 2. Kdo hledá najde 1. Je to neskutečné jak život je krásný. Začalo to před rokem dopisováním a už při dopisování to zajiskřilo mezi námi. Pak přišla schůzka a byl z toho ohen a dnes je z toho požár.

Je mezi námi rozdil 14 let ale jak by nebyl. Mne je 50 moji lásce 36 a oslovujeme se lásko,miláčku atd. Jsme oba romantici tak vodění za ruku a líbání na veřejnosti je pro nás normální jak by nám bylo Je to krásné jak to krásné hřeje pod srdíčkem. Proto držím palečky všem samotným věřte Seznamce Štěstí ,někde na Vás čeka ten pravý.

Já ho našel tady.

seznamka stesti recenze Kadaň

Miluji konečně toho pravýho Byla neděle a já toho večera neměla co dělat, tak jsem se připojila na net a tam jsem uviděla muže svých snů, bylo to na této seznamce.

Oslovila jsem ho normálním způsobem komunikace, ale nevěřila jsem tomu, že právě on by se mi mohl ozvat. Druhý den jsem kontrolovala vzkazy od svých kamarádu a velkým překvapením, bylo to, že právě on mi odepsal. Ten večer jsme se domluvili na schůzce, ale pod záminkou jen přátelství. Mě totiž vadilo, že je z takové dálky. Hledala jsem partnera z blízkého okolí. Druhý den ráno jsem se vydala do jeho rodiště. Jela jsem se svojí tříletou neteří, aby jsme navštívili místní ZOO.

Nebylo plánované rande. Návštěva ZOO byla moc pěkná, ale krásnější bylo to co jsme tam prožili. Když jsem viděla jak se k ní chová, tak jsem si uvědomila jak moc bych s tím člověkem chtěla být a jaký on by asi byl otec k našim společným dětem. Zjistila jsem, že pro nás dva nebude překážka ta dálka co nás dělí. A také není.

Je mi s ním krásně a jsem strašně šťastná že ho mám.

Chybové hlášení

Je to ten pravý co jsem celý život hledala. Už nechci jiného muže, s tímto chci prožít svůj zbytek života a mít s ním jen a jen spoustu krásných zážitků. Kateřinka a Standa Prý sedmý rok bývá pro lásku kritický. Nevěřím, nebo Kateřinka a já jsme vyjímka která potvrzuje pravidlo.

Náš příběh jsem popsal již 27,01,, takže toto je pokračování šťastného životního příběhu, ke kterému nelze vlastně nic dodat. Kolem Kateřinky vidím neustále onu záři jako v první den naší známosti a spolu děkujeme velmi často tobě seznamko, že jsi nás seznámila. Děkuji Ti seznamko, za tvrz jménem Stanislav, která mě již dlouho ochraňuje před bouřkami světa. Já sám ale děkuji každý den, že smím milovat a jsem milován zázrakem jménem Kateřinka..

Svatba Jsou tomu skoro dva roky,když jsem nepil na kamarádově nudné svatbě Při drobném opojení a přemíry kofeinu my nepřišlel na mysl spánek. Zaujala mne žena přihlášena kolem půlnoci. Po naučených zdvořilostních frázích jsme si přislíbili, že se opět na stěští setkáme. Začli jsme si pravidelně psát a zjistili jsme, že máme spoustu společných zájmů Chatování zabíralo stále víc a víc času a proto jsem se rozhodl jednoho dne spáchat elektronickou sebevraždu.

Jelikož jsme měli na sebe i mobilní čísla poslala mně má virtuální přítelkyně do pr Přesně za týden na služební cestě mi přišla sms o zdárné zkoušce z dospělosti mé bývalé virtuální přítelkyně.

A jelikož se mi po naši konverzaci stýskalo rozhodl jsem se, že svou virtuální přítelkyni pozvu na schůzku. Realita předčila očekávání a příjemné dvouhodinové posezení v restauraci na kraji rybníka nám oběma převrátilo život. Již zmíněná vzdálenost našich domovů náhle nebyla překážkou.

Po ročním zkušebním provoze a dojížděním jsme se společně rozhodli ke společnému bydlení. Kraj, v kterém jsem bydlel já byl vhodný na práci a kraj , v kterém bydlela má již nevirtuální přítelkyně byl vhodný na odpočinek. Ted již společně jezdíme z mého kraje odpočívat do kraje jejího.

Příběhy štěstí na seznamce

Při procházení profilů na seznamce Štěstí. Od chvíle, kdy je profil zařazen do ignorovaných Vám nemůže zasílat vzkazy a ani Vás jakkoli kontaktovat. Tabule Přepsat. Procne Chtělo by to tady zrušit,samá cizinecká legie fake. Praha Dámy, pozor na pány ze zahraničí!

Online seznamka

Obycejnychlap52 Vydrž, musím najít lepší fotky. V džínách a tričku k ohni. Luckyman71 Hledám investorku, do projektu: Přátelství, Vztah Zn: Spěchá! Slečny, dámy, ženy Netlačte se, beztak se dostane jen na jednu z Vás.

Sympaťanda na Badminton, pravidelně? Druhou raketu mám. Kalden Nekolik stovek zen. A zadna nechce vztah. Najdu zralou plnostihlou? Godgory Nějaká přírodní zrzka, pihovatá, co mě nebude chtít hned zabít :-D. Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Blíží se advent Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový?

Kellys - profil uživatele

Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Ignorování profilu Při procházení profilů na seznamce Štěstí. Jak zařadit profil do ignorovaných v profilu vybraného uživatele kliknete na odkaz ignorovat , tím se automaticky zařadí do seznamu ignorovaných profilů po zobrazení seznamu ignorovaných můžete dodatečně své rozhodnutí přehodnotit a uživatele event. Přehled nápovědy O seznamce Štěstí.

Seznamka Jablunkov | VK

Zapomenuté heslo? Nové inzeráty — Muži — Ženy — — — — — — — — nad 50 — Podat seznamovací inzerát. Fialka 59 České Budějovice - Hledám Anastasia 45 Třebíč - Hledám muže pro vážný vztah. Nejsem sportovec, nehledám sportovkyni, ale ženu, která nechce být už sama. Mám rád přírodu, procházky, povídání, jízdu autem a vše hezké a krásné co by měl vztah muže a ženy naplňovat. Foto zašlu na mail. SergioG 41 Hodonín - Ahoj Hledám k sobě partnerku, normalní spřízněnou duši a kamarádku v jednom.

Je to dneska docela těžké to hledání. Ne, že bych nikam nechodil a neměl žádný společenský život Občas vám někdo řekne takové ty řeči, že štěstí člověk musí nejdřív n. Gigi 45 Ostrava a okolí - Štěstí nespočívá v kráse, ani v bohatství, ale v harmonii dvou srdcí, která patří k sobě. Kdyby se našla žena co hledá normalního veselého, pracovitého věrného a pohodového muže.. Stella 48 Louny - Ahoj, je tu někdo kdo miluje život.

0 / 5