Nina, 48

Číslo profilu 2150924
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Nina
Země Czech Republic
Město Jeseník
Orientace Heterosexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 187 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Malta Venezuela

Kontakty firmy Svatební agentura ORNELA Plzeň, - Evropská databanka

Tuto zprávu poskytl uživatel Nina Jeseník 06/11/2023 02:54:06

Registrace lektora Vstup pro lektory Fotografování. Okres Znojmo. Lektoři v mém okolí. Žádost o předání vzkazu firma, škola. Jméno a příjmení žáka:. Kde je možná výuka? Ulice a město: v případě dojíždění lektora. Poznámky, časové možnosti:. Lektoři fotografování v okresu Znojmo. Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Lektoři učí soukromě. Za výuku se platí přímo lektorovi. Můžete lektorům napsat nezávazné poptávky.

Mateřská centra Trutnov |

V okresu Znojmo nebyli lektoři fotografování nalezeni. Lektoři z okolních okresů Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti.

svatební agentura znojmo Trutnov

Učím také on-line. Ovládání foťáku, kompozice, portrét, krajina, denní světlo, umělé světlo v ateliéru v Horních Heršpicích,noční foto, moje tipy a triky, Photoshop manipulace, profi retuš. I can teach also in English.

Napsat poptávku. Vyučuji angličtinu a fotografování. Základy práce s fotoaparátem, parametry fotoaparátu, kompozice. Fotografování v exteriéru. Vyučuji grafiku a design, fotografování a další obory.

Ich unterrichte auch auf Deutsch. Vyučuji kreslení a malování, fotografování a další obory. Lektoři ze vzdálenějších míst Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Pro úplné začátečníky i pokročilejší. Kompozice i expozice, práce s přirozeným světlem i práce s umělým světlem v ateliéru.

Vyučuji žánry: Portréty v ateliéru i exteriéru, noční fotografie, pohyb, krajiny, HDR. Vyučuji děti od 10 let, mládež. Dospělí do 60 let. Vyučuji chemii, fotografování a další obory. Vyučuji fotografování, počítače: ostatní programy a kreslení a malování.

Soukromé lekce pro rozvoj Vaší kreativity s profesionálním fotografem. Jen pro Vás - v interaktivních dvojnásobných lekcích. Vyučuji mládež od 15 let, dospělé. Vyučuji děti od 10 let, mládež, dospělé. Vyučuji angličtinu, fotografování a další obory. Vyučuji počítače: kancelář, fotografování a další obory.

TOP místa na svatbu | Kde mít svatbu? Nezapomenutelná svatba

Fotografie nejen industriálu, Naučím Vás fotografovat venku iv ateliéru. Pro začátečníky i pokročilé. Vlastní ateliér. Návaznost na grafické programy. Připravuji tématická sezení: Portrét, aktu, model, produkt, město a budovy.

DJ na svatbu Trutnov |

Vyučuji fotografování, počítače: základy a počítače: kancelář. Vyučuji matematiku a fotografování. Focení specializace: specializace na zoomy, mazlíčky, černobílé. Vyučuji děti od 6 let, mládež, dospělé. Vyučuji angličtinu, fotografování a grafiku a design. Jsem devatenáctiletý student, který se aktivně věnuje focení už pěkných pár let. Chceš hravě ukázat, jak se zkamarádit s foťákem a nebo zachytit pěkné okamžiky? Na co čekáš?

Výroba svatebních šatů Znojmo •

Napiš mi. Vyučuji fotografování a grafiku a design. Produktové, svatební a portrétní fotografie. Kompletní správa sociálních sítí včetně strategie a řízení. Přes 6 let praxe a zahraniční zkušenosti. Svatební fotografie. Fotografování sportovních i kulturních akcí.

Přes nafocených koncertů a festivalů. Příprava fotek pro online i tisk ve vysoké kvalitě. Laskavý a milý přístup, praxe v oboru a dobré reference. Také příprava a organizace akcí všeho druhu: školení, večírky, svatby… Praxe a dobré reference. Svatby, rodinné focení, maturitní plesy a eventy, interiéry a nemovitosti, firemní focení, foto a video z dronu, individuální kurzy fotografie.

Praxe a reference. Nasvětlení záběrů, ozvučení, grafika a animace pro co nejlepší výsledek. Produktová a technologická videa, náborová a svatební videa, rozhovory, image videa, záznamy z akcí. Specializace na fotografování a natáčení současně v jedné osobě!

svatební agentura znojmo Trutnov

Dále také editace a zpracování klientských videí. Široké portfolio a kompletní služby. Reklamní videa, videoklipy, video a audio rozhovory, živé přenosy neboli live streamy, vzpomínková videa ze svateb, oslav, eventů apod.

Od roku vlastní videostudio Zábavná média. Jiří Vacek tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí — Tvorba videí se zkušeným týmem v zádech: produktová videa, reklamní spoty, eventová a svatební videa. Lucie Nohlová fotografka z Beskyd se zaměřením na portréty, svatby a kulturní akce — Firemní, osobní a rodinné portréty.

Status: k vašim službám.

Hudba na svatbu Trutnov |

Klára Kawuloková virtuální asistentka a pořadatelka eventů — Virtuální asistence pro podnikatele: kompletní administrativa, fakturace, smlouvy, rezervace a objednávky, rešerše, komunikace s klienty a další. Jakub Štěpán fotograf a tvůrce videí — Fotografie a videa zachycující neopakovatelné životní a profesní okamžiky. Michal Kašparovský tvůrce videí — Zpracování videí od režie a práce s kamerou až po střih a produkci.

Zuzana Havlínová fotografka a videotvůrkyně — Umělecké i komerční focení a natáčení pro svatby, konference, kulturní akce, rodiny, reklamní agentury, realitní firmy apod. Jan Bačák fotograf, videotvůrce, kameraman a střihač — Kreativní tvorba, editace a střih videí a fotografií pro propagační účely firem, freelancerů i neziskovek.

Lubomír Novohradský videotvůrce, producent a režisér — Tvorba nezapomenutelných videí, včetně scénáře, která mají co říct.

0 / 5