Jessica, 23

Číslo profilu 2320745
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Jessica
Země Czech Republic
Město Krupka
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 177 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Španělsko Chorvatsko Mauricius Vietnam

Uživatelské skupiny podle místa -

Tuto zprávu poskytl uživatel Jessica Krupka 05/28/2023 08:58:05

Máte vypnutý JavaScript! Některé funkce webu nebudou pro Vás dostupné! Návod na zapnutí JavaScriptu ve Vašem prohlížeči naleznete zde. Prodám Britskou krátkosrstou kočku - Z rodinných důvodů prodám Bitského kocoura narozeného na jaře tohoto roku.

Tel: Prodám Britskou krátkosrstou kočku - Nabízím koťátka s možným okamžitým odběrem Více info po tel. Kočička je po testovaných rodičích. Kočička již je čipovaná, očkovaná, odčervená. Je velmi mazliv Kočička již je čipovaná, očkovaná, odčerven Prodám Britskou krátkosrstou kočku - Nabízíme krásná koťátka britské kočky bez PP.

Modré želvovinové jsou kočičky a britský modrý kocourek. Koťátka jsou pravidelně odčervována a umí na záchodek. Po do Každé plemeno má nějaký zajímavý příběh, který se váže k jeho vzniku.

MŠ Prachatice - Mateřská škola Prachatice

U britských krátkosrstých tomu není jinak. Jak již víme, kočky zde byly snad od Věnuji se britským kočkám a snažím se pomáhat opuštěným obyčejným kočkám, ale zachránila jsem i pohozenou perskou kočku. U těch opuštěných na plemeni O vzniku britských koček se traduje více dohadů.

Historie snad sahá daleko do dob římských, kdy se podobné kočky dostaly společně s Římany až do Anglie a jsou vyobrazeny na mnoha starých malbách a rytinách. Spíše lze u Zadavatel vložil inzerát jako nepřihlášený a není proto bohužel možné zobrazit jeho další inzeráty ani jeho uživatelský účet.

Zpět na výpis inzerátů. Editovat inzerát Smazat inzerát Zvýhodněte inzerát. Zavřít galerii. Další inzeráty s nabídkou Britská krátkosrstá kočka. Zobrazit více inzerátů Diskuse o britské krátkosrsté kočce Téma.

Mozková mrtvice u kotěte. Kočička mňouká v noci. Krmení kotěte. Moc prosím o radu - nemocná kočka. Špinavé chlupy po toaletě. Nechtěné krytí.

kočky seznamování Prachatice

Zobrazit více diskusí. Články - Britská krátkosrstá kočka. Britská kočka. Pokračujte ve čtení Návštěva u chovatelky britských koček. Pokračujte ve čtení 9. Zobrazit více článků. Uživatel bez profilového účtu Zadavatel vložil inzerát jako nepřihlášený a není proto bohužel možné zobrazit jeho další inzeráty ani jeho uživatelský účet. Narozena cca ,. Amálka odjela do nového domova v Horním Bukovsku 8.

Aktuality | ALKA Wildlife

Kočičku jsme přijali od MěP v Týně. Přidala se k náhodně procházejícím mladým slečnám a nehodlala je opustit. Slečny ji dovedly na služebnu policie a odtud putovala k nám do depozita. Jelikož se původní majitel nepřihlásil, můžeme hledat pro Amálku vhodný domov.

Je to velmi kontaktní a mazlivá kočička, čistotná, s ostatními kočkami vychází dobře. Ječilka odjela k paní do Bechyně, kde bude mít i možnost vyběhnout na zahrádku. Bude jedináček a nahradí paní její zasnulou kočičku. Jméno vybrali její vnuci při cestě k nám, takže se bude jmenovat Julča.

Koťata nalezena 4. Jeden prcek musel být bohužel uspán zhnisaná nožka a infekce Ostatní tři jsou v péči naší Verči, které se povedlo nahradit jim maminku a statečně vypiplala. Je sice menší než bráškové, ale je to sebevědomá okatá kočičí holčička, která všechno prošmejdí, všude vleze a s klukama ve všech lumpárnách drží krok.

kočky seznamování Prachatice

U mističky je hned za Béďou a nenechá se jen tak odradit i když Béďa u jídla vrčí a snaží se okupovat mističku jen pro sebe. Ráda se mazlíkuje a hlasitě přede. Používání záchodku je od malinka samozřejmostí. Z Médi se stal Pražák, Ostatní tři jsou v péči naší Verči, které se povedlo nahradit jim maminku a statečně je vypiplala.

Méďa, za ten čas, co je u nás stačil vylysat a zase zarůst, tak má zatím krátkou srst a vypadá spíše šedivý než černý. To mu ale vůbec nepřekáží v divokých hrách a půtkách se sourozenci.

Týrané štěně z Prachatic převezli na specializované pracoviště do Prahy -

Je hodně zvědavý a jako první se seznamuje s místními dospělými kočkami, přestože z jejich strany moc nadšení není. Má zdravý apetit, i když to na něm není moc vidět, vypadá jako nohatá žížala, pokud se nenají. To pak vypadá jako žížala, která spolkla kuličku. Pokud nevymýšlí nějakou lumpárnu, rád se mazlí. Narozena asi začátkem července , přijata 6. Eliška odjela do nového domova, do domečku nedaleko Čími, se sestřičkou Dráčulkou Ať se už máte jen dobře, holky!!!

A jak to bylo? Eliška byla spolu se svými sourozenci Dráčou, Edou a Máčkem nalezena v kukuřičném poli nedaleko Jindřichova Hradce. Hrozilo jim nebezpečí bohužel především od lidí.. Koťata jsou zdravá a hravá, když se trošku "otrkají", ráda se i pomazlí. Eliška sice vypadá jako modelka, ale když přijde "do akce" a je třeba ulovit fóglíka na vábničce, je z ní úplná dračice Společně parádně lumpačí, proto by bylo ideální, kdyby do nového domova odešla ve dvojici.

Chuť k jídlu jim nechybí a záchůdek používají vzorně. Koťata jsou zdravá, odčervená a očkovaná. Kastrace v budoucnu je podmínkou. Dráča společně se sestřičkou Eliškou odjela do nového domova Budou bydlet v domečku nedaleko Čími. Hodně štěstí, holčičko!!! A jak to bylo než se holkám poštěstilo? Dráča byla spolu se svými sourozenci Eliškou, Edou a Máčkem nalezena v kukuřičném poli nedaleko Jindřichova Hradce. Dráča byla ze všech sourozenců nejplašší a nový majitel bude potřebovat dávku trpělivosti, než si k němu Dráčulka najde cestu, ale věřte, že to stojí zato, je to zlatíčko!

Společně parádně lumpačí, proto by bylo ideální, kdyby do nového domova odešla ve dvojici. Narozena cca září , přijata Leontýnka odjela do nového domova Od nové rodiny přišla hned krásná zpráva:. Krásný večer přeji, chtěla jsem moc poděkovat za Leontýnku.

Je úžasná. Leontýnka cestu zvládla krásně a od samého začátku lumpačí,hraje si a prozkoumává každé místo. Je to dračice. Celou rodinu si hned získala,pořád se jen tulí a nádherně přede, je to prostě zlatíčko. Po velkém dovádění usnula hned s mladší dcerou a pak si ustlala na manželovi.

Ještě jednou moc děkujeme. A jak to s Leontýnkou bylo? Narozen cca březen , přijatý Leonek odjel domů Ještě před odjezdem jsme stihli v úterý kastraci a jelikož vše proběhlo v pořádku, mohl dneska odjet s novými páníčky do bytu v Nových Homolích za dalšími dvěma kočičími kamarády Miou a Kubou. Narozena cca , přijata Zpočátku trochu plašší, po rozkoukání mazlivá, přítulná. Bydlet bude s Jasperem v bytě v Prachaticích a společnost jim bude dělat rovněž starší kočička adoptovaná ze spolku Kočky ČB.

Dlouhosrstý kocourek, velmi kontaktní, mazlivý, přátelský. Jasper se nestihl zapsat do nabídky, je od paní, která se musela z rodinných důvodů přestěhovat zpět na Slovensko.

Narozen cca , přijatý Bydlet bude s Mimi v bytě v Prachaticích a společnost jim bude dělat rovněž starší kočička adoptovaná ze spolku Kočky ČB. Narozena cca září , přijatá Sazinka odjela do nového domova Sazinka v neděli Bydlet bude s mladými páníčky v bytě v Táboře. Narozena asi červenec Anežka odjela Má kamaráda útuláčka a moc milou rodinu a bude s nimi bydlet v bytě v Českých Budějovicích. Hodně štěstí, holčičko! Koťata byla i se svou maminkou odchycena v problémové oblasti u Jindřichova Hradce.

Mourovatá Anežka a černoušek Mikeš jsou správná živá koťátka - lítají, vymýšlí lotroviny, mazlí se a pěkně papají konzervy i granulky. Anežka, hodná a něžná holčička, mazlivá, zvědavá, je jako pejsek, u všeho musí být.

Filípek odjel do nového domova Vzala si ho mladá rodina z Temelína, která Filípka již znala z minulého týden, kdy se potuloval po vesnici. Chtěli mu poskytnout azyl, ale protože ještě kočičku neměli, netušili, že Filípek je rozený gaučák, a tak mu udělali venkovní boudičku.

Tam si sice prý jednou vyspal , ale pak putoval dál. Původně jsme byli domluveni s předáním na středu, ale jelikož se celá rodina na něho moc těšila, nevydrželi to a přijeli si pro něho o den dřív.

A jak to s Filípkem bylo? Bydlet budou v domku v obci Horní Chrášťany u Lhenic a společnost jim bude dělat šestiletý kočičí kamarád. A jak to s nerozlučnou dvojicí bylo než odjela? Narozen cca červen , přijatý Narozena cca červenec , přijata Narozena cca jaro Lenička odjela ve čtvrtek Bydlet bude v domku se zahrádkou a hlavně bude mít doma kočičí kamarádku a za pár dní i kočičího kamaráda, přibližně stejného věku.

Tak se snad holčička dočká pořádné společenské kočičí hry. Koukalenka se přitoulala velice podvyživená na fotkách nevypadá, protože je hodně chlupatka, ale je kost a kůže. Prvotně antiparazitika kompletní na vnější i vnitřní parazity , další zatím nelze dělat nic, kastrace ani očkování nelze, dokud alespoň trochu nepřibere na váze.

Kočička přišla na začátku října na zahradu depozitní tety v doprovodu dospělého kocoura, který chodí občas na návštěvu. Snědla všechno, co dostala, byla vyhladovělá a žíznivá, mírně nastydlá. Milounká, velice mazlivá a moc vděčná, ale taky pěkná raubířka, co se hraní si týká.

KOČKA V SRDCI ZS - KOČIČÍ ŠTĚSTÍ aneb našli domov - NOVÉ DOMOVY

Vydrží si hrát s myškou klidně hodinu bez přestávky. Učí se chodit domů, to jí jde výborně a doma se jí moc líbí, ale je vidět, že má zažité zábrany — zákaz vstupu do domu. Přesto, že chodí ven, myslím si, že by si v pohodě zvykla i v bytě, ale co jí určitě moc chybí, je parťák stejného věku. Záchůdek v pohodě, k ostatním zvířatům v pohodě, od psů si drží bezpečný odstup, ale je vidět, že s kočičími seniory to prostě není ono.

Koukalenka je dlouhosrstá — heboučký, trojbarevný mohér s převládající bílounádherná. Na bradičce černý flíček.

0 / 5