Nora, 32

Číslo profilu 2647651
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Nora
Země Czech Republic
Město Prachatice
Orientace Lesbičky
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 183 cm
Váha 64 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Filipíny Thailand Maledivy Malediven

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Nora Prachatice 05/28/2023 09:09:05

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Na pomyslné mapě pionýrských skupin představených v Mozaice putujeme ze středních Čech na jih Moravy, do Boskovic. O tamní pionýrské skupině jsme si povídali s jejím vedoucím Vladimírem Farským, který je jen tak mimochodem […]. V mozaikové seznamce se tentokrát setkáte s 6.

S jejím vedoucím Jiřím Žďárou jsme si povídali například o celoročních hrách, o proměnách věkového složení členů i o sporech, které před třemi lety vedly […]. O Pionýrské skupině Kopřivnice se v Mozaice můžete dočíst celkem často.

Sex seznamka dle měst - On hledá ji, hledám holku, milenku

Obvykle je řeč buď o Sedmikvítku, nebo jde o zprávy z dodgeballových turnajů. V záři jsme si také mohli počíst o dvou elektrotechnických táborech. Zní […]. O tom, jak se jí žije, jsme si povídali s její vedoucí Hankou […]. Cílem mozaikové seznamky se pro první vydání nového ročníku stal Avalon.

Seznamte se Archivy - Strana 2 z 6 - Mozaika Pionýra

Naštěstí jsme ale nemuseli vyrazit pátrat po bájném ostrově z příběhů o králi Artušovi, protože volnočasový klub Avalon působí při Plzeňské krajské organizaci […]. Poslední díl mozaikové seznamky v tomto ročníku nás zavede na jih Čech. Ne snad proto, že nás to v horkých dnech táhne k tamním rybníkům, ale proto, že jsme si tentokrát povídali s Milenou […]. Mozaiková seznamka tentokrát vyrazila do Klatov za pionýrskou skupinou Tuláci, což je jméno, se kterým se můžete snadno potkat na pionýrských akcích i v Mozaice — nebylo to tak ale vždycky.

I o tom […]. Kdo a z jaké skupiny ale tahle Katka je?

krijara, žena, 33 let, Kopřivnice - seznamka

Napoví vám tento díl mozaikové seznamky, ve kterém si povídáme s Katkou Jachymčákovou […]. Stalo se tak v době, kdy se chtěl vrátit k oddílové činnosti […].

seznamka boskovice Kopřivnice

Mozaiková seznamka vás tentokrát zavede do Královéhradeckého kraje, kde tato rubrika odstartovala povídáním s Pionýrskou skupinou Bokouš. V Jaroměři činnost pro děti chystá Pionýrská skupina Přátelství a my si povídali s jejím vedoucím Jaroslavem […]. Přeskočit na obsah Na pomyslné mapě pionýrských skupin představených v Mozaice putujeme ze středních Čech na jih Moravy, do Boskovic.

O tamní pionýrské skupině jsme si povídali s jejím vedoucím Vladimírem Farským, který je jen tak mimochodem […] Více. S jejím vedoucím Jiřím Žďárou jsme si povídali například o celoročních hrách, o proměnách věkového složení členů i o sporech, které před třemi lety vedly […] Více.

Zní […] Více.

seznamka boskovice Kopřivnice

O tom, jak se jí žije, jsme si povídali s její vedoucí Hankou […] Více. Naštěstí jsme ale nemuseli vyrazit pátrat po bájném ostrově z příběhů o králi Artušovi, protože volnočasový klub Avalon působí při Plzeňské krajské organizaci […] Více. Ne snad proto, že nás to v horkých dnech táhne k tamním rybníkům, ale proto, že jsme si tentokrát povídali s Milenou […] Více.

I o tom […] Více. Napoví vám tento díl mozaikové seznamky, ve kterém si povídáme s Katkou Jachymčákovou […] Více.

Online seznamka

Stalo se tak v době, kdy se chtěl vrátit k oddílové činnosti […] Více. V Jaroměři činnost pro děti chystá Pionýrská skupina Přátelství a my si povídali s jejím vedoucím Jaroslavem […] Více.

.

0 / 5