Jiřinka, 50

Číslo profilu 2859062
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Jiřinka
Země Czech Republic
Město Sušice
Orientace Bisexuální
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 187 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Maďarsko Srí Lanka Španělsko

singLOVÉ | Akce pro nezadané

Tuto zprávu poskytl uživatel Jiřinka Sušice 06/11/2023 02:45:06

CITY SKI zájezdy jsou jak pro zadané, ženaté, v chomoutu, pod pantoflem, tak pro nezadané, neženaté, singl, svobodné, rozvedené, chudáčky opuštěné lůzry! Empirický výzkum dokazuje, že lyžování, samo o sobě poskytovatel nádherných endorfinových zážitků, může být ještě krásnější, pokud je sdíleno s podobně do sněhu zamilovanou a ideálně také krásnou lyžařkyní či s horám holdujícím a finančně zajištěným snoubordelákem.

V dnešní uspěchané a předigitalizované době většina mladých lidí sedí celý den v práci před nudnými tabulkami a celý večer doma před o něco méně nudným FB portálem. Být představen novým kamarádům v autobuse může fungovat jako dobře účinná seznamka.

Pokud chcete, tak můžete této možnosti na našich zájezdech využít. Jistě se pro Vás najde v autobuse nějaká sportovní, optimistická, vzdělaná lyžařka, která má dobré srdce. Pro dámy dodáme férové, zábávné, inteligentí lyžaře se skvělou fyzičkou a krásnou duší. Nezáleží na tom, jestli hledáte někoho, s kým chcete založit rodinu, vychovat děti a zestárnout, nebo jestli si chcete jen s někým zalyžovat.

Vedle klasických zájezdů nabízíme nyní i speciální zájezdy pro nezadané. Na tyto zájezdy se můžete přihlásit pouze sami, s kamarádem nebo kamarádkou stejného pohlaví, nebo s kamarádem či kamarádkou opačného pohlaví, se kterými nemáte milostný nebo sexuální a nebo milostně-sexuální vztah.

Pokud máte doma manželku či přítelkyni a přesto se chcete zúčastit speciálního SINGLES zájezdu, nepovažujeme to za morální, ale zabránit Vám v tom nemůžeme. Prosím, nežádejte nás o uschování Vašeho snubního prstýnku v přihrádce u řidiče a počítejte s tím, že Vaše seznamování může být dokumentováno instruktory CITY SKI nebo jinými účastníky zájezdu. Balit holky na pracovišti se prostě nesluší. Ale kde má spořádaný mladý člověk najít partnera?

Na baru, kde přes hustý kouř Váš objekt zájmu pořádně nevidíte a přas vysoké decibely Vámi vybranou oběť balení neslyšíte? Ve většině zemí světa je balení a randění jaksi eliminováno. Od Afriky, přes Indii, po Jihovýchodní Asii Vám rodiče vyberou partnera či partnerku a Vy jej či ji přijmete a naučíte se je milovat.

Z dlouhodobého pohledu na tomto systému něco je, protože tyto civilizace mají podstatně menší rozvodovost než naše Západní Civilizace. Samozřejmě, důležitým faktorem je skutečnost, že ženy v těchto zemích bývají často ekonomicky závislé na svých mužích, a tak rozvody prostě nejsou možné z praktických důvodů.

Chybové hlášení

Každopádně tento systém výběru v našich zeměpisných šířkách připadá v úvahu pouze pro čtyřicetileté panice. Naši zvědové v Německu nás například naléhavě žádají o možnost účasnit se našich zájezdů pro snažší komunikaci s děvčaty. Stěžují si, že v Německu má již každý Ahmed bourák, barák a prosperující firmu a slečny si od tvrdě pracujícího německého Hemluta ani nenechají na baru koupit drink. Muži jsou nuceni navštěvovat pseudo wellness kluby, kde jim jakože klubové členky, ve skutečnosti najaté rumunské romské všimněte si, že upřesňujeme etnikum a národnost, protože, i když si to většina populace mylně myslí, rumunské a romské není to stejné pracovnice poskytují fyzickou společnost.

Jinou společnost zatím neposkytují, protože neumějí německy. Jak zvrhlý to způsob substituce milostného života! Avšak, co když emancipace i u nás dospěje do západoevropských rozměrů a ženy si budou muže vybírat pouze dle mikroskopem zvětšeného pohledu na hlavičky a bičíky jejich spermií?

Buďte rádi, že žijete ve Východní Evropě a sbalte rychle západním světem nedotčenou a tedy nic netušící kandidátku, pokud možno z menšího města z okolí Uherského Hradiště. Jak je všeobecně známo, v Uherském Hradišti mají lidé nejlepší charakter.

Pokud si zamanete na slečně z Brna, Prahy, či Bratislavy, je velmi pravděpodobné, že po Vás bude požadovat kabelku Louis Vuitton a vozidlo Bentley, po vzoru svých západních kolegyň.

Možná patříte mezi takzvané Alfa samce, či Alfa samice a protějšky Vám leží u nohou.

Recenze nejlepších 10 online seznamek | Hodnocení & Test

Denně Vám posílají přisprostlé esemesky a emaily s nabídkami explicitně popisujícími, co by s Vámi chtěli dělat, pokud by se s Vámi dostali do prázdné kabinky lanovky pět minut před ukončením provozní doby lyžařského areálu.

Jenže, v tomto případě můžete mít také problém, aniž o tom víte. Můžete se dostat do takzvané spirály převahy nabídky. Vaše požadavky se stupňují s rostoucí nabídkou a nic Vám není dost dobré.

Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo - Brněnský deník

Jeden je moc hubený, druhý je moc tlustý, třetí má jen jednu nohu. Jedna neumí dost dobře lyžovat, druhá kouří krabičku denně, třetí má jen jedno ňadro. Musíte se oprostit od Vašeho buržoazního postoje k výběru a pokorně přisednout na lanovku života k jedné lyžařkyni či k jednomu snoubordelákovi a snažit se s ní či s ním vydržet, tak dlouho, dokud v hádkách z lanovky nespadnete, dokud se Vám ze stereotypu ježdění z dolní stanice do horní a zpět nebude motat hlava, případně dokud lanovku nevypnou pro údržbu.

I když o sedačku výše či níže možná pojede krásnější kandidátka, či bohatší kandidát, snažte se vydržet na Vámi vybrané sedačce. Majitel CITY SKI Pavel Trčala se s nadšením stará o všechny účastnice zájezdu bez rozdílu odstínu jejich odbarvení, ale radí: "Ano ve středisku může být třeba dvacet sjezdovek, ale v jeden okamžik můžete sjíždět jen jednu.

seznamka pro zadane Brno

Vyberte si tu, kterou máte nejradši, tu, kterou budete chtít sjíždět opakovaně a to sezónu za sezónou. Naučte se nazpaměť její sklon, každou její kompresi, všechna místa náchylná na vydření, abyste ji sjeli lépe než kdokoli jiný a to ve dne, v noci, či v období mezi dnem a nocí, tedy za šera. Vy budete ten, který po ní protáhne zkušené dlouhé elegantní oblouky superobřího slalomu za každých sněhových podmínek včetně manšestru, ledu, prašanu. Trénujte na ní, užívejte si s ní, milujte ji! Pokud jste žena a žijete v univerzitním městě, jakým je například Brno, Praha, nebo Ostrava, máte problém.

Například v Brně je s osmdesáti tisíci studenty poměr studujících k celkovému obyvatelstvu jedním z nejvyšších v Evropě. Projděte se večer mezi a mezi ulicí Českou a Hlavním Nádražím a potkáte 97 studentů, dvě prostitutky a jednoho bezdomovce.

Statistiky potvrzují, že dívky jsou co se týče studia obecně ambiciozněší, a tak je na školách nepoměrně více studentek než studentů. Navíc, chlapci v dnešní době dávají přednost počítačovým hrám, destrukci mozku alkoholickými nápoji, případně sobecké seberealizaci budováním firmy či kariéry. Své sexuální tužby si naplňují náhodnými známostmi, zejména internetovými, a na plnohodnotný a láskyplný vztah nemají kuráž, náladu, či čas. V České Republice je procento mladých lidí, kteří mají vlastní vůz mnohem nižší než například ve Spojených Státech nebo v Západní Evropě.

Když pak srovnáte vlastnictví vozidla genderově, zjstíte, že mladé ženy jsou na tom ještě mnohem hůře než jejich mužské protějšky. Co tedy zbývá mladé ženě, pokud chce vyrazit na hory? Může se pokusit ukecat tatínka, aby ji půjčil auto, ale jednodušší je vždy sbalit borca, nabíječe, alias přítele! Jenže, může se stát, a bylo by lidské přirozenosti nepřirozené, kdyby se to nestalo, že nabíječ bude recipročně za své nabití nádrže automobilu očekávat vypráznění své privátní nádrže, respektive dvou nádrží, pokud se jedná o zdravého jedince se standartními dvěmi privátními nádržemi.

Avšak příjem genetického materiálu z těchto nádrží, a to kterýmkoli způsobem, nemusí býz cílem, potěšením, radostí, či zálibou mladé dívky, která si pouze chce zalyžovat. Jak potvrzují výzkumy, pro ženu, která se neživí prostitucí na profesonální či amatérské úrovni je mnohem komplikovanější provozovat intimní záležitosti s mužem, ke kterému necítí lásku, sympatii, či alespoň obyčenjný chtíč.

Na druhé straně, muži nemají problém "poznat se" s prakticky jakoukoli ženou, která není ausgerechnet škaredá. Může tedy nastat situace, že kamarád vezme dívku na hory, ale ouha, najednou kamarád taky rád a dívka si myslela, že byl jen tak hodný a vzal ji s sebou na hory. Takže dívky, které nevlastníte auto, nedělejte si starosti s nabíječi a pojeďte s námi na hory. Za svůj výlet si zaplatíte a nebudete se muset cítit zavázaná žádnému, maximálně tatínkovi, který Vám na to dá love, ale to je OUKEJ!

Na sjezdovce bude zkontrolován Váš styl, na lanovce Váš životopis, na obědě Váš charakter a cestou zpět při promítání celovečerního filmu na VIP sedadle autobusu bude zkontrolována Vaše ability-to-cuddle. Po ukončení zájezdu budete fakultativně zařazena do celosezónního výběru a s trochou štěstí se Vám podaří stát se novou Nejkrásnější účastnicí zájezdu. POZOR, vzhledem ke konstelaci hvězd je velká šance, že budete také tou poslední a po skončení sezony budete mít svatbu na horách nebo u moře nebo na horách a u moře, nebo na zámku Austerlitz, dle Vaší volby, pojedete na tříměsíční svatební cestu kolem světa, budete se radovat z dětí krásných po mamince a zlobivých po tatínkovi, ale hlavně, dokud bude služba CITY SKI fungovat a její majitel bude Váš manžel, budete lyžovat úplně a zcela ZDARMA!

Co si budeme vysvětlovat, nalézt toho správného životního partnera je ten nejtěžší úkol, který Vás v životě čeká. Pokud se Vám to podaří, zažijete báječnej život. Tedy pouze pokud si báječnou ženskou vezme báječnej chlap. Jenže, kde najít báječnou ženskou, respektive báječnýho chlapa? Navíc, když vedle klasických požadavků, aby byl bohatej a furt nevysedával na pivě, respektive, aby byla krásná a celé dny netrávila v shopping centru, přidáte ještě podmínku lásky k horám? Odpověď je jednoduchá!

Dělejte to, co Vás baví a Bůh, Kršna, Budha, Konfucius, Ježíšek, nebo Pavel Trčala, dle toho, na koho věříte, Vás posadí na sedadlo autobusu nebo na sedačku lanovky vedle lyžařského partnera, který by mohl být tím pravým jak pro jednodenní lyžování, tak pro celoživotní milování. Zasloužilá klientka CITY SKI Petra a náš nejoblíbenější americký klient Josh, které jsme dali dohromady na našem speciálním zájezdu s diskotékou, se nyní oficiálně mají rádi.

Pokud chcete taky sbalit Amíka, zúčastněte se některého z našich zájezdů. Podívejte se, jak to Pítře s Džošem spolu sluší:. Jedině CITY SKI Vás zdarma seznámí s vysokým sympatickým bývalým reprezentantem v plavání, který právě prodal svou prosperující firmu zahraničnímu investorovi, aktivně se věnuje charitativní činnosti a upřímně hledá teplo domova.

Chybové hlášení

Tuto kontrolu musí každá účastnice provést sama. Po kontrole může o měšci účastníka referovat, podobně jako je například zvyklá referovat o své spokojenosti s určitou značkou lyžařské obuvi, na fóru CITY SKI na našich FB stránkách. Pokud jste muž v říji, CITY SKI Vás zdarma seznámí se sympatickými lyžařkami z naší obsáhlé databáze vzdělaných a věrných bývalých modelek se smyslem pro rodinu.

Dle obecné preference mužů nejprve předhazujeme krásné a blonďaté a v druhém kole potom přicházejí hezké a tmavé.

Seznamka vhodná také pro seniory – - Týdeník Living

Nesmutněte, pokud na Vás nevyjde krásná blondýna, třeba dostenete nějakou hodnou dívku, i když tmavou a tedy dle celosvětových obecně legitmních měřítek tudíž méně kvalitní. Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání. Václav Bedřich.

seznamka pro zadane Brno

Nedávno jsme informovali o tom, že skupina hackerů vyhrožuje jedné z největších internetových seznamek Ashley Madison zveřejněním všech privátních informací jejich uživatelů, pokud vedení seznamku s navazujícími projekty zcela neuzavře.

Před několika dny, tedy přesně jak hackeři oznámili, se dostala data na internet. Balík obsahuje kompletní adresy, telefonní čísla, e-mailové adresy více než 33 milionů uživatelů , 9,6 milionů zadokumentovaných transakcí nebo privátní dokumenty včetně Paypal účtů, informoval Hydraze.

Hackerům se podařilo najít I přesto, že se nepodařilo získat hesla uživatelů, doporučujeme změnu, pokud jste účet registrovali před tímto datem. Ashley Madison není jinak klasickou seznamkou, protože se zaměřuje na volné vztahy nebo přímou nevěru zadaných partnerů — což ostatně morálně vadilo i hackerům. Jedinou příjemnou oficiální zprávou je, že žádné detaily o kreditních kartách neunikly. Důležité je upozornit i na fakt, že ne všechny e-mailové adresy, které byly v systému, jsou opravdu součástí seznamky, protože Ashley Madison nikdy nezasílala konfirmační e-maily pro verifikaci adresy.

Kromě dat uživatelů unikly i zprávy o tom, že v minulém roce seznamka nabízela za 19 dolarů plné odstranění profilu z databáze, narozdíl od klasické deaktivace a ponechání si soukromých dat po dobu několika let. Vygenerovala tak během roku bezmála 1,7 milionů dolarů, v přepočtu asi 41 milionů korun. Nyní si takto lze odstranit profil zdarma.

Mezi jisté konkurenty dnešní doby patří bezesporu startup Badoo s miliony uživateli nebo americký Tinder, který zažívá boom mezi mobilním seznamováním i v České republice. Týden Měsíc. Na webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytické účely a personalizaci reklamy.

Používáním webu s tím souhlasíte. Tady si můžete vybrat, které druhy cookies chcete povolit. Další informace, mimo jiné k odvolání souhlasu, najdete v našich Zásadách ochrany soukromí.

Byznys — Václav Bedřich Sdílet. Přečtěte si také Největší anonymní seznamka čelí útoku a ohrožení dat 37 milionů uživatelů. Související témata: ashley madison. Sdílet článek. Nejčtenější články Týden Měsíc.

Dorazil na Netflix v desítkách zemí a podle producenta Petra Jákla se zaplatí. Tether si vymýšlí pohádky, a když padne, položí bitcoin, tvrdí Aleš Vávra. Zakladatelka Theranosu Elizabeth Holmesová má jít na 11 let za mříže. K nájemnímu domu v Karlíně připevnil obří blyštivou sochu ženy.

Česká seznamka pro zadané (30+) | Milenecký vztah

V Brně vznikne bytů, které budou sousedit se skálou. Sledujte nás. Babiše stahuje Babiš, generál má nejlepší kampaň a Nerudové chybí silná značka, říká volební stratég Z Čechů se stali pěstitelé.

Byty si zaplňují pokojovými rostlinami, chtějí ty z internetu a s příběhem Jan Žižka dobývá svět. Dorazil na Netflix v desítkách zemí a podle producenta Petra Jákla se zaplatí Načítám další článek Souhlasím se vším Zobrazit detaily.

Schválit výběr Skrýt detaily.

0 / 5