Nora, 25

Číslo profilu 2895538
Datum registrace 28.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Nora
Země Czech Republic
Město Uherský Brod
Orientace Heterosexuální
Věk 25
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 158 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Maledivy Nederland

Ona hledá jeho |

Tuto zprávu poskytl uživatel Nora Uherský Brod 05/28/2023 09:31:05

Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme. Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Ochrana soukromí. Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let. Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována.

Prachatice « Inzerce Šumava

Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let. Pravděpodobně bydlí v Praze 4. Hledáme Františka Kořínka, nar. Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze.

Rozvoz květin Prachatice do 90 minut |

Hledáme Miroslava Kuvika, nar. Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj. Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar. Všichni by měli žít v České republice. Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar. Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné.

Měl by mít syny ve věku kolem 50 let. Hledáme Lenku, roz. Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy. Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let. Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých. V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova.

Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar. Malíř, architekt a designér.

Vážná seznámení ona hledá jeho, Prachatice -

Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna. Hledáme Dagmar, roz. Kouřimskou, věkem cca 65 let. Na konci V té době měla malou dceru. Hledáme Zitu Baudyšovou, roz Jiřinovou Jiřincovou? Pracovala v Jablonecké bižuterii , aktivně sportovala. Hledáme potomky Aloise Karla Petruse nar. Řezbář nábytku a uměleckých předmětů, pedagog. Poslední léta života působil ve Svitavách , jedna z jeho dcer se zde vdala do rodiny Přikrylů.

Hledáme potomky a příbuzné zemřelé Květoslavy Šubrtové, nar. Žila v Dolních Břežanech. Jejími rodiči byli František Kubka a Marie, Kubková, roz.

Hledáme muže jménem Pavel Már, nar. Jeho rodiči jsou Luděk Már nar. Hledaný Pavel Már žil dříve v Mostě. Hledáme potomky a nejbližší příbuzné Otakara Mojžíše, nar. Byl bubeníkem v Praze , naposledy bydlel v obci Vědomice Roudnice nad Labem.

Hledáme Josefa Polana Polan , věkem cca 65 let. Pracoval u policie , bydlel a možná stále bydlí v Českých Budějovicích. Doubravovou, nar. V té době bydlela zřejmě v Praze 10 — Vršovicích. Hledáme Miloslava Belzu Belza , nar.

Naposledy bydlel v Praze 5, Lidické ul. Má syny Mikuláše a Martina.

žena hledá mladé Prachatice

Hledáme Alenu Růžičkovou, nar. V letech pracovala jako učitelka na ZŠ ve Vápenné okr. Šumperk , později na ZŠ ve Vojtíškově okr. Šumperk , v letech pracovala v Domě pionýrů v Brně-Lidické ul. Měla by mít syna Aleše.

Prachatická nemocnice: Ideální místo nejen pro mladé lékaře - PR Deník

Hledáme Valérii, roz. Gergelyiovou , nar. V dětství žila na Východním Slovensku v obci Somoror. V dospělosti se vdala do České republiky. Hledáme Milana Veselého, nar. Bydlel ve Vicenicích 32 u Mor. Na vojně byl v Chrudimi v r. Hledáme potomky vrchního strážmistra Josefa Buška - velitele četnické stanice z Zemřel Měl syny Josefa a Emila Buškovy , ti již také pravděpodobně nežijí, proto hledáme jejich děti a další příbuzné.

Hledáme syna snad Františka, nar. Kuchařové, nar. Syn vyrostl pravděpodobně v náhradní péči. Hledáme Marii roz. Dočkalovou, nar. Žila nebo stále žije v Karviné—Ráji.

Její matkou je Olga Dašková , která pracovala nejčastěji jako uklízečka. Hledáme ženu s rodným jménem Monika Eröšová dne 6. Byla umístěna do kojeneckého ústavu , později nejspíše do dětského domova v Rumburku a mohla být i osvojena. Jejími biologickými rodiči byli Terezie Dzurková a Oskar Eröš Hledáme muže jménem Jaromír Benedikt, nar. Svého času žil v Praze 5 — na Smíchově. Jací vlastně byli a co se stalo s těmi takovými hodnými hochy", někdejšími spolužáky z elitní koleje, které nám představuje P.

Modiano v první knize? Karvé nadobro opustil své rodiče, podvodníky na vysoké úrovni, Portier trpěl, že jeho matka je ženou vydržovanou milionáři, Winegrain zosnoval z uražené ješitnosti kruté zostuzení sestry jednoho spolužáka, ani Claude se nestal velkým hercem, rozmazlený Desoto podlehl podivnému infantilismu jako monarcha" tenisového klubu, Charell se ocitl v pekelném kruhu narkomanů, stárnoucí dandy Yotlande bezcílně ubíjel čas A samotný vypravěč?

Víme o něm, že ho nazývali snílkem a že píše detektivní romány. I on sám zřejmě nenašel zakotvení, a proto stále hledá svou pravou tvář. Prosíme, řeknete nám, proč si myslíte, že tato nabídka neodpovídá pravidlům.

Symbolem TOP jsou označeny nabídky, které si uživatelé zaplacením zvýhodnili. Více informací. Neustále pracujeme na tom, aby byly naše služby lepší a lepší. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám Sbazar líbí a co bychom mohli ještě vyladit. Beletrie a próza. Přidat do oblíbených Inzerát byl odebran z oblíbených.

Cena: 19 Kč. Poslat zprávu. Zavřít Poslat zprávu. Takoví hodní hoši - Mládí - Patrick Modiano 19 Kč. Zpráva prodejci. Váš e-mail. Odpovědět na nabídku. Nahlásit nabídku Zavřít Nahlásit nabídku. Nahlásit nabídku Prosíme, řeknete nám, proč si myslíte, že tato nabídka neodpovídá pravidlům Nabídka ve špatné kategorii. Kontakt nebo odkaz v textu. Podezřelá nabídka. Jiné, uvedu. Váš email. Podobné nabídky. Výpis nabídek Knihy.

žena hledá mladé Prachatice

Kus 49 kč. Nenašli jste, co jste hledali? Koukněte se na další výsledky z kategorie. Zavřít Dotazník. Co říkáte na Sbazar. Zdraví Jak vyléčit chřipku Příznaky jako chřipka Angína bez antibiotik Bolest na pravé straně Příčiny nadýmání Potraviny na imunitu. Smluvní podmínky Ochrana údajů Seznam.

0 / 5