Mariana, 36

Číslo profilu 3145452
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Mariana
Země Czech Republic
Město Jirkov
Orientace Lesbičky
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 187 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Česká republika Jamajka Srí Lanka Velká Británie Filipíny

Tuto zprávu poskytl uživatel Mariana Jirkov 05/28/2023 08:47:05

Ta byla v té době šťastně zadaná, mimo jiné díky události pro nezadané, která se před čtyřmi lety pořádala na brněnském výstavišti.

seznamka výstaviště brno Česká Lípa

Obě mladé ženy si uvědomily, že nezadaných lidí, kteří trochu tápou v tom, jak se seznámit, mají ve svém okolí hodně. Rozhodly se proto uspořádat podobnou akci, na které kdysi svou druhou polovičku potkala Soňa.

Do měsíce naplnily Tržnici na Zelném trhu bezmála třemi stovkami single lidí všeho věku. Akce, kterou děvčata zorganizovala, probíhala v uvolněném duchu. Návštěvníci, kteří si dopředu zakoupili vstupenku, dostali po příchodu drink na uvítanou a poznávat se s ostatními mohli u stolních her, u baru nebo třeba při tanci. Nechyběl ani takzvaný speed dating, kdy u stolu na jedné straně seděly ženy, naproti nim muži a během dvaceti minut tak měli možnost popovídat si s deseti lidmi.

A když přeskočila jiskra, otevřená terasa nabízela romantický pohled na večerní Brno. To byl jediný povinný prvek programu. Museli o sobě ostatním účastníkům sdělit tři informace, jméno a věk.

Díky tomu na první pohled poznáte, jestli si s daným člověkem budete mít, co říct, nebo ne," komentuje průběh večera Kristýna. Několik spřízněných duší se na místě zjevně skutečně setkalo, organizátorkám už teď chodí e-maily o plánovaných schůzkách, někteří rovnou z akce pokračovali do barů a k vidění byl dokonce i polibek. Tak jsem mu popřála pěkný večer a omluvila se mu, že jsme nenaplnily jeho očekávání.

Načež mi odpověděl, že tak to vůbec není. Oslovil hned první ženu, padli si do oka, hned na neděli mají naplánované první rande," vzpomíná spokojeně Soňa Alexová. Podle organizátorky Kristýny je největší rozdíl v seznámení se na ulici nebo třeba v klubu a toho na setkání pro nezadané v tom, že jsou všichni zúčastnění na stejné vlně.

Lada, seznamka pro teenegery

Nikdy jsem nezažila, že by mě někdo oslovil třeba v knihovně nebo ve fitku. Každý si žije svůj život a cizího člověka není snadné oslovit," doplňuje ji Alexová. Obě ženy vyzdvihují setkání také nad online seznamky, kdy člověk nikdy neví, kdo doopravdy sedí na druhé straně. Přestože inspirací k prvotní myšlence o založení podobné události byl rozchod Kristýny, sama na události svůj protějšek nenašla.

Myslela jsem hlavně na organizaci," popisuje.

Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo - Chomutovský deník

Účelem akce ale údajně nebylo jen romantické seznámení, několik lidí si na setkání nezadaných našlo nové přátelé nebo partu na pořádání výletů. Letošní Ve správný čas na správném místě, jak ženy událost pojmenovaly, pro ně nicméně nebyla premiérová. Podobný nápad měly už před třemi lety, kdy se jim povedlo na jednom místě propojit asi stovku návštěvníků.

Tento rok objem akce ztrojnásobily a na Tržnici přišlo mužů a žen ve věku od jednadvaceti do sedmdesáti let. Jestli ale bude i nějaké příště, zatím prozradit nechtějí.

Chybové hlášení

Co by ale do budoucna nezadaným poradily, je nebát se. Přece jenom na akci nepřicházíte, abyste se bavila s kamarádkou, ale abyste potkala nové muže. A většina z nich si troufne oslovit spíše na osamělou ženu než dámský sněm," nabádá Alexová. Setkání zorganizovaly Kristýna se Soňou ve svém volném čase, podle jejich slov už jen pro to, že by tím mohly byť dvěma lidem změnit život.

O tom, že by si z toho udělaly podnikání, zatím nepřemýšlejí.

seznamka výstaviště brno Česká Lípa

V této chvíli ještě nemáme zaplacené všechny závazky, takže nevíme, jestli budeme na nule nebo na tom něco málo vyděláme. Jasné ale je, že na tom určitě nezbohatneme," směje se Kristýna. Cena vstupenky přesahovala částku čtyři sta korun.

Děvčata popsala, že do rozpočtu zasáhly mimo jiné stále stoupající ceny a také náklady na propagaci. I my máme spoustu plánů, které bychom rády realizovaly, ale do mínusu jsme se prostě dostat nechtěly," nastiňuje náročnou přípravu Kristýna.

.

0 / 5

Populární profily

seznamka hradec Hranice

Laura, 34

seznamka pro cechy v usa Česko

Isabela, 50

seznamka louny Vsetín

Zdislava, 35

nemravna seznamka Boskovice

Kvetoslava, 34

navazovat známost Litomyšl

Krystyna, 28

seznamka harmonie Jičín

Marija, 44