Aurelie, 47

Číslo profilu 3299006
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Aurelie
Země Czech Republic
Město Kladno
Orientace Bisexuální
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 156 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Filipíny Rakousko Spojené arabské emiráty Velká Británie Srí Lanka

On hledá Ji Liberecký kraj - seznamkacz

Tuto zprávu poskytl uživatel Aurelie Kladno 05/28/2023 07:42:05

RomanSpinka 44 6. Ahoj Jsem samoživitel a starám se o dvě děti. No starám. Děti už jsou velké tak nevím kdo o koho se stará. Jestli já o ně a nebo oni už o mě. Ale jak říkám zůstal jsem na ně sám a tou to cestou nehledám novou maminku pro ně. Ale někoho pro sebe. Pro začátek jen takové povyražení.

A když by to fungovalo tak se nebráním ničemu dalšímu a delšímu. Jmenuji se Roman a jsem z Jablonce. Pracuji v ČOV vysvětlím osobně. Zájmy cestování stanovaní. Zlozvyk jsem kuřák. To pro začátek stačí.

Seznamka, nový vztah, nový život |

Zbytek o mě až osobně. Nozka 33 3. Ahoj hledám kámoše dál se uvidí jsem s turnova.

hledám ženu na sex Jablonec nad Nisou

Annabest 30 4. Pet 36 Muž 33 hledá přítelkyni na v zajemne procházky v přírodě. Na kolo posezeni u kávy společne výlety kino. Sex 46 Ahoj hledám fajn kamarádku najdu?

Annicka79 43 8. Ahoj, hledám nezadaného muže nejlépe vyšší a silnější postavy, který si umí užívat život v pohodě, radovat se z maličkostí a kterému by nevadilo společné soužití na vesnici nedaleko České Lípy. Jestli se chceš dozvědět víc můžeš mi napsat na mail : annicka gmail.

Leonidas 48 Ahoj svobodný a sám, který stále hledá a třeba už konečně najde. Nebráním se ničemu, přátelství,sexovani ani vážnému vztahu.

Můj mail pavel.

Single Jablonec Nad Nisou ženy se zájmem o Sex Seznamka, Sex Seznameni

Pavel 73 48 Ahojky krásné dámy,nechcete mi některá pomoci abych už nadále nebyl sám. Nebráním se vůbec žádné formě případného vztahů,je to na tobě. Snad se na WhatsApp některá ozvete, odpovím určitě Pavel. Jean 44 Hledám a stále nenacházím tak to skusim tady Radlizujenpekne 36 Aktivně se snažíme, aby na naší seznamce byli registrovaní pouze slušní a sympatičtí uživatelé : Průběžně provádíme kontrolu nově registrovaných uživatelů.

Pokud u určitého uživatele uvidíme, že nesplňuje níže uvedené podmínky, bude jeho profil smazán. Nemějte nám to za zlé, samozřejmě chceme mít základnu registrovaných uživatelů co největší, ale ne za každou cenu. Inzerát typu: " chci ženu na sex " nebo " ahoj, jsem fajn " bude smazán. Nemáme nic proti jedno-větovým inzerátům, musí však mít hlavu a patu : Povězte něco o sobě a o tom koho hledáte :.

Gay seznamka -

Pokud se uživatel prezentuje takto, tak se vystavuje nebezpečí, že mu kromě smazání profilu zamezíme přístup z jeho IP adresy. Město: Praha 10 Věk: 30 let Výška: cm Váha: kg. Město: Praha 7 Věk: 31 let Výška: cm Váha: kg. Město: Praha 6 Věk: 25 let Výška: cm Váha: kg.

Město: Náchod Věk: 44 let Výška: cm Váha: kg. Město: Jeseník Věk: 32 let Výška: cm Váha: kg. Město: Praha 9 Věk: 25 let Výška: cm Váha: kg. Město: Prostějov Věk: 30 let Výška: cm Váha: kg. Město: Brno — město Věk: 45 let Výška: cm Váha: 85 kg.

Amatéři - Jablonec nad Nisou

Mám zájem o dominantnějšího muže na dlouhodobý milenecký vztah. Prosím o odpovědi pouze od lidí z mého kraje. Budu se těšit na zprávy :. Město: Prostějov Věk: 33 let Výška: cm Váha: kg. Město: Znojmo Věk: 45 let Výška: cm Váha: 62 kg. Město: Praha 1 Věk: 52 let Výška: cm Váha: kg.

Všechny inzeráty Liberecký kraj -

Město: Svitavy Věk: 38 let Výška: cm Váha: kg. Město: Brno — město Věk: 50 let Výška: cm Váha: kg. Nejsem model na spodní prádlo, spíš na zimní oblečení. Chlap co právě zlomil padesátku hledá fajn ženskou která s nim jednou až dvakrát měsíčně uleti z kolotoče normálního přežívání.

hledám ženu na sex Jablonec nad Nisou

Samozřejmě maximální diskrétnost je nutností. Mám rád kolo a občas si zajdu na ryby. Nikdy mě nebolí hlava. Fotku pouze oplátku. Snad najdu? Město: Zlín Věk: 33 let Výška: cm Váha: 83 kg. Hledám ženu na milenecký vztah. Která má ráda dobrodružství, chce zažívat chvíle plné vášně a vzrušení. Jsem komunikativní, zbožňuji zábavu a nesnáším nudu. Rád bych poznal někoho, s kým si budu rozumět v posteli i mimo ni.

Popovídat si, zasmát se, třeba někam zajít sauna, drink, kino Život je příliš krátký, ať je na co vzpomínat! Město: Tábor Věk: 39 let Výška: cm Váha: kg. Město: Praha-západ Věk: 45 let Výška: cm Váha: 90 kg. Jsem ženatý muž a v tomto směru nebudu nic měnit ale hledám ženu na občasné schůzky kde zajdeme na kafe,výřivku a samozřejmě hezké dráždění a sex.

V případě že jsi z Prahy ,Plzně,Berouna Město: Praha 10 Věk: 48 let Výška: cm Váha: 76 kg. S ohledem na nedostatek příležitostí k seznámení se snažím touto cestou najít sympatickou ženu veselé povahy, se kterou by bylo možné také popovídat a příjemně trávit volné chvíle.

0 / 5