Judita, 30

Číslo profilu 3507605
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Judita
Země Czech Republic
Město Bílina
Orientace Lesbičky
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 182 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Francie Polsko Senegal Thajsko Srí Lanka Spojené státy Slovensko Norsko

MotoAzyl - svobodná motorkářská tvrz |

Tuto zprávu poskytl uživatel Judita Bílina 05/28/2023 08:56:05

Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme.

Hradec Králové - Novinky

Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí. Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let. Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována. Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let. Pravděpodobně bydlí v Praze 4.

Hledáme Františka Kořínka, nar. Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze.

- Archiv článků

Hledáme Miroslava Kuvika, nar. Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj. Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar. Všichni by měli žít v České republice.

Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar.

svobodná dívka Hradec Králové

Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné. Měl by mít syny ve věku kolem 50 let.

Drama v Hradci: Opilá dívka (21) se vrátila z diskotéky a pobodala přítele |

Hledáme Lenku, roz. Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy. Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let.

Dívka (15), která utekla bojovat s IS, je mezi džihádisty šťastná |

Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých. V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova. Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar. Malíř, architekt a designér. Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna.

svobodná dívka Hradec Králové

Hledáme Dagmar, roz. Kouřimskou, věkem cca 65 let. Na konci V té době měla malou dceru. Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS.

Tento soubor obsahuje dodatečné informace , poskytnuté zřejmě digitálním fotoaparátem nebo scannerem, kterým byl pořízen. Pokud byl soubor od té doby změněn, některé údaje mohou být neplatné. Z Wikipedie, otevřené encyklopedie. Soubor Historie souboru Využití souboru Metadata Velikost tohoto náhledu: × pixelů.

Tálibán není konzistentní. Ženy smějí učit dívky. Zatím

Jiná rozlišení: × pixelů × pixelů × 1 pixelů. Tento soubor pochází z Wikimedia Commons. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru. Popis Popis Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 4. Dílo smíte: šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti upravovat — pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech Za těchto podmínek: uveďte autora — Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny.

Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla. Popisky čeština Přidejte jednořádkové vysvětlení, co tento soubor představuje.

Pošťák Ondřej hledá — Pošta pro tebe — Česká televize

Položky vyobrazené v tomto souboru zobrazuje. Uveďte původ-Zachovejte licenci 4. Nikon D Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru. Datum a čas Náhled Rozměry Uživatel Komentář současná Tento soubor používá následující stránka: Stanislav Podhrázský. Jmenné prostory Soubor Diskuse. Zobrazení Číst Prohlédnout na Wikimedia Commons. Odkazuje sem Načíst soubor Speciální stránky Verze k tisku Informace o stránce. Popis Svolení Užití tohoto souboru. Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel.

Pokud si přejete tento obsah užít , nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

0 / 5