Magdaléna, 24

Číslo profilu 3817027
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Magdaléna
Země Czech Republic
Město Frenštát pod Radhoštěm
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 154 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Slovensko Chorvatsko Mauricius Filipíny

Seznamka, nový vztah, nový život |

Tuto zprávu poskytl uživatel Magdaléna Frenštát pod Radhoštěm 05/28/2023 09:59:05

Seznamka - On hledá ji.

seznamka on hleda ji Ostrov

Přidat inzerát. On hledá ji Počet inzerátů: x. Justusmo84 Muž , James moor… Muž , Asbomba Muž , Proxid Muž , 21 Mlynica.

Dans Muž , Adnepr Muž , 22 Praha. Willy84 Muž , 37 Praha. Lets play Muž , 31 Praha. Morgan Muž , Přihlásit se na Blindr. Zapomenuté heslo? Obnovit heslo. Helena St. Justusmo84 Muž , 38 United States Chicago. Něco o mně.

I'm very honest, loyal,loving,kind,caring,very humble,big respecter of women and I'm very smart…. Koho hledám.

On hledá ji Ostrov | ELITE Date

My soulmate and someone who will share in my hopes and dreams, someone to grow old with who is nonju…. James moore Muž , 61 United States Adak. Asbomba Muž , 30 Italy Genuin, true, life lover.

seznamka on hleda ji Ostrov

I love wine, cocktails and music. Sport lover. Whatever will be, will be.. Take it easy, life is only one! Willy84 Muž , 37 Česko Hlavní město… Praha. Fajn holku. Přirozeně inteligentní, veselou, Nekuřačku a tetování mi nic neříká. Lets play Muž , 31 Česko Hlavní město… Praha. Morgan Muž , 48 United States Arkansas. Som štíhly a športovo založený chalan, rád trávim čas akokoľvek ale hlavne s niekým fajn :. Patas11 Muž , 47 Česko Olomoucký kraj Uničov.

Zamezení přístupu na server |

Podmínky používání. Blindr Blog. Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam.

Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy.

Trojka 22 Let Kraj Hl M Praha Sex Seznamka On | CLOUDYX GIRL PICS

Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Zdarec, hledám nějakého pohodáře středního věku, který je velký fanda do cestování vlakem, má životní vztah a velký zájem o některé země Skandinávie, Balkánu, Asie a k tomu má rád nenáročné pěší výlety a třeba by ještě někdy zvládl i vandr.

Jsem 51letý chlapík — celoživotní nadšenec do cestování vlakem po kolejích a rád podnikám lehčí pěší výlety a semtam ivandry.

Jsem spíše poklidný, neuspěchaný, svobodný a tolerantní typ člověka, nevyužívám příliš moderní technologie, převážně jsem orientován kulturně historie, literatura, hudba, film, duchovní směry a také mám rád dobrá jídla z české kuchyně i kuchyně těch zemí severu a východu, cením si dobrého humoru, nadhledu, vážím si citu pro alternativy vůči převažujícímu konzumu a závislostem na digitálním světě.

Jo a jsem kuřák a rád si dám občas pivko, to jen aby nedošlo k nedorozumění se zapřisáhlými nekuřáky a abstinenty. Takže pokud by se zde našla v tomto znění nějaká velmi podobná spřízněná duše pro pěkné přátelství se společnými zájmy, vřele jí uvítám do svého života. Společné pěší výlety a procházky v okolí Prahy a na sever od Prahy, možnost zkusit někdy i vandr se spaním pod převisem či v jeskyni s večerním ohněm , drandění vlakem po kolejích doma naše české lokálky i za hranicemi Evropa, Asie setkávání se, pokec u piva, výměny zkušeností, návštěvy zajímavých akcí spjatých se železnicí a s těmi zeměmi severu a východu ve Skandinávii, na Balkáně a v Asii výstavy, filmové projekce, hudba, literatura, oslavy svátků, skvělé jídlo v etnických restauracích prostě prožívat všechny ty dobré věci, zájmy a radosti v životě občas společně.

Více po mailu : hallekis seznam. Všimli jsme si, že máš zapnutý AdBlock. Prosím, pozastav si pro HedvabnaStezka. Díky tomu můžeme zajistit více zajímavých článků o zemích světa, cestopisy, reportáže. Navíc se snažíme zobrazovat jen reklamy s cestovatelskou tématikou, podporujeme touto cestou i mnohé charitativní projekty a neziskovky.

Snad tě nebudou moc rušit. Redakce HedvabnaStezka. Homepage Diskuze Spolucestování kamkoliv Cestovatelská seznamka. Spolucestování kamkoliv. Přátelství se společnými zájmy — cestování vlakem, země severu a východu Skandinávie, Balkán, Asie. Jirka Bjorn Taši E-mail nepovinné.

Novinky závodu L’Etape. Pojedou se tři trasy a dorazí slavný Brit Bradley - Pražský deník

Odpovídáte na komentář:. Přidat příspěvek. Tip měsíce: Madeira. Scenérie jako od protinožců — taková je jedině Madeira! Knižní tipy. Cestovatelské knižní tipy pro nadcházející léto! Nové články. Severní Maledivy: nečekaná rozmanitost. Národní park Údolí dolní Odry: divoká příroda v nížině. Vybavení na cesty.

0 / 5