Zdenka, 29

Číslo profilu 3955465
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Zdenka
Země Czech Republic
Město Hradec Králové
Orientace Lesbičky
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 173 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Kapverdy Filipíny Thajsko Turecko Tunisko

Senioři v Jirkově na Chomutovsku se učí psát emaily a využívat sociální sítě | Sever

Tuto zprávu poskytl uživatel Zdenka Hradec Králové 05/28/2023 08:50:05

Chybové hlášení

Láká mě vypadnout pryč. Žít na cestách po celém světě. Což samozřejmě znamená bez bydlení. Ne nechci být bezdomovec…. Ahoj hledám kamaráda na vše hezké sem sám a smutný napiš já kamarády nemám vuly epilepsie a skolióze páteře všichni se mi smějou…. Ahoj, chtěl bych si psát se ženou, vážně nevážně, co nás trápí, co nám dělá radost, prostě kamarádku přes písmenka.

Začíná předprodej skipasů na nadcházející sezonu ve Ski areálu Bílá v Beskydech. Výprodej skladových zásob za snížené ceny. Více najdete na nových webových stránkách, ADO Ostrava a.

Jen přátelé - online seznámení zdarma a bez registrace |

Poslední dobou na českých online bazarech operuje mnoho podvodníků. Přečtěte si na co si dát pozor. Kovové garáže s omítkou, vzhled jako zděné, v různých rozměrech, libovolné barvě, bezpečná konstrukce, s pultovou, sedlovou, valbovou s Navíc nabízíme příspěvek na živ.

Chcete snížit účty za energie? Využijte limitovanou slevu až Výroba dřevěných dekoračních předmětů, hraček, her, výrobků pro děti a do domácnosti, nábytku, laserové gravírování, zakázková výroba masiv. TJ Ostrava oddíl volejbalu pořádá stálý nábor dívek do družstva přípravky. Hlavním cílem je přivést děti ke sportu. Informace u trenéra Hledá se již zkušená žena , která chce a touží si užívat hezké období vášně, něhy a lásky s příjemným a sympaticky mužem.

Wellness, kafe, sp. Pomůžeme vám prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Celým procesem vás provedeme s těmi největšími profíky! Mám kde bydlet, mám děti, jen mi chybí nějaká spřízněná duše - dědeček. Stále věřím v náhodu. Hledám ženu se smyslem pro humor na společné sjezdové lyžování. Ps: Lyžování na pohodu.

seznámit na internetu Jirkov

Přestože mi je 24 let, tak dnes i já mám málo příležitostí najít kamarádku, přítelkyni. Jsem štíhlý kluk, cm vysoký….

Jsem z Ostravy - Poruby…. Hledám kamarádku, kamarádky nebo kamarády na výlety, procházky přírodou, posezení u kávy nebo vína.

Seznamka Jirkov | ELITE Date

Jsem žena z OV, 66 let…. Uvítám upřímnost a smysl pro humor v této těžké době. Těším se na odpověď pána, který zůstal sám, jako já. Hledám a nabízím…. Já matka s dítětem hledám kamarádku s dítětem i bez dítěte na pokec, na skleničku vína atd. Cítíš se osamělá tak jako já tak se…. Petřvald u Karviné 41 , okres Karviná. Dobrý den, tímto bych chtěl oslovit šikovnou, pohodovou ženu, která by ráda zašla třeba na kávu nebo se mnou sdílela podobnou….

Jsem 72letý aktivní důchodce - krátce vdovec - z Napajedel. Hledám zprvu k občasným schůzkám pohodovou ženu přiměřeného věku…. Hledám mobilní kamarádku přítelkyni. Moje představa je: mohli bychom se navštěvovat jednou já Tebe, jednou Ty mne , občas…. Jsem vdovec v nejlepších létech a mám v podstatě všechno ale chybí mi příjemná žena která je taky sama a chtěla by to změnit….

Nabídky okolo mě Zaměřit mojí polohu.

seznámit na internetu Jirkov

Psát emaily, využívat sociální sítě, orientovat se v nich, nebo komunikovat prostřednictvím programu Skype se svými přáteli a příbuznými. Tohle všechno se učí klienti Domova seniorů v Jirkově na Chomutovsku.

Seznamka pro kluky Jirkov | ELITE Date

Vznikla tam speciální učebna s pěti počítači a mezi seniory je o ni velký zájem. Protože já jsem přišla z úplně jiného prostředí, já nejsem tady odtud. Psaní emailů jí baví a dnes si už neumí bez počítače komunikaci s přáteli představit.

A nejen to, ráda využívá internet k tomu, aby se dozvěděla nové věci. Pracovat s počítačem a internetem se naučila až tady v Domově seniorů v Jirkově. Já jsem stará škola. Za nás počítače nebyly. Teď už jo, bez počítače to vůbec nejde. Za nás to nebylo, my všechno "růčo". Jaroslava Rypová nechce zůstat jen u psaní emailů a vyhledávání ve Wikipedii. Ráda by se naučila i další věci. Sama ale teď ještě neví co, čeká proto na další počítačové kurzy pořádané Domovem seniorů.

Diskuse: jirkov-o-centralni-skolni-kuchyni-se-rozhodne-na-jare - Chomutovský deník

Takže to záleží na Adélce, my máme každý týden ty kurzy, takže teď do nás zase určitě bude hustit nějaké zajímavosti a určitě nás něco naučí. Počítačové kurzy má v jirkovském domově pro seniory na starosti Adéla Kašková. Podle ní je o ně mezi seniory obrovský zájem. Protože poslední dobou se rozmává tady ten nešvar s tím, že oslovují starší lidi a z toho mám docela strach, i když jsem je na to upozorňovala, že žádné věci si nemají objednávat. Zprávy ze Severu.

U počítače foto: Jan Beneš.

Internet Jirkov | AIM

JavaScript is required. Senioři v Jirkově na Chomutovsku se učí psát emaily a využívat sociální. Související příspěvky Senioři píší Wikipedii — projekt, který má zlepšit úroveň internetové encyklopedie Učit se novým věcem není nikdy pozdě! Platí to i pro seniory a moderní techniku Senioři pod sítí Stolní hra Konečně doma přiblíží seniorům praktiky 'šmejdů'. Facebook Twitter LinkedIn.

Všechny díly pořadu na mujRozhlas. Jak nás naladíte na DABu. U hnědouhelného dolu Turów se sešli čeští, němečtí i polští demonstranti. Automobilový průmysl stále omezují výpadky v dodávkách dílů. Teplické muzeum představuje dílo sochaře a keramika Milana Žofky.

V Děčíně pomůžou podnikatelům s žádostmi o státní podporu.

0 / 5