Jindřiška, 19

Číslo profilu 4133142
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Jindřiška
Země Czech Republic
Město Nový Jičín
Orientace Heterosexuální
Věk 19
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 174 cm
Váha 71 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Dubaj Irsko Dánsko Portugalsko Itálie Mexiko

5 tipů na seznamovací aktivity, takzvané “icebreakery” |

Tuto zprávu poskytl uživatel Jindřiška Nový Jičín 03/28/2023 01:58:03

„Projekt EDISON“ – již podruhé na SPŠS Olomouc – Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

Na Střední průmyslovou školu strojnickou v Olomouci zavítali na jeden podzimní týden 9. Tentokrát na naší škole hostovalo pět vysokoškolských studentů — tři dívky a dva mladí muži. Multikulturní projekt byl slavnostně zahájen v pondělí 9. Na úvodním setkání byli naši zahraniční hosté přivítáni ve sborovně vedením školy za přítomnosti zástupce organizace AIESEC a organizačního týmu projektu z řad pedagogů a studentů a předběžně seznámeni s harmonogramem na celý týden.

Následovala prohlídka školy, při které získali stážisté informace nejen o studijních oborech a předmětech, které se na naší škole vyučují, ale i o školních a mimoškolních aktivitách studentů.

- Tisíce obchodů na jednom místě

Nahlédli i do samotné výuky jak teoretické tak praktické. Zaujaly je naše specializované odborné učebny a ocenili, že jsou pro ně po dobu jejich působení na škole k dispozici učebny s prezentační technikou, vyzdobené vlajkami a fotografiemi. Studenti 1. Již v době příprav jsme byli v očekávání, jací zahraniční stážisté k nám tentokrát zavítají.

Přemýšleli jsme spolu se studenty, co by je mohlo zajímat a jak jim pobyt u nás zpříjemnit. Velký dík patří hostitelským rodinám, které poskytly zahraničním stážistům ubytování. Studenti František Mužný, Daniel Lón, Denisa Doležalová a Kateřina Langrová se o hosty po celou dobu vzorně starali a vymýšleli další aktivity, společné i individuální, jako např.

Odměnou za to jim jistě bylo intenzivní procvičení angličtiny a získání nových přátel. Na závěr se přišla se zahraničními stážisty rozloučit paní ředitelka Ing. Jsme rádi, že se Sophii, Elif, Ban, Samovi a Chirathovi u nás líbilo, chválili rovněž aktivitu a komunikativní dovednosti našich studentů. Projekt EDISON nám opět umožnil nahlédnout do jiných zemí a jejich kultur a ukázal, jak pestrý a rozmanitý svět je a že je v něm stále co objevovat a poznávat. Tento projekt je zaměřený na žáky základních a středních škol.

I internationality mezinárodní rozměr, rozsah. Dohromady nám tedy tato písmena představují základní myšlenku a cíl projektu. Což je to, aby žáci získali různé pohledy na sociální, kulturní ale i ekonomickou situaci jak ve vlastní zemi, tak i v zahraničí, a to prostřednictvím interakce s vysokoškolskými studenty z různých zemí světa.

Kromě samotného poskytování informací žákům, tedy vzdělávání, se snaží poskytnout přímý kontakt s cizincem a zažít tak mezinárodní prostředí na půdě České republiky. Znamená to, že díky kontaktu s člověkem z jiné země, který je pouze o pár let starší, si děti získají kamarády a uvědomí si možnosti cestování či studia v zahraničí.

Obecně si tak vytvoří síť kontaktů po celém světě a jsou si plně vědomi možností, který jim svět jako takový nabízí. Motivace k dosahování a zkoušení něčeho nového, následující tyto zážitky, je neopomenutelná.

anglické fráze seznamování Olomouc

Tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Prohlédněte si prezentaci našich hostů — zahraničních stážistů projektu Edison na podzim Zavřít menu Výsledky vyhledávání:.

Kurzy pro veřejnost v letním semestru | UPLIFT - Jazyková škola Olomouc

O škole. Třídní učitelé a rozmístění tříd. Předmětové komise. Organizace školního roku. Předmětové sekce. Jazyková sekce. Odborná sekce. Přírodovědná sekce. Školní poradenské pracoviště. Výchovné poradenství. Kariérové poradenství. Školní psycholožka. Aktivity školy. Charitativní činnost. Asociace středních průmyslových škol.

Autodesk Academia. Okresní hospodářská komora Olomouc. Místní centrum uznávání a celoživotního učení. Pronájmy prostor. Školská rada. Partnerské podniky. Tělesná výchova.

anglické fráze seznamování Olomouc

Školní dílny. Školní knihovna. Odborné laboratoře. Historie školy. Pro zájemce o studium. Přijímací řízení. Zkrácené studium.

Informační technologie. Strojírenství — počítačová podpora výroby. Strojírenství — počítačová podpora konstruování. Strojírenství — mechatronika. Strojírenství — obchodní vztahy a řízení výroby. Zpracování usní, plastů a pryže — zpracování plastů.

Strojírenství — zkrácené pomaturitní studium. Pro studenty. Digitální učební materiály. Anglický jazyk. Český jazyk. Finanční gramotnost. Management jakosti. Základy ekologie. Digitální projektování ve strojírenství I.

Konzultační hodiny. Zájmové kroužky. Stipendia Olomouckého kraje. Podniková stipedia. Nabídka pracovních míst. Školní časopis. Ubytování a stravování. Informace k Office Přihlášení do aplikace Bakaláři. Plán akcí. Přehled výuky. Změny v rozvrzích. Virtuální prohlídka školy. Stravování Bakaláři. V názvu EDISON má každé písmeno určitý význam: E education vzdělání D drive nadšení, motivace I internationality mezinárodní rozměr, rozsah S students studenti O opportunity příležitost N network síť Dohromady nám tedy tato písmena představují základní myšlenku a cíl projektu.

Vize projektu Tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Harmonogram Fotogalerie. Look out.

Slavné výroky legendy Vengloše: Strýčkův chráněnec, Olomouc versus Barcelona - Plzeňský deník

Look and play. Look at me. Look here. Look at the board. Look at the picture. Close Close your books. Close your bag. Zavři tašku! Close the exersebook.

Doučování Angličtiny |

Zavři sešit! Close the pencil-case. Zavři penál! Close your eyes. Count Count. Count and say. Cut out Cut out. Draw Draw a picture, please. Draw the flower. Drink Drink the milk. Eat Eat meat. Give Give. Give me.

Glue Glue. Listen and repeat. Listen and sing. Listen to me. Listen to the radio. Open Open your books. Open the door. Open your bag. Otevři tašku! Open your eyes. Point Point. Put on Put on your slippers.

Put on your jackets. Put on your track suits. Read Read. Sit down Sit down, please. Girls, sit down. Děvčata, sedněte si! Sit down on the chair. Sit down on the floor. Shut Shut the door. Zavři dveře! Speak Speak. Stand up Stand up, please. Boys, stand up.

Chlapci, postavte se! Start Please start drawing. Please start working. Stop Stop it. Stop talking. Please stop drawing. Please stop working. Take Take. Take it. Please take out your books. Write Write. Write and say. Write the numbers. Další slovesa Quiet Be quiet, please. Quite, please. Say Say. Say what you can see. Repeat Repeat after me. Repeat after the cassette. Repeat after the CD. Come Come here. Boys, come here. Chlapci, pojďte ke mně! Come to the front, please.

Go Go. Let s go out. Pojďme ven!

0 / 5

Populární profily

seznamte se s davem Kyjov

Drahomíra, 38

jak se seznámit na vš Ústí nad Labem

Miluška, 45

seznamka pro teenegery Klatovy

Natalie, 48

otaku seznamka Beroun

Ráchel, 33

larsova vážná známost Kutná Hora

Bohuslava, 23

chlapec setkání Poděbrady

Nella, 34