Běla, 47

Číslo profilu 4208860
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Běla
Země Czech Republic
Město Praha
Orientace Heterosexuální
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 167 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Thailand Velká Británie Spojené arabské emiráty Polsko Řecko Srí Lanka

Domů - Výměnný pobyt s Hoyerswerdou

Tuto zprávu poskytl uživatel Běla Praha 05/28/2023 08:38:05

Vložil a 3. Dne Po krátkém úvodu a seznámení jsme každý z nás dostali jednoho, někdy i dva Němce na starost. Pondělní odpoledne tudíž bylo v naší režii. Po obědě ve školní jídelně jsme Němce dopravili domů, kde jsme je seznámili s ostatními členy rodiny a ubytovali je. Úterý bylo ve znamení oboustranné výuky.

S velikým úsilím jsme se snažili Němce naučit základní fráze v češtině a přimět je počítat do deseti. Nakonec jsme si společně i zazpívali českou hymnu. Poté následovala postupná prohlídka celé naší školy. Zajímavé podotknout, že nejvíc zájmu vzbudily naše ovce. Po obědě měli všichni možnost prověřit svou fyzickou zdatnost na horolezecké stěně. Našlo se pár německých i českých odvážlivců, které jsme všichni podporovali.

Ve středu se naše německá skupinka vydala poznávat krásy Kutné Hory. Prohlídka začala v chrámu svaté Barbory, poté jsme pokračovali kolem Jezuitské koleje k Vlašskému dvoru, kde jsme si vyslechli výklad o ražbě pražských grošů a připomněli si důležité historické události, které se ve městě odehrály.

Následně jsme obdivovali krásu Kutné Hory z kavárny, protože počasí nám příliš nepřálo. Odpoledne jsme navštívili chrám Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci a dále jsme pokračovali do kostnice. Tam náš společný odpolední program skončil a my opět strávili s Němci zbytek odpoledne. Ve čtvrtek jsme se vydali vlakem do Prahy, kde jsme navštívili Pražský hrad, katedrálu svatého Víta, sledovali jsme výměnu hradní stráže, došli jsme na Karlův most, viděli Josefov a poté i Staroměstské náměstí.

Naši cestu jsme završili rozchodem na Václavském náměstí. V pátek ráno přišlo loučení, při kterém oči mnohých z nás nezůstaly suché.

Zamezení přístupu na server |

Návštěva se všem velice líbila a my už se teď nemůžeme dočkat jara, kdy se za svými novými německými kamarády vypravíme. Naši partneři:. Jazyky interaktivně.

Rychlé odkazy. Informace vedení školy Předměty Výměnný pobyt s Hoyerswerdou.

jak se seznámit po rozchodu Kutná Hora

Trackback Tisk. Umístění: Blogs Papoušková.

Seznámení se mm - ŽelPage []

Login to Add Your Comment. Náš maskot. Vladislav Slavíček. Informace vedení školy Předměty Anglický jazyk Biologie Český jazyk Dějepis Francouzský jazyk Fyzika Hudební výchova 5. Chemie Informatika Matematika Německý jazyk Tělesná výchova Výtvarná výchova Základy spol. Zeměpis Různé Jména autorů oceněných prací najdete níže v článku, čtěte dále Zadání soutěže znělo: Zapřemýšlejte a napište váš pozitivní či negativní zážitek, který vás v životě ovlivnil kultura, setkání, historická událost, umění.

Toto téma nebylo z nejlehčích. Přesto musíme konstatovat, že se s tím většina přispěvatelů popasovala velmi dobře, i když převážná část příspěvků zaznamenala spíše negativní okamžiky v životě.

Seznamka - seznámení

Víc než kdy jindy tu bylo poznat, jaká kategorie dětí příspěvek psala. U těch nejmladších 1. Druhá i třetí kategorie, to byla především vážnější témata.

Smrt nejbližších, rozchody a seznámení s novými kamarády, první lásky, ale především otázky. Otázky o smyslu života, o smrti, o marnost atd.

Dospívání není vůbec lehký proces a vaše duše je velmi citlivá, a tak i zdánlivé maličkosti mohou hluboce zasáhnout a pozměnit náš život. Musíme tedy poblahopřát nejem vítězům, ale všem, kdo sedli a svůj příběh napsali. Celkem se do soutěže dostalo příspěvků, přes sto jich bylo vyřazeno, protože nesplňovaly zadání škoda. Pro porotu nebylo vůbec lehké vybrat práce nejkvalitnější a nejzajímavější.

Výlet – 3. stránka – Středisko sociálních služeb Praha 1

Poděkování tedy patří všem, kdo se zúčastnili, i když třeba nebyli mezi těmi vybranými. A zde ještě jedna z vítězných prací od autora, který si nepřál být jmenován. Sdílet na facebooku Tweetnout Instagram. Praha 7. Kutná Hora.

jak se seznámit po rozchodu Kutná Hora

Kira Lea. Hradec nad Moravicí. Praha 3.

0 / 5