Edith, 28

Číslo profilu 4690782
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Edith
Země Czech Republic
Město Hlučín
Orientace Heterosexuální
Věk 28
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 151 cm
Váha 71 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Maroko Kroatië

Tuto zprávu poskytl uživatel Edith Hlučín 05/28/2023 08:42:05

Nesedět doma, chodit ven, do divadla, za přáteli, zaměstnávat mozek a veselit se, tak zní nejlepší recept na dlouhověkost. Nesedět doma, chodit ven a sportovat Po šedesátce bolí nohy, nemoci se hlásí o slovo a věci nejsou jako dříve. Byla by ale škoda přestat sportovat a chodit ven. Každému věku lze přizpůsobit aktivitu, i po šedesátce je možné chodit na dlouhé a svižné procházky vyzkoušejte si to například s trekovými holemi , plavat, anebo jezdit na kole.

I kdyby to mělo být do nejbližší hospůdky. Oni jsou stejně pořád na chalupě. Nic nestíhám. Oni sice mají svých starostí dost, ale když se o ně podělí s někým blízkým, třeba se jim uleví. Chodit se dá na procházky, vyrážet do divadla, do kavárny, navštěvovat se doma. Oprašujte staré vztahy a nebraňte se novým. Pomáhat s vnoučaty Zkušenosti ukazují, že lidé, kteří zůstávají v pracovním procesu co nejdéle, zapojují mozek, zůstávají déle fit.

Každodenní práce je vysilující, ale třeba jednou týdně dojít někam na výpomoc, může být osvěžující. A pak jsou tu také vnoučata — co třeba si vyhradit jeden den v týdnu, kdy je vyzvednete ze školy, vezmete do cukrárny, uděláte s nimi úkoly a pak je zavedete na kroužky?

Vnoučata i snacha vás budou milovat. Vypnout televizi Stejně tam přes den dávají jen stokrát opakované filmy. A předpověď počasí zjistíte nejlépe tak, že se vykloníte z okna. Televize jen prohlubuje osamění a pasivitu, není dobrým společníkem. Divadla, přednášky, výstavy, besedy Tolik se toho děje — a to i v malých městech.

Hlídejte si kalendář, sedněte na vlak, autobus a neváhejte kousek popojet. A přijeďte se také podívat na některou z akcí našeho webu i Zaměstnat a cvičit mozek Čtení knih, časopisů, novin, luštění křížovek, sudoku, psaní úkolů s vnoučaty — to vše bystří mozek.

A je to zábava. Jíst zdravě Neodbývejte se párkem k obědu. Uvařte si něco pořádného a zdravého. Do svého jídelníčku pravidelně zařazujte mléčné výrobky, zeleninu, ořechy, luštěniny.

flirtovat portál Bohumín

Pokud vás vaření nebaví, navařte si do zásoby na dva dny nebo třeba do mrazáku. Sex v každém věku Sexuální aktivita prospívá tělu i mysli. A to v každém věku. A říká se, že v posteli to umějí roztočit i osmdesátníci. A nebojte se flirtovat — na tom nic špatného není. Udělat něco bláznivého Přihlašte se na francouzštinu, podejte si seznamovací inzerát, jeďte na cestu kolem světa nebo aspoň do zemí, kam jste se vždy chystali.

Přihlašte se na jogu nebo na tanec pořádají se i lekce pro seniory , kupte si auto, které jste si vždy přáli klidně ojeté …. Myslete pozitivně Čeká vás ještě dlouhý a bohatý život.

Tak si ho užijte. Píší a malují pohledy, pletou ponožky, háčkují vánoční ozdoby, pečou perníčky. A zásobují jimi klienty domovů pro seniory. Ženy v bohumínském seniorském klubu jsou akční nejen v době karantény. Vzdávám to! Uzavřu se do nějaké bubliny a nechci vědět o světě! Nechci řešit stupidní názory a hlavně nechci řešit vztahy mezi lidmi. Život se s ní nemazlil. Do školy začala chodit v době druhé světové války, v šestnácti letech otěhotněla, manželství ji nevyšlo s prvním, ani s druhým mužem, třetí brzy zemřel.

Osm let se starala o svou slepou maminku Dokud lidé pracují, zpravidla se těší na víkendy, na dovolené, na dobu, kdy mohou užívat volného času. A často říkají: Až budu v penzi, tak… Plánují, co budou dělat, jak budou odpočívat. Když pak volný čas mají, mnozí zjistí, že nevědí, jak s ním naložit. Když jsem se na počátku devadesátých let zabýval tím, jak vyplnit volna mezi jízdami na lůžkových vozech, uvažoval jsem, s ohledem na mé sociálně-právní vzdělání, o dvou možných činnostech.

Před založením soukromé seznamky to tehdy vyhrála privátní pečovatelská služba. Po přihlášení registraci uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Vítězkou fotosoutěže na téma "Mazlíčci a jiná zvířena" je paní Marta Nosková 87 Rozveď se, bude ti lépe. Starší ženy slyší tu větu často 76 Šedesátnice se fotí odhalené. Nevkus nebo chvála přirozenosti? Přes všechny současné problémy dobře. Žijeme ve svobodné zemi a to je nejdůležitější. Jakž takž. Mohlo by být líp, ale i hůř.

Nevím, neumím to posoudit. Velká očekávání vystřídalo zklamání. Nejsme na tom dobře, před revolucí se žilo v naší zemi lépe. Přihlášení Registrace. Přepnout navigaci. Přihlašte se na jogu nebo na tanec pořádají se i lekce pro seniory , kupte si auto, které jste si vždy přáli klidně ojeté … Autor: Michaela Bučková Vstoupit do diskuze 3.

Hodnocení: 5 b. Pro hodnocení se musíte přihlásit. Senioři sobě: Tak to vypadá, když ženy ze seniorského klubu v Bohumíně dělají radost klientům domovů pro seniory Píší a malují pohledy, pletou ponožky, háčkují vánoční ozdoby, pečou perníčky. Jan Raška. Kombinace, variace, permutace Vzdávám to! Zdroj: Karvinský deník Ročník a číslo: 6 Strana: 4 Autor: redakce Číst nahlas Kriminalisté v Moravskoslezském kraji měli co do činění jak se závažnými, tak i nezvyklými případy.

Připomeňme si některé z nich: Frenštátská tragédie: zemřelo šest lidí Frenštát pod Radhoštěm — Jeden z nejzávažnějších činů, jaký se v historii české kriminalistiky udál, se stal v neděli Výbuch plynu, který v domě číslo 39 v ulici 6. Dalších jedenáct lidí utrpělo zranění, někteří velmi vážná. Pomstít se, to byla jediná myšlenka, se kterou Antonín Blažek mířil před výbuchem do sklepa, kde upravil hlavní přivaděč plynu tak, že zemní plyn začal unikat do prostor domu.

Po výbuchu se zřítila část horních pater do přízemí, pět lidí zemřelo v sutinách. Tělo strůjce výbuchu nalezli zasahující hasiči ohořelé na chodbě u schodiště. Antonín Blažek byl znám jako notorický stěžovatel. Důvodem jeho krutého počínání byla msta.

Měl dlouhodobé spory s ostatními obyvateli domu, navíc v exekuci přišel o byt, ze kterého se měl do patnácti dnů vystěhovat. Nijak se podle místních obyvatel netajil tím, že pokud půjde on, půjdou s ním i ostatní. Že to myslel vážně, nikdo netušil. Brutální vražda manželů z Bohumína Bohumín — Regionem loni otřásly okolnosti zmizení a následné vraždy manželů Jarmily 58 let a Zbigniewa 67 Muszańských z Bohumína.

Muszańského, známého v Bohumíně pod přezdívkou Drak, který hojně půjčoval peníze, společně se ženou unesli z jejich bohumínského domu tři muži Jak se později zjistilo, ještě ten den je v Ostravě chladnokrevně zabili a "pohřbili" ve speciálním betonovém hrobě v jedné z ostravských garáží.

Ostravští policisté vyslýchali člověka, který se zmínil, že svou garáž pronajal nějakému muži. Šlo o Michala Zágoru, který byl mezi hlavními podezřelými. Když policisté našli v garáži vykopaný hrob s těly zastřelených manželů, došlo Zágorovi, že spadla klec.

Pokusil se proto otrávit léky, což se mu však nepodařilo. Kriminalisté záhy zatkli jeho komplice Lumíra Morice.

Rychlý start: Vytvoření makra

Třetímu z party, Jiřímu Bohdálkovi, se podařilo uprchnout na Slovensko, kde ho později zadržela policie. Vražda manželů byla předem připravována. Motivem byly peníze, které pachatelé Muszańskému dlužili.

Hrozí jim 15 let až výjimečné tresty.

10 tipů, jak si udržet zdravou mysl a nestárnout příliš rychle | icz

Krutá pomsta Město Albrechtice — Manžele Ondřeje a Danu Maršalské znali ve Městě Albrechticích snad všichni, protože jejich rodinná firma patřila k významným zaměstnavatelům a Ondřej Maršalský navíc působil v obecním zastupitelstvu za ODS. Když byli oba manželé v březnu zavražděni ve vlastním domě, byl to pro všechny šok.

Ještě horší úlek přišel, když policie z dvojnásobné chladnokrevné vraždy obvinila čtyřiadvacetiletého sympaťáka Radka Větráka z Jindřichova, který chodil s jejich dcerou.

Právě probíhá soud, ve kterém státní zástupce Větráka obvinil, že vraždu naplánoval. Když se s ním přítelkyně rozešla, obviňoval z toho její rodiče. Tímto způsobem se chtěl rodině pomstít a zároveň se zbavit věřitelů. Přibližně dva roky před tragickou událostí z rodinné firmy údajně ukradl, zpronevěřil či bez souhlasu majitelů vybral a utratil stovky tisíc korun.

flirtovat portál Bohumín

Navíc manželům Maršalským dlužil i další peníze, které po něm chtěli zpátky. Za smrt v kouli padly podmínky Frýdek­Místek, Košařiska — Za smrt sedmačtyřicetiletého učitele při zorbingu v Košařiskách na Třinecku udělil v květnu Okresní soud ve Frýdku­Místku dvěma instruktorům atrakce roční tresty s podmíněným odklademna dva roky. Jaroslav Šlehofer a Roman Cymorek vyfasovali navíc tříletý zákaz činnosti v oboru.

Soud poškozené odkázal na občanskoprávní řízení. Tragická událost se odehrála při výletu deváté třídy jedné z novojičínských základních škol v rekreačním středisku Kyčera v Košařiskách.

Při provozování zorbingu nevydržela brankářská provazová záchytná síť nápor kutálející se koule, ve které byli připoutáni učitel a žák, načež se protrhla. Následně se skutálela ze svahu a zastavila se až po metrech prudkým nárazem o stromy na pokraji lesa. Učitel utrpěl poranění hlavy a pánve a při nárazu mu prasklo srdce.

Byl na místě mrtev. Školák měl otřes mozku a závažná poranění rukou, hrudníku a páteře.

Kauza Nagyová Ostrava — Moravskoslezský kraj se v létě stal centrem politického dění. VOstravě a několika okolních městech skončili v policejních celách aktéři kauzy Nagyová, která nakonec vedla k pádu Nečasovy vlády.

Ve vazbě skončilo sedm z osmi obviněných. Později byli všichni propuštěnina svobodu. Jednalo se o dvě kauzy, které spojovala někdejší ředitelka kanceláře bývalého premiéra Petra Nečase Jana Nagyová. V prvním případě šlo o údajné zneužívání vojenské rozvědky, ve druhé o možnou korupci bývalých poslanců. Zde ale bylo trestní stíhání tří exposlanců s odvoláním na poslaneckou imunitu zastaveno. Protiromské demonstrace Ostrava — Mohutné protiromské demonstrace se v srpnu, září a říjnu uskutečnily v Ostravě.

Svolali je pravicoví radikálové, kteří chtěli upozornit na údajné zvýhodňování Romů, zneužívání ubytoven a narůstající kriminalitu. Během protestů došlo ke střetům mezi účastníky pochodů a policejními těžkooděnci.

Zraněno bylo 24 policistů a několik demonstrantů. Policie již obvinila na tři desítky lidí. Mezi stíhanými jsou jak účastníci demonstrací, tak lidé, kteří proti akcím radikálů protestovali. Většina ze stíhaných na ochránce útočila lahvemi, kameny a cihlami. Kriminalisté předpokládají, že obviněných ještě přibude. Stále totiž zkoumají desítky hodin videozáznamů a jednotlivé účastníky se snaží identifikovat. Ve zlosti pustil plyn. Také v havířovském Šumbarku muž v domě pustil plyn a nechal ho vyhodit do vzduchu.

Detonace se starým šumbarským sídlištěm rozlehla v neděli Přestože byl dům značně poškozen, jako zázrakem se nikomu nic nestalo.

Exploze nastala v nejvyšším patře, kde byly byty neobydlené. Na nižší patra neměl výbuch takový destruktivní vliv. Nájemníkům se podařilo z domu utéct bez jediného škrábance, pouze v šoku. Lidé z domu potvrdili, že do bytu v posledním patře docházel přespávat jeho bývalý nájemník, který byl vystěhován.

Zhrzený 44letý Milan Žipaj se rozhodl pomstít a inspiraci zřejmě našel ve Frenštátě pod Radhoštěm. Smrt pošťačky zůstává neobjasněna Skřipov — V loňském roce zůstala v Moravskoslezském kraji jediná nevyřešená vražda.

Případ zabité vedoucí pošty ve Skřipově je dosud vyšetřován a visí nad ním nadále spousta otazníků. Tragédie se odehrála poslední zářijový den. Po své devětatřicetileté manželce, matce dvou dospívajících dětí, se začal shánět její muž, když se dlouho nevracela domů z práce a nezvedala mobil.

Vyrazil tedy za ní. Dveře pošty byly uzamčeny, ale přes okno šlo vidět ležící tělo. Muž tedy společně s dalšími svědky vyrazil dveře a svou životní družku nalezl v tratolišti krve.

Vzápětí se rozběhlo vyšetřování, které kriminalisté vedli na poště, v obci i širokém okolí. Na sklonku listopadu se rozhodla Česká pošta pomoci při pátrání po vrahovi a vypsala odměnu tisíc korun za klíčové informace vedoucí k jeho dopadení. Šílený učitel zastřelil studentku Raškovice — Otřesný a jen těžko uvěřitelný případ se stal 4.

Jednatřicetiletý učitel zde spáchal dvojnásobnou vraždu. V rodinném domě zastřelil sedmnáctiletou studentku a jejího dědečka 74 let. Navíc ještě vážně zranil její babičku 71 let. Ozbrojen byl třemi pistolemi ráže 22, 38 a Na sobě měl v době útoku neprůstřelnou vestu. Jako jediná celý masakr přežila dívčina matka. Během několika minut dorazily na místo činu první policejní hlídky.

Pachatele se podařilo zadržet přibližně po dvaceti minutách. Přivolaná zásahová jednotka ho zatkla poblíž Raškovic. Redaktoři získali v obci den po masakru šokující informaci, která by mohla stát za morbidním činem. Dokonce se mluvilo o tom, že s ním čekala dítě," těžce hledala slova žena, která si přála zůstat v anonymitě.

Objevila se ale i verze, která s údajným těhotenstvím nemá nic společného. Podle kamarádek sice zavražděná s učitelem flirtovala, ale dítě s ním nečekala. Pedagog podle nich spíše psychicky neunesl, že začala chodit s mladším hochem, což měla zveřejnit i na sociální síti. Zastupitelé čekají na rozsudek Nový Jičín — Pozornost poutá případ třinácti vesměs bývalých zastupitelů Hladkých Životic obžalovaných ze zneužívání pravomoci úřední osoby, porušování povinností při správě cizího majetku a zneužívání pravomoci veřejného činitele.

V prosinci měl padnout verdikt. Celý rozsudek ale nezazněl. Důvodem byl kolaps soudce v průběhu jeho čtení. Na verdikt si tak "třináctka" musí počkat. Obžaloba se týká převodu parcel v lokalitě Na stráni, které obec původně dostala od Pozemkového fondu ČR jako kompenzaci pro osoby, které musely kvůli stavbě dálnice opustit své domy.

Zastupitelé odsouhlasili prodej pozemků za velmi nízké ceny, konkrétně pět korun za metr čtvereční pro soukromé osoby. Záhadné zmizení muže z Pusté Polomi Pustá Polom — Řadu spekulací a teorií provázel případ třiačtyřicetiletého muže z Pusté Polomi, který se pohřešoval od konce loňského listopadu. V pátek

0 / 5