Evelína, 49

Číslo profilu 5015942
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Evelína
Země Czech Republic
Město Jindřichův Hradec
Orientace Bisexuální
Věk 49
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 183 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Maďarsko Španělsko Griekenland Mauricius Egypt Jamajka Švýcarsko Lotyšsko

Ivana Uhlířová: Nejsem a priori rebel, ale vadí mi klišé, kterými se společnost řídí - Novinky

Tuto zprávu poskytl uživatel Evelína Jindřichův Hradec 03/28/2023 02:30:03

Depeche Mode - Blu-ray Disc. Depeche Mode - 2DVD. Novinky » DM Shop ». Praha Religion Night Tour.

Diskuzia SLOVNÍ FOTBAL

České Budějovice Religion Night Tour. Bratislava Depeche Mode party. Brno Depeche mode evening party. Tak jak se Vám koncert líbil? Marek Raška 1 Supr koncert s perfektní atmosférou, který se málem nekonal. Kdo byl, tak ví o čem mluvím. O to víc mě těší, že jsem byl u toho.

Dangerousi dík za tohle vlákno. Ringo ještě jednou: velice rád jsem Tě poznal. Ja nebyl v Praze ale v Bratislave a koncert byl super. Proste koncert v klubu je koncert v klubu. Hrali skvele atmosfera dost dobra. Proc se malem nekonal koncert v praze??? Marek Raška 3 Marcus málem přišel o hlasivky, ale nějaký český felčar ho dal do kupy a tak koncert nakonec byl s malým zpožděním Co tam s ním v té Bratislavě děláte.

Minule jste mu přerazili nohu, letos hlasivky. No on uz v bratislave mel problem to dozpivat posledni pisnicku one fine day ani uz nedali Marek Raška 5 Tak to by mě zajímalo v jakém stavu je teď.

V Praze pařil jak o život a zpěv byl dost dobrý. Mišák 6 Skvělý koncert, skvělá atmosféra. Kouzlo klubových koncertů je prostě k nezaplacení. Na Marcusovi i ostatních z kapely bylo vidět, že je ta atmosféra naprosto uchvátila. Byl to prostě nářez! Lacrim e 7 Velmi jsem se bavil včetně předkapely Lakeside X. Prima atmosféra, songy v jiných aranžích, na kapele bylo vidět, že je hraní velmi baví. Snad jen kdyby ta věčně ožralá hovada zůstala radši doma… Ale to bych chtěl asi moc. Lacrim e 8 Líp to ani snad napsat nešlo.

Hmm, na Kamuflážnících jsem sice nebyl ale věřím že to musel být taky supr zážitek. A taky jsem nevěděl že jako předskokani tam byli Lakeside X - viděl jsem je naživo naposled před roky na srazu DM v Ostravě a od té doby jsem o nich moc neslyšel, už tehdy mi přišli docela dobří - takže přece jen stále existují.

Marek Raška 10 Deny: naprostý souhlas, s tou Vltavskou se to fakt nedá srovnat. Sto a jedno. A že tě to dostalo? Z toho si nic nedělej, mě taky. Ale na Bratislavu to rozhodně nemá. Ringo 11 Marek: taky jsem rád, že jem Tě a tvou ženu poznal, byla to super akce a přeci jen bylo fajn tam jít ve větším počtu.

Doufám, že si to brzy někde zase zopáknem. Jinak Ti dlužím pivo, ten taxikář včera neměl na vydání z tisícovky, tak jsme i s těma vašima Kč dohromady naškrábali v drobných a říkal, že mu to stačí, a pak že prý pražští taxikáři jsou zloději:- Jinak jste asi byli ubytováni na vedlejší ulici jak my, od té Ringo 12 Co se týče koncertů, byl to pro mně první koncert Camouflage, těm předchozím jsem se vyhýbal, protože jsem si říkal, že mi stačí jejich pěkné písničky a že nepotřebuji vidět kopii show Dava Gahana od někoho jiného.

Olomouc - Strana 3 z 7 -

Ale musím říci, že mně ten koncert totálně dostal a jsem rád, že jsem tam byl. Marcus po první písni slíbil, že po zlomené noze na minulém tour se bude dnes hýbat 2x více než obvykle musím říci, klobouk dolů, je to taky pěkný ďábel, pařil tam fest a zpěv mu šel v pohodě. Jinak ten koncert v klubu je fakt jiná atmoška, ten kontakt s kapelou je naprosto bezprostřední a je fakt, že mnohé momenty člověk na DM prostě nezažije. Každou chvíli si s někým plácnul, podal ruce, dal autogram.

Camouflage u mně stoupli o level, měl jsem je rád, ale jako kopii, to se včerejším večerem změnilo. Samozřejmě je vidět, že Camouflage bude mít stejné fandy jako mají DM, některé gesta byly prostě Gahanovské a lidé věděli, jak na to zareagovat. Co se týka lidí, tak to byl takový permanentní kotel, no byl to prostě hukot. Michaela 13 Je mi líto, že jsem se nemohla zúčasnit včerejšího koncertu skvělé skupiny Camouflage, na jejich koncertě jsem byla dne Marek Raška 14 Ringo: těší mě, že se vám to líbilo.

V únoru dáme pokračování. A taky jsem rád, že jsi změnil náhled na Camouflage. Pozdravuj manželku a ať se daří. Super koncík! Zajímavé taky bylo, jak stála fronta před vchodem a najednou zevnitř vyšla taková podivná individua a oni to Camouflage s doprovodem Ringo 16 S Markem to bylo domluvené uplne na posldní chvili a bylo to super.

Ale neboj, mysleli jsme na tebe ve frontě, který ty asi budeš Ringo 17 Marek Raška 18 Akce na poslední chvíli a bez přípravy jsou vždycky nejlepší Mám to už mnohokrát vyzkoušené. Ringo 20 Marek Raška: otázkou je, jestli nevyšli vyn, ještě než jsme se do fronty připojili, je docela dost možné, že tam byli včas a při zkoušce Marcus zjistil, že to nejde, tak pelášil do nemocnice.

Ringo 21 Ringo 22 Jinak nemáte někdo setlist? Marek Raška, honza88dm: Já si jich všiml na poslední chvíli, vlastně až v momentě, když jsem poznal toho týpka, co jim hraje na kytaru. Marcus měl myslím kapuci Ringo 24 Jinak takové perličky, které člověk na velkých koncertech nezažíje a na jednu stranu si můžeme říkat, proč Camouflage nevyprodají větší halu třeba, na druhou stranu si myslím, že takový klubový koncert má jedinečnou neopakovatelnou atmosféru jak pro kapelu, tak pro posluchače.

Než vystoupila předkapela, tak z projekcí a hrané hudby bylo jasné, jací fanušci jakých kapel přišli, sešla se tam na plátně celá rodinka klasiků: Depeche Mode, The Cure, U2, Hurts a další. Zatímco Marek nám šel pro pivo, tak jsem s ním nestihl probrat docela srandovní záležitost, Rozezněl se Goráčův Stardust a jaképak duo to na nás vykouklo, detailní záběry na Gordena a pak Gore.

Hodně mně to pobavilo v souvislosti témat, které se tu poslední dobou hojně probíraly-. Během předkapely vynikající předkapely Lakeside X někteří skandovali Camouflage! Zpěvák Lakeside pak říkal, oni příjdou, dodal pak ještě - nakonec příjdou. To jsem ještě nevěděl, jaké byly komplikace a že nebylo jisté, že fakt příjdou.

Nakonec přišli asi nějak po Kdo navštěvuje tyto kluby, asi je zvyklý, já byl na slavné kapele v klubu poprvé, tak jsem konsternovaně hleděl, když na něco málo přes metr vysoké pódium vyšli Camouflage a odpálili We Are Lovers ve velkém stylu s Gahanovskou živelností. No na rovinu, Marcus má asi o pár let méně než Gahan a mohl si dovolit opravdu divoké pohyby, které u Gahana už neuvidíme.

Prostě je to tak. Po We are Lovers Marcus sdělil svůj příběh o peripetiích s nemocnicemi. Ale dnes jsem byl v nemocnici zas. Mám problém s hlasivkami, doktor takhle vytáhnul můj jazyk, udělal 2x tss, tsss asi sprejem.

Ivana Uhlířová: Nejsem a priori rebel, ale vadí mi klišé, kterými se společnost řídí - Novinky

Marcus je velmi sympatický a pohodově vypadající týpek, na jednu stranu vypadá civilně, na druhou stranu řádí jak ďábel a hned v druhé písní předvádí, že to s tím pohybem myslel vážně a naštěstí, pěvecky naprosto v pohodě i přes problémy s hlasem.

Co člověk jen tak nezažije. KDyž jsem byl na DM pod pódiem asi dvě hlavy od zábradlí, měl jsem pocit, že je kapela takřka na dosah. Jo, byla, všichni jak na dlani, bylo vidět každou grimasu v obličeji Dava, tak to bylo blízko. Takže na DM pod pódium, u Camouflage na pódiu. Po více než týdnu po posledním vydání přichází Windows 10 Insider Preview build Minule se vývoj rozdělil, takže do kanálu Skip Ahead jsou od minula směřována sestavení nadcházející vývojové větve Redstone 5.

Sestavení přichází v rámci kanálu Fast ring a jedná se stále o nyní již skoro hotový Redstone 4 známý též jako Spring Creators Update. Stav vývoje naznačuje seznam novinek, protože toto vydání nabízí prakticky jen hromadu oprav. Jedinou větší změnu z pohledu funkcionality představuje pozměněné chování systému v souvislosti s aktualizacemi.

Aby Windows zůstal aktuální, Windows Update pozdrží přechod zařízení do režimu spánku , byť jen za určitých okolností. Konkrétně se tak zachová ve chvíli, kdy bude uživatel či uživatelka neaktivní a současně budou vyhledávány, stahovány či instalovány aktualizace. Tip: Jak spustit nebo vypnout Nouzový režim ve Windows 10? Uspání zařízení bude odloženo o maximálně dvě hodiny , a to jen na zařízeních připojených k elektrické síti. Jinými slovy, zařízení dostane prostor pro zaktualizování v momentě, kdy vás to neomezí.

Zní mi to rozumně. Kromě zmíněných oprav v sestavení zůstává několik známých chyb. Nevycentrovaná tlačítka na Herním panelu vás budou pálit ze všeho nejméně, což platí i pro otevření aplikace Xbox na hlavní stránce, místo aby došlo k zobrazení snímku.

Podle Microsoftu však v nízkém procentu instalací po první vámi vyvolané žádosti o vypnutí či restart zařízení po upgradu dojde k tomu, že se systém nedokáže spustit. Může pak nastat opakující se cyklus restartování a pokusů o spuštění. V takovém případě použijte spouštěcí instalační médium, s nímž vynuťte spuštění Windows do nouzového režimu. Na postižených strojích by mělo pomoci vypnutí rychlého spouštění fast boot.

Dále může práce s PDF v Edgi vyvolat tzv. Kompletní výčet opravených chyb naleznete na blogu Windows Experience. Dropbox coby soukromá firma dosud neměla povinnost sdělovat žádné provozní informace.

Jenže teď se chystá vstoupit na veřejnou burzu a americké Komisi pro cenné papíry SEC musela v přihlášce všechny potřebné údaje sdělit, aby noví investoři věděli, do čeho investují. Provozovatel cloudového úložiště loni utržil 1,1 miliardy dolarů, ale skončil s čistou ztrátou milionů. V roce byly tržby milionů a ztráta milionů. Ještě o rok dříve Dropbox utržil milionů a prodělal milionů.

Za celou historii už firma prodělala 1,5 miliardy, ale trend se vyvíjí pozitivně. Tržby rostou a ztráta se každý rok snižuje. V letošní primární emisi akcií by Dropbox prodejem papírů rád získal půl miliardy dolarů. Hlavním rizikovým faktorem, který firma přiznává, je schopnost přesvědčit uživatele, aby začali platit.

Základní služba je totiž zdarma, prémiové předplatné ale přináší lepší podporu, více funkcí a hlavně vyšší úložnou kapacitu. Jenže Dropbox soupeří na velmi kompetetivním trhu, kde působí i Amazon, Apple, Google, Microsoft a další. První zmiňovaná firma přitom pro Dropbox není jen rival, ale také klíčový partner. Dropbox nemá vlastní datacentra, pouze si pronajímá kapacitu v Amazon Web Services. Chybějící fyzický servery jsou pro Dropbox dalším rizikovým faktorem, protože nemá nad daty svých uživatelů výhradní kontrolu.

Dropbox má aktuálně přes milionů uživatelů ve zemích světa a uchovává okolo miliard souborů. Jen za rok mu přibylo milionů uživatelů.

Z oné půlmiliardové základny si ale pouze 11 milionů platí prémiové účty. V roce měl Dropbox 8,8 milionu a pak 6,5 milionu předplatitelů. Vivo před měsícem ukázalo první komerční telefon s čtečkou otisků integrovanou v displeji. Pátý největší výrobce na světě ve vývoji nepolevuje a na MWC představilo prototyp smartphonu Apex.

Takhle jednou budou vypadat skoro všechny mobily. Horní a boční rámečky mají jen 1,8 mm, spodní 4,3 mm. Do rámečků firma umístila potřebné senzory, ale musela také improvizovat. Místo nezůstalo ani pro přední fotoaparát. Ten se v případě potřeby vysouvá z horní strany jako periskop. K použití je připraven do sekundy. Ušetřený prostor lze využít pro větší akumulátor. Velkým experimentem je též čtečka otisků. Zatímco dřívější telefon měl malou čtečku dole uprostřed, u Apexu je čtecí plocha přes celou spodní polovinu displeje.

Kam sáhne prst, tam se sejme otisk. Jak píšeme v úvodu, Vivo Apex je jen konceptem, který se nebude prodávat. Alespoň ne letos. Za rok nebo dva jeho technologie již nejspíš budou komerčně dostupné. Nějakou dobu po vydání procesorů AMD Ryzen s integrovanou grafikou v provedení pro desktopový socket AM4 tu k nim máme ještě jednu novinku. Ovšem multimediální schopnosti na první pohled kazila jedna věc: prakticky žádná deska se socketem AM4 nepodporuje HDMI 2.

Naštěstí to ale vypadá, že tento problém nakonec padne. Při přehrávání chráněného obsahu pak má podporovat HDCP 1. Podle firmy záleží skutečná podpora ale také na základní desce, v které je APU zapojeno. A jak víme, ty uvádí jen HDMI 1. Ovšem zdá se, že v praxi toto není tvrdé omezení a tyto základní desky jsou ochotné fungovat i v režimu HDMI 2.

Někteří uživatelé toto vyzkoušeli a zjistili, že HDMI 2. Na Small Form Factor Forum k tomuto tématu vzniklo speciální vlákno.

seznamte se s davem csfd Jeseník

Během posledního týdne v něm potvrdili majitelé několika desek, kteří měli po ruce vhodný monitor nebo televizi, že jim HDM 2. Zdá se, že vodiče a konektory na deskách běžně dokáží fungovat na vyšších frekvencích vyžadovaných u HDMI 2. Je možné, že specifikace desek stávající generace uvádějí podporu pouze pro HDMI 1. A nebo proto, že certifikace a přidání loga na krabici by stálo peníze navíc. U desek příští generace s čipsety řady by už ovšem HDMI 2. Určitý problém může zdá se s HDMI 2.

Linuxové ovladače v některých případech odmítají nastavit režim HDMI 2. Důvodem zřejmě je, že se řídí informacemi o schopnostech výstupu, které jsou nastavené v BIOSu desky. Protože ty avizují, že nic víc než HDMI 1. Oproti tomu ovladače na Windows k tomuto zdá se vůbec nepřihlíží a tím pádem vše funguje.

Mezi deskami, na kterých HDMI 2.

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater | TV Freak

To je dobrá zpráva, jelikož to snad znamená, že funkčnost této neoficiální podpory by mohla být docela široká a nepůjde jenom o lepší dražší modely. Zdá se, že stejně jako v případě první generace Ryzenů je i zde v procesoru ponechána funkce ECC zapnutá. Podpora je to opět neoficiální a závisí na tom, zda je potřebná infrastruktura implementovány základní deskou a BIOSem. Loni na jaře Huawei představil svůj první laptop MateBook X. Co do vzhledu i parametrů bude hlavním konkurentem nového Dell XPS 13 Při videohovoru se automaticky vysune, na polohovatelnost ale zapomeňte.

MateBook X Pro potěší svým výkonem. Hliníkové tělo má rozměry × × 14,66 mm a hmotnost 1,33 kg.

seznamte se s davem csfd Jeseník

Po stranách najdeme dvojici USB-C, které slouží k nabíjení, přenosu dat i obrazu, jeden z nich podporuje i Thunderbolt 3. Nechybí ani klasické velké USB-A 3. Čtečku karet byste hledali marně. Multimediální výbavu tvoří zmíněná 1Mpx webmakera, čtveřice citlivých mikrofonů, stereo reproduktory umístěné po stranách klávesnice.

Huawei nezapomněl ani na 3,5mm jack. Velká klávesnice typu chiclet je podsvícená. Kruhové tlačítko nad ní slouží jako vypínač notebook se zapne na plochu do 8 sekund i jako čtečka otisků. Touchpad je patřičně velký a podporuje multidotyková gesta. Na jedno nabití vydrží až 15 hodin. Systémem je Windows 10 Home. Je trochu paradoxní, že u Pro verze notebooku není Pro systém. Teď finská společnost uvedla další remake starého telefonu — Nokie Díky prohnutému tvaru se jí přezdívalo banán.

Tím ale veškerá podobnost končí. Novinka stojí někde na pomezí hloupého a chytrého telefonu. Má tlačítkovou konstrukci a nedotykový displej s úhlopříčkou 2,45 palce a rozlišením × px. Je v něm obchod se softwarem, v němž se nachází Facebook, Twitter, Google Assistant! E-mailový klient se umí plně synchronizovat s Gmailem i webovým Outlookem.

0 / 5