Jozefína, 50

Číslo profilu 5065857
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Jozefína
Země Czech Republic
Město Nový Bor
Orientace Lesbičky
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 178 cm
Váha 64 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Kroatië Nederland Lucembursko Česko Finsko Chorvatsko Thajsko Tunisko

Ladislav Špaček

Tuto zprávu poskytl uživatel Jozefína Nový Bor 05/28/2023 07:36:05

Láká Tě obchodní branže, ale neumíš se v ní zorientovat? Chceš se stát skutečným obchodníkem, ale nevíš, jaké máš možnosti? Toužíš pracovat pro významnou obchodní společnost, ale netušíš, jak na to? Máš zájem a chuť na sobě pracovat? Skvělý začátek pro start Tvé budoucí kariéry! V rámci workshopu se žáci seznámí se základními pojmy z oblasti financí, naučí se, z čeho se rozpočet skládá a k čemu slouží, pochopí podstatu plánování výdajů rodiny či domácnosti.

Seznámí s typy výdajů a příjmů a také dostanou informace, jak mohou při financování rodinného rozpočtu pomoci banky či stát. Výstupem bude vytvoření si vlastního náhledu na finance a praktických nástinů na tuto problematiku. Zajímá tě, co obnáší práce manažera? Nevíš, jaké dovednosti k tomu potřebuješ? Vyzkoušej si práci manažera nanečisto.

Etiketa, zvláštní události - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Zahraj si zábavnou hru, při které se seznámíš se skutečným životem manažera a jeho základními dovednostmi. Neméně důležité je dodržování zásad a pravidel zdvořilého chování, tedy etikety, na pracovišti.

Díky respektování a dodržování těchto zásad Vás bude Vaše pracovní okolí nejen více respektovat, ale především Vás bude mít více v oblibě. Nauč se dělat správná rozhodnutí. Simulační hra zaměřená na rozhodování v kritických situacích ti v tom pomůže. Načerpej informace, spolu s kolegy je v týmu vyhodnoť a zachraň jednoho z pěti pacientů nakažených zákeřným virem!

Víte, jaké informace sdílí lidé na sociálních sítích a jaké hrozby jsou spojeny s jejich zneužitím? A proč by si měli dávat lidé pozor při instalaci nejrůznějších mobilních aplikací?

Odpovědi na tyto otázky se studenti dozví na workshopu zaměřeném na téma bezpečnosti na sociálních sítí. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč na dovolené utrácíme více než doma? Proč si někdy kupujeme i takové oblečení, které se nám nelíbí, a to jenom proto, že ho nosí naši kamarádi? Proč, peníze od babičky utratíme rychleji, než ty, které si vyděláme na brigádě?

A proč, když si máme vybrat z více možností, si často nevybereme vůbec? Takovýchto ekonomických chyb je možné uvést mnoho. Dopouští se jich drtivá většina z nás a každý kvůli tomu přichází o spoustu peněz. Základem tohoto oboru jsou vlivy psychologie a sociologie na naše ekonomická rozhodování. Pojďme společně tyto chyby pochopit a naučit se je nedělat.

Život v Sýrii, Praha – vstupenky na | smsticket

Připravuješ se na vstup na trh práce? Hledáš práci a čeká Tě výběrového řízení? Chceš si vyzkoušet přijímací pohovor a zjistit, jak zaměstnavatele zaujmout a uspět? Zajímají Tě nejčastější chyby uchazečů v rámci výběrového řízení a přijímacího pohovoru?

S mapami se v dnešní době setkáváme prakticky každý den. Provází nás ve škole, práci, televizních zprávách, předpovědích počasí, při plánování dovolené, řízení automobilu nebo pěších výletech. S mapami denně pracují také tisíce odborníků od dopravních inženýrů přes řidiče taxi až po profesionální záchranáře a na jejich kvalitě a přesnosti tak často záleží lidské životy.

Cílem workshopu je posluchače seznámit s postupem vzniku tištěných i elektronických map od sběru vstupních dat až po tisk nebo zobrazení na monitoru nebo telefonu.

V praktické části si posluchači vyzkouší sestavit mapu pomocí nejmodernějších technologií v prostředí webového prohlížeče a v prostředí GIS geografického informačního systému.

Jakou roli v našich životech hrají příběhy a mýty? Cílem workshopu je studentům uchopitelnou formou představit a vysvětlit moudrost zaznamenanou v mýtech a poukázat na to, jak by ji studenti sami mohli prakticky použít při středoškolském studiu.

Workshop je veden absolventem psychologie působícím na MVŠO. Odborný garant: Ing. Všiml sis, že účetní bývají ve filmech či knihách často prezentováni v nepříliš dobrém světle? Jak moc to odpovídá realitě? A co je vlastně náplní práce účetního? Víš, že je rozdíl mezi účetnictvím a účtováním? Vším tě provede přednáška plná videoukázek a zábavných příkladů. Michal Menšík, Ph. Rozsah hodin: 2 vyučovací hodiny. Odpovědi na tyto otázky se studenti dozví na workshopu zaměřeném na téma bezpečnosti na sociálních sítích.

Výroční zpráva / |

Odborný garant: Mgr. Radim Weiss Rozsah hodin: 2 vyučovací hodiny. Co člověk, to nátura, vkus. Celá vaše rodina poslouchá dechovky a vy jediný tíhnete k metalové muzice? Svatební cesta je výjimečnou událostí a vrcholem svatební romantiky. Neměla by to být obyčejná dovolená, ale nevšední zážitek na celý život. Za zázrak považují lidé to, čemu lze jen těžko uvěřit.

To, co nelze racionálně vysvětlit. Zažili jste někdy takový zázrak? V den desátého výročí svatby vám manželka zdemolovala vůz? Právě na vaše narozeniny vám manželka sdělila, že budete otcem? Také si myslíte, že dříve k sobě lidé měli blíže?

A co to vlastně znamená, mít k sobě blízko, nebo daleko? Je houbaření vaší vášní? Můžete se nám pochlubit s největším houbařským úlovkem? Kde a kdy to bylo? Houby pouze rádi sbíráte nebo je i rádi konzumujete? Že vaší zbrusu nové koloběžce upadla odrazka? Že vám jednou vypadají vlasy a budete jako tatínek? Že z polibku můžete otěhotnět? Je začátek září. Děti jsou zpět ve škole a pracující lidé v zaměstnání.

Divadlo Tramtarie |

Jaké bylo léto? Jak jste si užili slunné počasí, dovolenou a prázdniny? Někoho při této otázce napadne hned nějaká věc jako snubní prsten nebo milované fotoalbum, jiného napadne, že v životě ztratil čas nebo svou životní lásku. Informace pro řidiče - co se děje na silnicích olomouckého kraje, čekací doby na hraničních přechodech a dopravní uzavírky.

Aktuální informace jsou zařazovány průbě Seriál mapující skoro šedesátiletou historii ankety popularity českých a slovenských hudebních interpretů. Noční linka. Jak nás naladíte na DABu. Noční linka Čas na vaše příběhy. Délka pořadu: minut. Čas vysílání pondělí-neděle Region pondělí-neděle Brno pondělí-neděle České Budějovice pondělí-neděle Hradec Králové pondělí-neděle Karlovy Vary pondělí-neděle Liberec pondělí-neděle Olomouc pondělí-neděle Ostrava pondělí-neděle Pardubice pondělí-neděle Plzeň pondělí-neděle Sever pondělí-neděle Vysočina pondělí-neděle Zlín pondělí-neděle Český rozhlas Pohoda.

Další pořady. České Budějovice. Hradec Králové. Karlovy Vary. Český rozhlas Pohoda.

0 / 5