Matilda, 26

Číslo profilu 5437447
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Matilda
Země Czech Republic
Město Nové Město na Moravě
Orientace Heterosexuální
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 155 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Zanzibar Jižní Afrika Griekenland Filipíny

6 věcí, které nenávidíte na online randění | ELITE Date

Tuto zprávu poskytl uživatel Matilda Nové Město na Moravě 05/28/2023 09:10:05

Aplikace Tinder foto: Tinder. Takřka nikdo alespoň v mé sociální bublině už se neseznamuje naživo! Na internetových seznamkách ujíždí v podstatě všichni mí nezadaní i někteří zadaní známí.

Až 45 procent nových vztahů podle nich dnes vzniká v České republice online! A jednoznačně nejoblíbenější aplikací tohoto druhu je právě Tinder.

Je to záležitost poměrně nová, vyvinut byl roku , přesto si už dokázal najít přes padesát milionů uživatelů po celém světě. Funguje jednoduše: stáhnete si do mobilu aplikaci, kterou propojíte se svým účtem na Facebooku, nahrajete fotky, napíšete nebo nenapíšete pár řádků o sobě a nastavíte si, zda máte zájem o ženy, nebo o muže, v jakém věkovém rozpětí a v jaké vzdálenosti od vás. Pokud se jim také líbíte, aplikace vám ohlásí, že máte shodu tzv. Takhle jednoduché to je! Co se bude dít dál, je už jen na vás.

Žádný div, že Tinderu propadlo tolik lidí. Ona je to totiž vážně zábava! Poměrně povrchní a také značně návyková. Ostatně podle nedávného amerického průzkumu tuzemských dat k dispozici zatím příliš není víc než 50 procent uživatelů vnímá Tinder spíše jako hru nebo formu prokrastinace než jako prostředek ke skutečnému seznámení.

Mobilní aplikace pro flirt i vážný vztah | ELITE Date

Na reálné rande se svým online nápadníkem vyrazí pouhých 17 procent uživatelů. Má tedy smysl se na Tinder vůbec přihlašovat? Nepochybně ano. Stále se totiž najde dost těch, kteří na něm opravdu hledají partnera. V podstatě kohokoli!

tinder seznamka České Budějovice

Nejvíc uživatelů tvoří lidé ve věku od 20 do 35 let, jsou tu ale starší i mladší, zejména z větších měst. Jinak je tu výběr rozmanitý, ba možná i rozmanitější, než by jeden čekal. Na koho jsem tu natrefila já?

Například na mladého sexy muzikanta a alkoholika , tuze inteligentního, leč v praktickém životě absolutně nepoužitelného bankéře se zálibou ve videohrách, filozofa a překladatele, jenž měl věčně hluboko do kapsy, počítačového experta, který bohužel většinu své mozkové kapacity vyčerpal na vymýšlení toho, co všechno si na těle potetovat, propíchnout nebo rozříznout, a ve volných chvílích si přivydělával jako exponát na výstavě nahých lidí….

Ale taky na vtipného pana cestovatele, několik úspěšných podnikatelů, kteří na lovení dívek v offline světě zkrátka nemají čas, uznávaného výtvarníka nebo zábavného publicistu. A pak na nemálo těch, kdo hledali někoho na ukojení svých více či méně obskurních sexuálních choutek, ženáčů poohlížejících se po milence a taky na přítele své kamarádky.

Zkrátka a dobře — celý svět jako na dlani! Chlap s příliš dokonalými fotkami Typ, který jako by vypadl z katalogu modelingové agentury. Opravdu chcete doma muže, který stráví v koupelně víc času než vy při přípravě na ples v Opeře? Frajírek prezentující se statusovými symboly Co o muži asi tak vypovídá, když na každé fotce stojí u nablýskaného mercedesu dost možná půjčeného? Ne nadarmo se říká, že si pánové takhle cosi kompenzují.

Absolvent vysoké školy života Na tuhle charakteristiku narazíte na Tinderu často. Není to vtipné a značí to jediné: bude to nejspíš hlupák.

Fňukal Věřte, že s pánem, který se snaží vzbudit ve vás lítost stesky o tom, kolikrát má zlomené srdce, vás v budoucnu čeká jen další fňukání. Většina se shoduje na jednom: je to instantní nakopávač sebevědomí! Kdy jindy se vám stane, že o vás během pár hodin projeví zájem několik desítek mužů? Zvlášť zpočátku je to opojný pocit, a hlavně můžete flirtovat z pohodlí vlastního gauče a v teplákách. Nese to ale s sebou i jisté negativum: zástupy potenciálních milenců v nás často vzbudí falešný pocit, že na nás v reálném světě opravdu stojí fronta.

Protože se přece určitě za chvilku objeví někdo lepší! Možná ano, ale dost možná taky ne. Zkrátka, Tinder a jemu podobné aplikace i podle psychologů nahrávají tomu, že se naše vztahy stávají povrchnějšími a my na nich odmítáme dál pracovat. Navíc je Tinder v očích mnoha lidí stále brán jako aplikace na sex. Což s sebou nese určité stigma. Takže se obvykle párkrát sejdeme, vyspíme se spolu a dál nemám potřebu to nikam posouvat.

A rozhodně s takovým názorem není jediný. Navíc těch, kteří hledají opravdu pouze sex leckdy jsou i oficiálně zadaní , je na Tinderu taky habaděj. Na druhou stranu, u fešáka, který vám v baru kupuje už třetí mojito, taky nemůžete tušit, jestli náhodou není ženatý nebo zda mu nejde jen o noční povyražení.

Riziko je tu zkrátka vždycky, ovšem stejně tak jako naděje, že si budete rozumět a vznikne mezi vámi něco víc. A pak je úplně jedno, za jakých okolností jste se seznámili.

Nelžete Nepřidávejte si centimetry, neubírejte kila, neprezentujte se starou fotkou. Při osobním setkání pravda stejně vyjde najevo. Dejte si záležet na svém popisu Napište pár řádek o sobě a přidejte popis toho, co sama hledáte. Zvýšíte tak šanci, že se vám ozve někdo skutečně vhodný, byť nápadníků v součtu možná bude méně. Vybočte z průměru Možná vás to překvapí, ale většina mužů s mozkem už je přesycena našpulenými selfíčky dlouhovlasých krásek s umělými nejen řasami a rádoby sexy pohledem.

Buďte autentická Na svůj profil můžete umístit šest fotografií. Ať něco vypovídají o vás a vašich koníčcích! Selfie z výtahu nebo kabinky v obchoďáku toho o vás skutečně moc neřeknou.

Anebo ano? Neprezentujte se jen sexem Těžko si můžete stěžovat, že po vás chlapi chtějí jen to jedno, když o vás z vašich fotek nezjistí víc než velikost vaší podprsenky. Nebojte se udělat první krok Nepsaným pravidlem Tinderu je, že by měl ženu první kontaktovat muž.

Pokud se vám ale někdo opravdu líbí, klidně ho oslovte. Minimálně ho potěšíte a usnadníte mu práci s vymýšlením zprávy, která vás zaujme. Mějte na paměti, že většina uživatelů to má úplně stejně!

Tinder-Vaše zkušenosti - Diskuze -

Nedělejte si tedy falešné naděje, jinak budete zklamaná. Umělkyně, modelka i pornoherečka si říká Annuschkatz a na svém těle má tolik tetování, že už je jen málokde vidět její Premium Mluví rychle, a i když sedí, máte pocit, že je v neustálém pohybu.

Jinak by nejspíš nemohl stihnout to, co dělá. Kuchař Zdeněk Pohlreich vzpomínal v pořadu Jak to bylo, šéfe? Že první lásky málokdy trvají navždy? Příběh Matěje a Markéty, protagonistů nového dílu dokureality Den jak sen, svědčí Kerra Buergerová pracuje u letectva Spojených států amerických a každý den je v kontaktu především s muži.

Premium Policie zadržela dvě ženy a prověřuje, zda byly členky sekty. Obvinila je z vraždy. Jednou z žen je úspěšná dentistka, Premium Amerika nás naučila cestovat. Obdivovali jsme ji pro její svobodu, sílu i neomezené možnosti.

Se svým manželem jsme do Premium Pandemie zvýšila povědomí o důležitosti péče nejen o fyzické zdraví, ale i o to duševní. Zároveň zajistila lékařce Premium Po delším čase charakterizovaném konflikty a napětím se na počátku období Střelce situace vylepší. Ke slovu se bude Poté, co se v listopadu stala slovinskou prezidentkou Nataša Pircová Musarová, rozšířil se počet dam v čele států Herečka Jaroslava Obermaierová 76 prozradila, že má strach z drahých energií a nedostatku plynu. Dnes už téměř každý vlastní internet v mobilu.

Chybové hlášení

Podle statistik se také stále více Čechů přihlašuje na internet právě přes něj. Klasickým počítačům už není přikládána taková váha, jako tomu bylo dosud.

A protože seznamky jdou s dobou, mnohé se přesunuly i na mobily. Jaké jsou ty neznámější mobilní aplikace určené pro seznamování? Pomyslný král všech seznamovacích aplikací. K přihlášení potřebujete mít profil na facebooku, se kterým jej můžete propojit.

tinder seznamka České Budějovice

Protějšky si vybíráte prostým tažením prstu. Zleva doprava máte zájem, na opačnou stranu ne. Pokud projevíte zájem oba, Tinder vás upozorní a hned si můžete začít psát. Původně česká aplikace, která okamžitě pronikla do celého světa. Vnořená GPS vám zobrazí všechny uživatele ve vašem okolí. Podle fotografie a nejnutnějších informací odešlete pozvánku k seznámení a pokud protějšek do minut odpoví, hned se setkáte. Na zprávy si tahle aplikace nehraje.

Ideální pro ty, kteří hledají dlouhodobý vztah. Registrace trvá déle, odpovídáte na spoustu otázek o svém vysněném partnerovi, ale i o sobě. Na základě toho vám pak aplikace navrhne partnery, kteří se k vám skutečně hodí. U nás ne moc známá aplikace pracuje na jednoduchém principu. Můžete si navolit, jakého hledáte partnera a zadat základní kritéria.

Aplikace ve svém adresáři vyhledá uživatele, kteří se k vám na základě vašeho zadání hodí a oběma vám nabídne chat. Zbytek už je na vás samotných. Jediná seznamka odmítající fotografie. Pak je přesně pro vás. Ve všem funguje jako klasická seznamka, fotografie ale můžete sdílet až po nějaké době chatování a jen se souhlasem obou partnerů.

Dva roky po sobě bylo vyhlášeno nejlepší aplikací pro seznamování. V Česku ji nemá tolik lidí, takže občas při návrzích partnerů zabrousí i do cizích zemí. Ideální, pokud hledáte cizince. Funguje jako klasická seznamka. Nastavíte si profil včetně fotografie a mezi uživateli sami vyhledáváte vhodné kandidáty. Na závěr jednu perličku. Velmi nedávno spuštěná aplikace vychází z Tinderu. Až na to, že nehodnotíte lidi, ale témata.

Podvodník z Tinderu po česku: vzala si ho, okradl její rodinu a kamarády -

Profil vytvoříte odpovídáním na otázky, jak moc nenávidíte např. Trumpa, Greenpace nebo brokolici. Aplikace vás pak přidá do okruhu lidí, kteří nenávidí nebo milují ty stejné věci. Toužíte potkat partnera svých snů?

Seznamovací appky | Recenze nejlepších mobilních seznamek

Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají vaši zamilovaní kamarádi? Chcete mít po svém boku někoho, s kým půjdete na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte, v případě, že se budete cítit sami?

Přestože teď máte v hlavně jen jedno jediné, a tím je seznámení se s vaší osudovou láskou, víte, že vám v tom něco brání. Jenže co? Zkusme se na tuto otázku podívat společně a zjistit, v čem je ten hlavní problém! Už roky hledáte toho pravého či pravou, ale stále nemáte štěstí? Možná jsou na vině podvědomé zvyky, které vám v tom brání.

Jaké zvyky to jsou a jak se jich zbavit? Oslovit na ulici někoho cizího, nebylo nikdy lehké. O to těžší to je, když vám jde o někoho, na kam vám moc záleží. S trochou cviku je ale možné téměř všechno. Podívejte se na naše tipy, ať zjistíte, co máte dělat, aby vás žena už nikdy neodmítla.

Všechny ženy nedisponují stejnými schopnostmi zapůsobit na muže a získat si tak jejich přízeň. Některé ženy dokáží sbalit muže okamžitě, jiné mají se seznamováním velké problémy.

0 / 5