Michaela, 40

Číslo profilu 5452870
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Michaela
Země Czech Republic
Město Karlovy Vary
Orientace Heterosexuální
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 152 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Indonésie Švýcarsko Egypt Kuba Pacifik

Jak si najít lásku po čtyřicítce? Tipy na randění

Tuto zprávu poskytl uživatel Michaela Karlovy Vary 05/28/2023 08:39:05

Jen anketka… jestli je to můj subjektivní dojem, nebo jestli je to realita. Taky máte v posledních letech kolem sebe tolik single třicátnic?

kde najít ženu po třicítce Aš

Dostala jsem se do situace, že 3 mé nej kamarádky jsou po třicítce samy a další takové ženy mám v okolí sousedka, učitelka v kurzu, sestřenice, švagrová a další. Jaké jsou? Mám pocit, že ty moje kamarádky začínají být hodně kritické a nesnášenlivé.

A přitom byly a věřím, že stále ještě v jádru jsou , hrozně fajn. Většina z nich je v jádru nešťastných, to mi věř…chtěly by děti a není s kým…a že nároky stoupají, no to i u chlapů…takže se není čemu divit…. Pár jich kolem sebe mám, ale nejsou to nijak vysoké počty. Ty v mém okolí jsou naprosto normální jako jakákoliv jiná ženská. Mám mezi nimi i ty, které dítě v žádném případě nechtěly a ani nechtějí, takže o nějakém trápení u nich nemůže být řeč.

Jsou mezi nimi i ty, které se tím samozřejmě trápí. Jejich nároky možná stoupají, což vidím jako naprosto přirozenou věc, člověk, který je delší dobu sám si zvykne na svůj styl života a stává se méně kompromisním, s postupem věku je to čím dál markantnější.

Já jich kolem sebe mám teda hrozně moc… většina z nich by být single ani bezdětná chtít nebyla a většina z nich řekla že ty tituly co mají a postavení by vyměnili za manžela a děti.. No a pak si taková holka řekne, že má taky právo na štěstí, přestane se ohlížet vlevo vpravo a sbalí zadaného či ženáče za účelem rozbití vztahu a založení své vlastní happy rodinky…viz naše celebrity, že?

Tak z toho mám obavy…. Ano, je jich dost, ale je to spíš tím, že neseženou partnera takového, jakého by potřebovali, protože dost chlapů ještě ve třiceti není vybouřených.

To mě na nich taky celkem děsí. Dva měsíce před porodem… a s chlapama to má velmi podobně. Jedno manželství už kvůli ní krachlo, první žena odešla s dětmi na Moravu a ona mu stejně za chvíli dala vale…. Mám kamarádku, té bude nyní 34 let a stále se v její přítomnosti neobjevil ten pravý-stále doufá…a já jí moc přeji, aby se našel. Tak toto není moc povzbudivé.

logo welcome to the jungle

Ale vnitřně cítím, že bohužel tak to je. Ona je na vedoucí pozici, pěkná, bohužel dosti nesmělá s nízkým seběvědomím.

Nechce hledat přes internet, i když jí k tomu nabádám. Bohužel asi jak tu někdo psal-nároky stoupají. Nechce vyučeného, ale alespoň středoškoláka. Nechce vesnického balíka, jak říká. Nechce ženatého-i když kamarádka jí radí, že si musí někoho ženatého vyhlédnout a toho rozvést, podle vlastní zkušenosti. Chce aby jí měl rád, projevoval city.

Aby s ní cestoval, to ona ráda-ale chlapů moc cestovatelských není. Její představa je, že si najde někoho svobodnýho, inteligentního, hezkýho, solidně vydělávajícího a spolu si pořídí rodinný domek a budou mít alespoň jedno dítě, dvě by chtěla spíš. Můj manžel tvrdí, že ona nikdy nikoho nenajde, bude bez dětí. Já stále věřím, že náhoda v životě je a ona bude spokojená.

Single vrstevnice po třicítce - Diskuze -

Jak to vidíte vy? Ne, jinak já neznám ve svém okolí ani jednu single třicátnici. Jen jednu rozvedenou padesátnici. Ale ta srší optimismem, vtipem, ale také si ráda přihne. Zrovna včera jsem si říkala jak j to divné. Mluvila jsem s býv. Švagrová je singl, bezdětná…jaká je? No je hodná, ale na soužití nevím-bude asi náročná. Ale neteře miluje a starší si bere na výlety….

Hele tak my jim mame plnou firmu.. Emoji provided free by EmojiOne. Snažení Těhotenství Miminko. Citovat Nahlásit. Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další. Napsat příspěvek. Reakce: Velikost písma:. Single tricatnice jsou velmi narocne a nic jim neni po chuti…tod moje zkusenost. Citovat Zmínit Nahlásit. Dice píše: Já jich kolem sebe mám teda hrozně moc… většina z nich by být single ani bezdětná chtít nebyla a většina z nich řekla že ty tituly co mají a postavení by vyměnili za manžela a děti..

Tak z toho mám obavy… To mě na nich taky celkem děsí. Anonymní píše: Jen anketka… jestli je to můj subjektivní dojem, nebo jestli je to realita. Váš příspěvek. Přidat obrázky. Náhled Přidat fotky. Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Nastavení příspěvku Zasílat reakce na e-mail. Přidat příspěvek. Vložení odkazu Text odkazu: Adresa odkazu: Vložit odkaz. Vložení odkazu na obrázek. Vložit obrázek. Vložení Youtube videa. Zde můžete vložit odkaz na video, které je umístěno na YouTube.

Vložit youtube video. Mohlo by vás zajímat. Načítám video Odebírejte newsletter. Už vám není dvacet, ani třicet, dokonce ani čtyřicet. Sice jste pořád docela k světu, ale to vám nezaručí, že se za týden nastěhuje o patro výš sympatický modrooký rozvedený pětačtyřicátník s vyřešenou minulostí. Co takhle zkusit online seznamku?

Není to jen pro mladé nebo pro zoufalce? Bylo mi 46, byla jsem rok sama a už jsem sama být nechtěla. Což se snadno řekne, ale hůř udělá. Ani by to nemusel být ženich, prostě fajn chlap. Být po ruce děda Mráz, tak s ním třesu.

V určité fázi jsem nabyla přesvědčení, že všichni fajn muži na světě jsou buď zadaní, nebo žijí na nějaké jiné planetě. Nepotkávala jsem je ani v kuchyňce u kanceláří, ani v bistru, kam jsem chodila na obědy, ani na hodinách jógy, ani na srazu bývalých spolužáků, ani v supermarketu u boxu s mraženými potravinami kde jinde by se nezadaní muži měli shlukovat, když ne tam!

Neseznámili nás moje kamarádky, a už vůbec mě neoslovovali na zastávce tramvaje nebo kdekoli jinde. Přistihla jsem se, že zírám na každého muže, který jede naproti mně na eskalátoru v metru, a říkám si: Co tenhle? Ten ne. Ten by docela šel. Každopádně situace, že bych se s někým spontánně seznámila, mi začala připadat méně pravděpodobná než existence mimozemské civilizace.

Takže jsem si jednoho dne stáhla do mobilu seznamovací aplikaci. Je třeba překonat pár předsudků: ne, není to jen pro mladé, a ne, není to pro zoufalce.

kde najít ženu po třicítce Aš

Online seznamování už je nějaký čas běžnou součástí života. Počet párů, které se seznámí online, už dnes převyšuje ty, kterým se to povede přirozenou cestou. Doba covidová se všemi lockdowny tomu výrazně napomohla.

A věkový průměr těch, kteří hledají štěstí online, se zvyšuje. Takže stahujeme aplikaci a jdeme na to. Ano, pochopili jste správně, tenhle text je velmi osobní. Na pomoc jsem si vzala ještě desítku podobně starých kamarádek, známých a kamarádek kamarádek, které byly ochotné se podělit o své zkušenosti nebo potvrdit relevanci těch mých.

Dobrá zpráva hned na úvod je, že sedm z deseti příběhů má happy end. Nebrala bych to rozhodně jako statistický údaj, pouze jako informaci, že to může fungovat.

Jsou single ženy po třicítce pro muže výzvou?

To se ale rozhodně počítá. Aplikaci už tedy máme v telefonu. Teď vám nejspíš běží hlavou: která ze seznamek je ta správná, je to vůbec pro mě a je to pro mě právě teď?

Ke všemu se dostaneme. Znalci lidských duší doporučují pouštět se do dalšího vztahu teprve ve chvíli, kdy jste zcela vypořádaná s tím předešlým. Dává to smysl. Nicméně pár kamarádek se mi svěřilo, že na seznamku skočily už v době, kdy se rozcházely či rozváděly a uspořádaného neměly vůbec nic. Za to patří všem převozníkům světa velký dík. Nicméně vyplatí se poohlížet se po partnerovi v době, kdy ho nepotřebujete jako berlu, díky níž doklopýtáte k vlastní spokojenosti, ale v rozpoložení, kdy jste sama se sebou a svým životem v rámci možností spokojená.

A mít tu spokojenost s kým sdílet by byl hezký bonus.

Buďte spokojení v každém věku - Seznam Zprávy

Hned několik hrubých začátečnických chyb! A můžete si také nastavit vzdálenost, jestli vaše potenciální rande musí bydlet za rohem, ve stejném městě, nebo alespoň v okrese. A v neposlední řadě: to, že vám někdo napíše, neznamená, že mu musíte odpovědět, i mlčení je reakce. A Tomáš 32 by si nic jiného nezasloužil.

Takže jsem byla vtipná úplně zbytečně. Na tohle člověk intuitivně přijde časem. Na začátku se mísí rozpaky, okouzlení a lehký šok. Nikdy jsem netušila, že je mezi českými muži tolik rybářů. A už vůbec by mě nenapadlo, že fotku, jak často potmě třímají celí uřícení velkého kapra, budou považovat za natolik atraktivní, aby na ni lákali ženy.

Co do četnosti následovaly fotografie z cyklovýletů v helmě a slunečních brýlích , z lyžovačky v helmě a lyžařských brýlích , z dovolené u moře v plavkách a slunečních brýlích , s autem nejspíš cizím. Vzpomněla jsem si na film Walter Mitty a jeho tajný život, kde hlavnímu hrdinovi radí, ať si dá do profilu fotku, jak skáče do vodopádu nebo strká hlavu do lví tlamy či tak nějak , na to prý ženy letí.

Mně by pro začátek stačilo alespoň tušit, jak dotyčný vypadá. Ale zase jsem se dozvěděla, že se věnuje různým sportům což je prima a viděl moře aspoň něco. Při listování profily nejspíš narazíte na pár mužů, které budete znát.

Někteří z nich budou ženatí. A někteří — alespoň pro své okolí — šťastně ženatí. Tohle mi potvrdily prakticky všechny spřátelené konzultantky. Všechny nás to zarazilo, ale vyhodnotily jsme to shodně: Není to náš byznys.

Samozřejmě jsem narazila i na profily, které ve mně vzbuzovaly jisté sympatie. Tak jsem dala lajk a čekala, co bude. Když dal dohromady celou větu, případně celou větu rozvitou, dokázal v ní neudělat žádnou gramatickou chybu, dokonce se obtěžoval s interpunkcí nebo i diakritikou, udělalo mi to upřímnou radost. A mohli jsme se posunout o stupeň dál.

Tohle není povýšenost člověka, který se živí psaním, ale realita života.

0 / 5