Ljuba, 31

Číslo profilu 5568524
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Ljuba
Země Czech Republic
Město Chodov
Orientace Lesbičky
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 167 cm
Váha 57 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené státy Turecko Dubaj

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Ljuba Chodov 06/11/2023 02:16:06

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, 65 - Seznamte se online a domluvte si první rande. Nalezeno lidí k seznámení. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 50 až 66 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, volný čas. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 70 až 99 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, volný čas. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 68 až 72 let Ústí nad Labem.

Vyhledávání | Online seznamka

Preferuji přátelství a pokec. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 50 až 72 let Celá ČR. Preferuji přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 62 až 72 let Praha. Preferuji přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 65 až 70 let Celá ČR. Preferuji přátelství a pokec, volný čas.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 50 až 65 let Ostrava. Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 60 až 72 let Liberecký kraj. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 48 až 75 let Ústecký kraj.

Seznamka Okres Pelhřimov | ELITE Date

Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah. Lidé, 65 - 74 Zajímají mě Lidé muži ženy páry skupiny. Stav Nerozhoduje bez vztahu ve vztahu. Hledající Nerozhoduje muže ženu pár skupinu. Vztah, zájem Nerozhoduje vážný vztah nezávazný flirt přátelství a pokec dopisování a chat milenecký vztah výměna partnerů zážitky a akce volný čas osobní rozvoj business ostatní.

Seznamka Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, 65 - František muž 66 let rozvedený Beroun. Janina4 žena 74 let rozvedená Kladno. Voky muž 68 let rozvedený Ústí nad Labem. Awert muž 68 let rozvedený Hradec Králové. Danuška žena 70 let rozvedená Praha. Lidunka žena 67 let vdova Mladá Boleslav. Linda žena 68 let rozvedená Praha. Pešek muž 65 let rozvedený Beroun.

Simíšek žena 70 let vdova Česká Lípa. Olda Zourek muž 65 let svobodný Jeseník. Jiriba žena 70 let rozvedená Brno. Načíst další. Najděte lásku z okresu Pelhřimov na naší seznamce. Bydlíte v okrese Pelhřimov? Hledáte partnera pro život? Chcete se seznámit s mužem nebo ženou z okresu Pelhřimov a blízkého okolí?

Pokud na tyto otázky odpovídáte ano, pak je pro vás seznamka ELITE Date pro seznámení přes internet tou správnou volbou. Zaregistrujte se na naši seznamku Okres Pelhřimov a uvidíte!

Třeba právě na EliteDate na vás čeká vaše životní láska! Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku. Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel.

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál.

Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Josefína, online seznamka pro seniory

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Po třech měsících jsem se té mé vysněné princezny dočkal :- A chytlo to takový "fičák", který jsme ani oba dva už v našem věku nečekali!!!

A ted si už jen přejeme, ať nám to trvá věčně!!! Takže vzhůru na seznamku Elite date! Od prvního okamžiku přeskočila jiskra. Prožili jsme nádherný prodloužený víkend a od té chvíle plánujeme společnou budoucnost. Jarda je láska mého života, je to člověk, kterého jsem celý život hledala a on hledal mě. Jsme oba šťastní, že jsme se našli a máme jeden druhého. Nevíte, kde potkat nového partnera?

Elite Date je místo, kde se můžete seznámit s lidmi, kteří hledají vážný vztah. Seznamování a hledání partnera může být vyčerpávající. Chceme lidem seznamování zpříjemnit, ulehčit a pomoci jim najít životního partnera.

Proto jsme vytvořili místo pro nezadané, kde můžete potkat někoho nového — někoho, kdo chce také vážný vztah. Nezadané uživatele podporujeme skrze poradnu, články na blogu a přednášky. Seznamování na internetu nabízí oproti jiným seznamovacím metodám celou řadu výhod. Můžete se seznamovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Denně se na seznamky registrují tisíce nových uživatelů. Je tedy z čeho vybírat. Hledání partnera nebylo nikdy jednodušší.

Stačí se zaregistrovat, vytvořit si uživatelský profil, nastavit do filtru požadavky na svůj protějšek a seznamování může začít.

online seznamka pro seniory Pelhřimov

Při výběru seznamky berte v úvahu nejen to, koho hledáte muže, ženu , co hledáte vážný vztah, flirt, sex, přátelství , ale i to, zda se chcete registrovat na placenou nebo neplacenou seznamku.

Výběr seznamky nepodceňujte. Dejte si pozor, na jakou seznamku se registrujete! Kvalitní seznamka je základem úspěchu při seznamování. Nevíte si s výběrem seznamky stále rady? Podívejte se, jaké seznamky dopadly v porovnávači seznamek nejlépe. Nezapomeňte si pročíst důkladně také obchodní podmínky, aby vás nepřekvapily praktiky některých neférových seznamek.

V čem jejich podvodné jednání spočívá? Některé neférové seznamky prodlužují automaticky předplacené VIP členství a z účtu vám strhávají opakovaně tisícové částky. Pokud si zablokujete platební kartu, začnou vám chodit e-maily od vymahačské společnosti. U těchto podvodných seznamek budete mít problém také se zrušením profilu.

Jak máte ale zrušit profil, když mají sídlo v zahraničí a nikde na ně není uveden kontakt? Velmi těžko! Předejděte těmto problémům a registrujte se na seznamku , kde automatické obnovy členství neprovádí a kde si můžete zrušit profil sami.

Seznamka Vysočina | ELITE Date

Potřebujete poradit se seznamováním? Inspirujte se našimi tipy k seznámení! Toužíte po trvalém partnerském vztahu, ale nedaří se vám ho navázat? Máte pocit, že o vás nikdo nestojí? Že všichni kolem vás již někoho mají a vy jste stále sami? Je už je vám smutno z toho, jaký život vedete? Pak si v sobě možná nesete nějaký problém, který úspěsnému seznámení brání. V takovém případě je zapotřebí tento blok v sobě odstranit.

Ptáte se jak? Vytvořit si profil, který přiláká úplně každého, je vlastně poměrně snadné. Ale vy nechcete přilákat každého. Vy chcete přilákat jen jednu osobu, tu pravou! Zaregistrovali jste se na seznamku a najednou nevíte, jak začít komunikaci?

Jakou zprávu poslat člověku, kterého v podstatě ještě vůbec neznáte? Podívejte se na naše tipy a zjednodušte si online seznamování. Váš první písemný projev je totiž velmi důležitý.

online seznamka pro seniory Pelhřimov

Rozhodli jste se pro online seznamování, ale nějak nevíte, jak začít s uživateli komunikovat? Poradíme vám!

Přemýšlíte o tom, kam si vyjdete na první rande? Vzhůru do seznamování! Některým lidem se nedaří najít si vhodného partnera pro život. Ať už je to kvůli špatným rodinným vzorům, romantickým představám, nebo proto, že jednoduše neprokouknou manipulanta včas. Podívejte se na našich pět tipů, kterými byste se měli při výběru partnera řídit.

Elite Date je nejlepší online seznamka pro vztah. Je určena pro uživatele, kteří hledají vážný vztah, nikoliv flirt a sex.

Zamezení přístupu na server |

Na seznamku se hlásí denně stovky nových uživatelů. Všechny profily jsou zde manuálně ověřované. Profily nejsou veřejně přístupné. Neaktivní profily se pravidelně mažou.

Seznamka Elite Date nabízí moderní jednoduché uživatelské prostředí, mobilní aplikaci pro Android i iOS, telefonickou a e-mailovou podporu v českém jazyce dní v roce.

Registrace a otestování seznamky je zdarma. Prémiové funkce seznamky jsou placené. Na Elite Date neprovádí automatické obnovy členství.

0 / 5