Naďa, 29

Číslo profilu 5735514
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Naďa
Země Czech Republic
Město Šumperk
Orientace Bisexuální
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 160 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Turecko Maroko Indonésie Irsko Malediven Polsko

Chceme mladé názory, řekla Kadaň a založila juniorskou komisi - Chomutovský deník

Tuto zprávu poskytl uživatel Naďa Šumperk 06/11/2023 03:50:06

Po zisku zlata se přesunul do Karlových Varů, o další sezónu později naskakoval v brance staršího dorostu Hradce Králové a mužů České Třebové v krajském přeboru. V roce s hokejem skončil.

Pár hledá jeho : Výměna partnerů : Seznamka -

Kadaňský rodák byl jasnou jedničkou mužstva, v Karlových Varech si dokonce připsal asistenci a na závěrečném turnaji vychytal všechny střelce Českých Budějovic. Následně pomohl juniorům k titulům v letech i a postupně se prosadil až do chomutovského áčka, v jehož dresu si zachytal i proti bratrovi Františkovi a nastřádal celkem 49 extraligových startů. Počet startů v nejvyšší soutěži zatím posunul na Předtím však kadaňský rodák v podstatě nechytal.

Během působení v chomutovských mládežnických týmech několikrát neinkasoval, ovšem čisté konto za celých šedesát minut v brance si připsal jen jednou, když ve starším dorostu doma vychytal PZ Kladno. Po maturitě na jirkovském gymnáziu se přestěhoval do Prahy, kde se jako osvětlovač věnuje filmařině a televizní tvorbě. Na závěrečném turnaji si jednu z asistencí připsal v závěrečném utkání s Třincem, jež definitivně stvrdilo chomutovský titul. V pirátské akademii setrval jako bek až do léta , takže se větší či menší měrou podílel na druhém a třetím juniorském titulu, byť v play-off ani jednou nenastoupil vinou velké konkurence v týmu.

Po konci v Chomutově nabral směr zámoří, kde si v barvách celku Philadelphia Revolution vyzkoušel nižší juniorskou Eastern Hockey League. Po roce však v USA nemohl dál studovat, takže se vrátil do rodné vlasti a usadil se v Praze. Hokeje se vzdát nechtěl a snažil se vybojovat místo v tehdy druholigovém Nymburce.

I přes několik ujištění do zápasů nezasáhl, takže se na hokejové mapě objevil po roční pauze znovu jako útočník v dresu Černošic hrajících středočeskou krajskou ligu.

To už pracoval jako bagrista, který pomáhá budovat horkovody. Na závěrečném turnaji však do bojů nezasáhl podobně jako Marcel Hlaváček i proto, že během sezóny odletěl na zhruba osm měsíců do Michiganu, kde se působil pod vedením Petra Klímy.

Na turnaji o mistra mladšího dorostu si zahrál o sezónu později, kdy však Piráti medaili nevybojovali a skončili čtvrtí o bod za bronzovým Libercem. Poté s hokejem skončil, aby si dodělal maturitu. Při studiu začal pracovat ve stavební firmě, kde se přes zednické práce dostal k řízení nákladního vozu.

Následně byl přijat k podnikovým hasičům Lomu ČSA společnosti Severní energetická, odkud by se měl čerstvý otec v dohledné době přesunout ke kláštereckým profesionálním hasičům, pokud projde všemi testy a kontrolami. V té vyrovnával na Spartě v polovině září a o zápas později skóroval i doma s Pískem.

Po roce pendlování mezi Kadaní, Mostem a Klatovy zamířil na Slovensko, kde prošel s Dubnicí nad Váhom do semifinále druhé nejvyšší soutěže.

hledam mladsiho muze Kadaň

V létě zamířil zpět do Čech a z druholigové Příbrami, kde působí doposud, si odskočil k šesti startům za chomutovský A-tým. Debut připadl na Majitel trenérské licence C pomáhá v Příbrami s mládeží a po maturitě v oboru bezpečnost obyvatel studuje další maturitní obor cestovních ruch.

Mladšímu dorostu pomohl ještě o ročník později ke čtvrtému místu, pak ovšem chomutovský klub opustil a působil do konce mládežnických let v Mostě. Nyní chodí na led už jen v rodných Lounech s partou známých, pokud to opatření proti šíření koronaviru dovolí. Po skončení hokejové kariéry začal v Ústí nad Labem studovat obor tělesná výchova sport, který však po dvou letech opustil, takže momentálně hledá práci.

Druhý nejproduktivnější bek týmu v základní části, který také absolvoval stáž v zámoří u Petra Klímy, jako jediný z obránců bodoval i na závěrečném turnaji, kde si připsal asistenci na gól do prázdné branky Motoru, odkud do Chomutova přišel.

Pirátem zůstal ještě dva ročníky, takže si zahrál za starší dorost i juniory, než se vydal zpět na jih Čech, kde si po Klášterci nad Ohří vyzkoušel druhou ligu také v barvách českobudějovického David servisu. Do něj vstupoval ještě s příjmením Dvořák, ovšem během něj se přejmenoval na Krsteva, aby známé hokejové jméno mělo pokračovatele.

Za Piráty naskakoval ještě o sezónu později ve starším dorostu, kdy už pomáhal i v nedaleké Kadani. V juniorském věku se přesunul do Klášterce nad Ohří, kde si Ročník zakončil se třemi starty mezi dospělými a následně s hokejem skončil.

Kadaňský rodák a chomutovský odchovanec se usadil v Mostě, pracuje na žatecké zóně ve společnosti Grammer vyrábějící opěrky do aut a založil rodinu. Nedávno se mu narodila dcera Emily. Stabilním článkem sestavy však byl až při třetím chomutovském titulu v nejstarší mládežnické kategorii na jaře O ročník později debutoval trojnásobný český reprezentant do 17 let v seniorském hokeji, když si v dresu Klášterce nad Ohří premiérově zahrál druhou ligu 4.

O rok později v Sokolově poprvé bodoval, když se gólem podílel na výhře V létě zamířil za prací do Německa. Pracoval ve firmě vyrábějící kola pro americkou značku Trek, ovšem kvůli pandemii koronaviru se musel vrátit do České republiky, kde nyní pracuje jako hlavní recepční a provozní krušnohorské pobočky řetězce Pytloun hotels.

O ročník později ještě vypomáhal extraligovému staršímu dorostu v době, když už nastupoval ve stejné kategorii rovněž o soutěž níž za Kadaň. Na jaře po sezóně v klášterecké juniorce hokejové prostředí opustil, nicméně u sportu zůstal, jelikož se amatérsky věnuje fitness.

Hlídání dětí Kadaň |

Momentálně pracuje na žatecké průmyslové zóně ve společnosti vyrábějící ocelové dráty a lana. I když sám říká, že do fabriky nikdy nechtěl, je u firmy Kiswire spokojený. Závěrečný turnaj o mistra však stihl a mohl se radovat přímo na ledě se spoluhráči.

Chomutovský odchovanec působil v místní mládeži až do roku a stihl i seniorskou premiéru v nedaleké Kadani, kde debutoval ve druhé nejvyšší soutěži Vzhledem ke studiu na Vysoké škole ekonomické si vyzkoušel univerzitní hokej v barvách sdruženého týmu Engineers Prague.

Díky studiu se podíval v rámci výměnného pobytu do Itálie, odkud se vrátil těsně před vypuknutím pandemie koronaviru. V létě se pak hlásil Petru Martínkovi k bojům v krajské lize.

Zatím jediný mistrovský start za áčko klubu, který ho vychoval, zapsal Při hokeji zároveň podniká, neboť v Chomutově provozuje se spoluhráčem Danielem Kleplem bar Cafe Odchovanec teplického hokeje, kde zažil ještě starý zimní stadion a kde s rodinou žil, přišel do Chomutova v osmé třídě a odešel jako starší dorostenec v roce do Mladé Boleslavi.

HC Kadaň – Pozemní Hokej

Za Bruslaře odehrál tři kompletní sezóny. Poté si dal na rok od hokeje pauzu, aby se věnoval studiu. Momentálně studuje na ústecké Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně učitelský obor tělesná výchova a geografie, tudíž může hrát za tamní North Wings vysokoškolskou ligu. K přípravnému duelu do Chomutova však v létě nedorazil.

Kromě toho trénuje v Bílině malé hokejisty. Byť byl prvoročákem týmovou produktivitu základní části neopanoval jen proto, že už pendloval i do staršího dorostu. V celé soutěži uzavíral elitní desítku, na závěrečném turnaji obsadil v kanadském bodování bronzový stupínek s Petrem Macháčkem a oba skončili druzí mezi kanonýry.

Kariéra Davida Kašeho následně nabrala parádní směr. Doma má stříbro ze světového šampionátu osmnáctiletých, na němž skóroval ve všech bitvách play-off a vstřelil v prodloužení semifinále postupový gól.

V červnu jej už jako extraligového hráče Pirátů draftovala Philadelphia, s níž podepsal smlouvu v létě po roce stráveném ve švédské Moře. V nejslavnější soutěži světa debutoval Chomutovský rodák a odchovanec však po zisku titulu ukončil kariéru a naplno se začal věnovat televizní produkci. Točil reportáže i pro Českou televizi a spolupracoval s firmami, které vyráběly internetové přenosy ze sportovních akcí. Později se zaměřil na gastronomii, dá-li se to tak říct.

S Tomášem Adámkem provozoval bar Stagwood na Kamencovém jezeře, odkud se oba přesunuli do baru Cafe Nyní se stará o chod podniku a občas ještě natočí nějaké to video.

Dva zápasy v základní části jsou jeho jedinými chomutovskými starty. Později nastupoval za mládež v Kadani a v již zmíněném Klášterci nad Ohří, kde také v létě završil svou hokejovou pouť. Po maturitě si totiž hned splnil sen v podobě práce v armádě.

Odstěhoval se do Jindřichova Hradce, kde působí jako četař u čtvrté brigády rychlého nasazení V základní části i na závěrečném turnaji skončil v týmové produktivitě i v týmovém pořadí střelců na bramborové pozici, když mimo jiné právě proti Jihočechům pojistil do prázdné branky výhru V Chomutově zůstal až do léta , ovšem nastupoval jen za mládež, takže doma má i třetí juniorské zlato z jara Po ročníku v Klášterci nad Ohří, kde si vyzkoušel druhou ligu dospělých, zamířil do Kadaně a zahrál si jedenáctkrát i tehdejší WSM ligu.

Jediný gól vstřelil shodou okolností opět Českým Budějovicím, jinak i vinou zranění ramene ale pendloval do druholigových týmů Mostu a Klatov. Poté se vydal do Francie a dva roky nastupoval v tamní třetí nejvyšší soutěži za Valenciennes či Villard-de-Lans.

Ona hledá jeho |

Další angažmá v Toulouse mu zhatila pandemie, takže se vrátil domů. Na závěrečném turnaji bral rovněž střelecké stříbro, když otevřel skóre zápasu s Třincem, který o titulu rozhodl, a vstřelil v něm i sedmý gól při vítězství Následně výrazně přispěl juniorům k titulu na jaře , aby po další sezóně, v níž nastupoval ve druhé nejvyšší soutěži dospělých za rodnou Kadaň, zamířil v létě do zahraničí. Dva roky válel druhou nejvyšší francouzskou ligu v La Roche-sur-Yon, poté se na téměř dva roky přesunul do španělského San Sebastiánu, jemuž na jaře pomohl k mistrovkému titulu.

Ve své druhé sezóně patřil ke stabilním členům mistrovského kádru, ovšem následně hrál za mládežnické týmy Kadaně či mateřského Klášterce nad Ohří, kde také zapsal dva seniorské zápasy ve druholigovém play-off Poté však s hokejem sekl a přestěhoval se do Plzně, kde ve šťastném manželství vychovává čtyřletého syna a pracuje jako svářeč hliníku či nerezu u společnosti Sprintsteel.

Po titulu však hokejové prostředí opustil, neboť ho provázely zdravotní problémy. Sám si zvolil studijní a následně pracovní cestu, postupně se usadil v Kadani a po maturitě začal pracovat jako skladník, což je jeho zaměstnání dodnes. Chomutovský odchovanec poté působil v místní mládeži až do roku , ovšem další medaile ho minuly.

hledam mladsiho muze Kadaň

Za čtyři roky v Kadani poté nastřádal téměř startů ve druhé nejvyšší seniorské soutěži, z níž se v listopadu i kvůli pandemii onemocnění COVID vrátil do mateřského klubu. Spojíme se s vámi on-line přes aplikaci Google Meet přímo z ČEZ stadionu, díky čemuž se objevíte na našich LED perimetrech podél mantinelu na straně u trestných lavic.

Budete vidět v přenosu a hráči vás budou mít na očích. Můžete se připojit klidně i celá vaše rodina! Pokud všechno toto splňujete a chcete být součástí tohoto projektu, napište na emailovou adresu adam. Pošlete nám informaci s kým budete fandit nebo s kým se připojíte - zda sami nebo s rodinou, kámošem Během čtvrtečního dopoledne vybereme 8 z vás na 1. Vaši účast potvrdíme mailem, ve kterém vám zašleme odkaz do rozhraní Google Meet, kde se s vámi během zápasu spojíme.

Jak to funguje technicky? Historie klubu Síň slávy Galerie dresů Týmové fotky První titul Cizinci v klubu Kladno v nejvyšší soutěži Historické statistiky Videa o kladenském hokeji.

Ve čtvrtek hostíme Kadaň, ale hrát budeme znovu bohužel bez diváků. Přesto bude mít 24 z vás šanci se na zápas dostat. V ochozech se objevíte alespoň online formou. Na každou jednotlivou třetinu hledáme 8 věrných fanoušků! Tabulka Kanadské bodování. PCE Pardubice 20 47 2. VIT Vítkovice 20 41 3. KOM Kometa 18 35 4. TRI Třinec 18 33 5. OLO Olomouc 19 33 6. HKM Hradec Králové 19 29 7. KVA Karlovy Vary 20 27 8.

Pomoc pro ty, kdo o ni stojí - Ministerstvo vnitra České republiky

MBL Mladá Boleslav 19 26 9. LIB Liberec 18 25 PLZ Plzeň 20 25 SPA Sparta 21 24 CEB Č. Budějovice 20 22 LIT Litvínov 20 21 KLA Kladno 20 Rozpis ledu. Nadace rytířů. Online přenos.

0 / 5