Jana, 48

Číslo profilu 598726
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Jana
Země Czech Republic
Město Klášterec nad Ohří
Orientace Lesbičky
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 175 cm
Váha 57 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Nederland Malta Srí Lanka Norsko Filipíny Česko

Lidé, Jihlava - seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Jana Klášterec nad Ohří 05/28/2023 10:34:05

Pondělí: — Úterý: — Středa: — Čtvrtek: — Pátek: — Červenec a srpen: po—pá — Sobota: — říjen—březen Sobota: — duben, květen, červen, září — polední pauza 30 minut. Děti, žáci a studenti v rámci výuky s pedagogickým doprovodem skupina od 10 osob max.

Brána je typickým symbolem města. Zachovala se jako jediná z původních pěti středověkých bran. Brána Matky Boží vznikla v době výstavby města a hradebního systému ve V průběhu věků a po požáru prošla úpravami.

Dnes má renesanční nástavbu a s ní celkovou výšku 24 metrů. Veřejnosti je přístupná jako vyhlídková věž. Jde o 25 barevných listů temper a akvarelů, které dokumentují nejdůležitější historické události města.

Originály jsou k vidění v reprezentativním primátorském salonku jihlavské radnice. Jihlavská pevnost je další stálou expozicí brány a je zaměřená na vznik a vývoj opevnění v Jihlavě. Jde o informační panely, model města z Návštěvník se seznámí s podrobným popisem vzniku opevnění ve Nechybí ani podrobnosti z historie zachované Brány Matky Boží. K vidění jsou i freska z kostela Nanebevzetí Panny Marie z roku , která zachycuje historickou událost přepadení města, a další exponáty, které seznámí návštěvníka se vzhledem Jihlavy v průběhu staletí, třeba veduty z výučních listů tovaryšů nebo plány města a okolí ze sedmnáctého století.

Vystaven je tu regulační plán z roku nebo letecké snímky města z let a Všechna práva vyhrazena.

Probereme Jihlavu

Doprava a parkování. Turistické informační centrum. O Jihlavě. Brána Matky Boží. Zobrazit všechny fotografie. Komentovaná prohlídka Brány Matky Boží Prohlídka. Pozorování noční oblohy Vánoce.

Řádková inzerce | L-SERVIS Jihlava

Mapa stránek DoJihlavy. Sítě Facebook.

jak se seznámit po 40 Jihlava

Třetí zářijový víkend nabídne spoustu zajímavých akcí. V Jihlavě začíná festival kutilství a v Telči přivítají svatého Václava. Třebíč zve na oslavy města a v Hartvíkovicích vypukne Oktoberfest.

Do Lípy u Havlíčkova Brodu se sjedou rockeři, koná se tu festival Lipské rockování. Sraz historických vozidel nazvaný Krajem perleťářů láká do Žirovnice a skvělé jídlo z kuchyní celého světa bude možné ochutnat na food festivalu Futrování na Farských ve Žďáře nad Sázavou.

Festival kutilství, inovací, podnikavosti, udržitelnosti a tvoření. To všechno nabídne ve dnech Areál Modety v Březinových sadech hned vedle jihlavské zoologické zahrady nabídne festival inspirovaný úspěšnými projekty z České republiky. Zájemci se mohou těšit na zajímavý program. Pod jednou střechou se sejdou ti, kteří doma neví, co s rukama. Lidé si budou moci sami přijít vyzkoušet nové věci a inspirovat se.

Do areálu bývalé Modety se sjedou kutilové ze všech koutů České republiky, aby představili postupy své výroby a ukázali, jak nejlépe docílit dokonalého výsledku. Přijedou Nanobrouci a roboti, představí se výroba a vazba knih, letečtí modeláři, tvorba koláží, plstění z ovčí vlny, šicí dílna, keramická dílna, výrobci šperků a mnoho dalšího.

Zajímavostí bude sobotní autogramiáda Pepy Libického, kterého lidé znají z pořadu na televizi Prima Libovky Pepy Libického. Setkat se s ním budou moci zájemci od tří do šesti večer. Součástí kutilského festivalu bude i návěs FabLab Experience, který se po zaparkování promění v digitální dílnu plnou moderních výrobních strojů: 3D tiskárny, laserová řezačka, modelovací frézka, elektronický mikroskop či řezací plotter.

Kutil Fest bude mít i bohatý doprovodný program, například dopolední dílny pro žáky pod vedením zkušených lektorů nebo inspirativní́ odbornou konferenci na téma kreativita, podnikavost, historie a budoucnost města pro odbornou veřejnost.

Na Náměstí Zachariáše z Hradce se totiž konají Svatováclavské slavnosti.

jak se seznámit po 40 Jihlava

Od deseti hodin dopoledne je v plánu divadelní hra Kocour Modroočko podle knihy Josefa Koláře. Jde o hru plnou chytlavých půvabných písniček Marka Ebena. Účinkuje Mladá scéna Ústí nad Labem, divadlo hrající nejen pro děti a mládež.

Ježkova jízda KDY: sobota od 8. Automotoklub Jihlava pořádá v okolí Jihlavy orientační závod s úkoly.

Seznamovací agentury Jihlava •

Kdo si tak počká na veterány, ten se může těšit na zajímavou podívanou. První etapa startuje z Masarykova náměstí a jede směr Velký Beranov, poté je oběd a následuje exkurze v Bítovčicích. Od dvou hodin odpoledne startuje etapa směr Luka nad Jihlavou, cílem je Muzeum autíček v Přísece.

V pět večer se účastníci dozví výsledky. Polenský mrkvanec KDY: sobota od 8. Určený je pro cyklisty, maminky s kočárky i pro pěší turisty. Start je v sobotu Lidé si mohou vybrat z tras od pěti do 40 kilometrů. Nejkratší trasa je určená pro kočárky a nejmenší a povede kolem rybníka Peklo po polenských pamětihodnostech. Milovníci turistiky si mohou vybrat výšlap v délkách 10 a 20 kilometrů, pro cyklisty budou vytyčené trasy od 20 do 40 kilometrů.

V cíli čeká na účastníky diplom a malá odměna. Běh, klus nebo chůze? Styl je na každém. Stačí si nazout boty, vzít s sebou pejska, kočárek s ratolestí a chudí do toho.

Pro děti je nachystaná trať metrů, ostatní běžce čekají tři kilometry kolem ZOO a doprovodný program si přichystala také Atletika Jihlava, Městská policie a další. Startovné korun připadne v plné výši na podporu všech zvířat v ZOO.

Děti běží zdarma. Jednorožné rožnění KDY: sobota od V centru Třeště se bude v sobotu od 10 hodin opět grilovat. Koná se tu akce Jednorožné rožnění. Návštěvníci se mohou těšit na dobroty připravené na grilech, otevřených ohních, děti si užijí rodeo, pohádku, muziku a další hry.

Na své si přijdou i dospělí, na které čeká celá řada originálních her. Zahraje Nina Pavšek, která se narodila v roce a v současné době studuje u profesora Jože Kotara na Hudební a baletní konzervatoři v Lublani. Vstupné vyjde na šedesát korun, poloviční na třicet korun.

Hasičský pětiboj v Telči KDY: sobota od 9. Tak se jmenuje soutěž v hasičském pětiboji, která se uskuteční v sobotu Ti největší hasičtí borci si to mezi sebou rozdají v náročných disciplínách.

Šikovné české ručičky se sjedou do Jihlavy. Program bude pestrý - Jihlavský deník

Vstupné zdarma. Lidem budou zpřístupněné v rámci Dnů evropského dědictví. Návštěvníci se podívají do objektu Sýpky a také do věže kostela blahoslavené Juliány v Brtnici.

Večerní prohlídka je v plánu od osmi do deseti večer. Varhanní Vysočina KDY: neděle od Vstupné je dobrovolné. V dalších týdnech se budou konat koncerty z cyklu například v Želivi, Obyčtově nebo v Moravských Budějovicích.

Seznamka - online seznámení zdarma a bez registrace v Jihlavě |

Slavnostní fanfáry z městské věže zahájí oslavy v pátek ve tři hodiny odpoledne. Třídenní slavnosti nabídnou koncerty, vystoupení pro děti, průvod staletími, přehlídku veteránů, otevřené městské památky i gastrospeciality. Moderátorem akce bude Aleš Háma.

Je připravený doprovodný program i na Podzámecké nivě a v Židovské čtvrti. Pohádková Třebíč KDY: pátek od Letošní patnáctý ročník je připravený pro malé i velké pěší turisty v pátek Vyjít na trasu je možné kdykoliv od čtyř do šesti hodin večer.

Startovní pozice pohádkové cesty je u Vodáckého a skautského muzea na Havlíčkově nábřeží Židovská čtvrť , kde účastníci dostanou popis trasy. Trasa je dlouhá pět kilometrů a během cesty se děti mohou těšit na pohádkové postavy, soutěže, hry a odměny. Cíl trasy je v klubovně Klubu českých turistů v Třebíči u Babáku. Akce je součástí Evropského týdne mobility. Oktoberfest KDY: sobota od To vše je Oktoberfest v Hartvíkovicích, který se letos koná už počtvrté.

Pivní slavnost začíná v sobotu I letos se mohou návštěvníci těšit na oblíbenou kapelu Q-Style, která je celou akcí provede. Během celého festivalu jsou pro zájemce připravené soutěže, beerpong, fotokoutek, sladký bar či skákací hrad. Řemeslnický jarmark KDY: sobota od V sobotu Návštěvníci se seznámí nejen s krásou řemesel, ale sami si vyzkoušejí dovednosti kováře, šindeláře, koláře, řezbáře, košíkáře, proniknou do tajů drátkování nebo ochutnají čerstvě upečené koláče.

Součástí programu budou i tvořivé dílny pro rodiny s dětmi a vystoupení folklórního souboru z Rakouska. To vše se dozví zájemci na netradičních nočních kostýmovaných prohlídkách v pátek Soubor Jaroměřického zámeckého divadla vrátí návštěvníky do doby před sto lety.

0 / 5