Beata, 20

Číslo profilu 6418611
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Beata
Země Czech Republic
Město Tábor
Orientace Lesbičky
Věk 20
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 184 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Thajsko Belgie Jamajka Česká republika Maďarsko Irsko Kapverdské ostrovy Chorvatsko

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Beata Tábor 06/11/2023 02:53:06

Akce a slevy. Exkluzivní boxy. Dekorativní kosmetika. Oči a obočí. Kosmetické štětce a příslušenství. Vlasová kosmetika. Péče o vlasy. Barvy na vlasy. Pleťová kosmetika. Pleťové krémy. Odličování a čištění. Péče o tělo. Deodoranty a antiperspiranty.

hledam muze bruntal Prachatice

Dámská hygiena. Péče o ruce. Koupelové přípravky. Péče o nohy a chodidla. Vůně a parfémy. Depilace a holení. Opalovací přípravky.

Spodní prádlo a punčochové zboží.

Servis notebooků Prachatice

Péče o zuby. Péče o zrak. Domácí lékárnička. Zdravá výživa. Snacky a cukrovinky. Cereálie a kaše. Chléb a pomazánky. Vaření a pečení. Dieta a nutriční výživa. Péče o dítě. Dětská výživa a nápoje. Plenky a přebalovací doplňky.

Inzerce - Ona hledá jeho |

Dětská kosmetika. Láhve a dudlíky. Dětský textil. Pro maminky. Pro muže. Domácí mazlíčci. Čisticí prostředky. Praní a žehlení. Čisticí potřeby. Svíčky, vonné svíčky a osvěžovače. Kuchyňské potřeby a spotřebiče.

Domácí potřeby a pomocníci v domácnosti. Kancelářské potřeby a papírenské zboží. Svět nápadů. Dárkové sady. Objevte kouzlo Vánoc! Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá. Německá kvalita za přijatelné ceny. Probíhající akce.

Privátní značky. Naše produkty. PPL Parcelshop je místo prodejna, provozovna nezávislého podnikatele , které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. PPL Parcelbox je samoobslužný výdejní a podací box. Má nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. Platba je možná pouze kartou a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN. Zásilky vozíme na adresu doručení k prvním uzamykatelným dveřím. Řidič nemá povinnost zásilku vynášet do patra. V případě nezastižení na adrese zásilku uložíme na nejbližší dostupný Parcelshop, kde na příjemce čeká 7 kalendářních dnů, případně do nejbližšího Parcelboxu, kde je zásilku možné vyzvednout kdykoli během následujících 3 pracovních dnů.

Seznam uživatelů na seznamce

Mapu všech Parcelshopů a Parcelboxů najdete zde. V případě zhoršené sjízdnosti vozovky řidič nabídne příjemci doručení na náhradní adresu nebo nejbližší výdejní místo. Pokud jste si zvolili přímé doručení do PPL Parcelshopu nebo Parcelboxu, přijde vám SMS a e-mail, kde budete informováni o tom, kde je zásilka uložena, v jakých časech je možné ji vyzvednout a PIN pro vyzvednutí. Pokud řidič nezastihne příjemce na adrese při prvním doručování, může být zásilka automaticky uložena na nejbližším výdejním místě.

Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. Postupně vybavujeme naše PPL Parcelshopy platebními terminály, proto je třeba si předem možnost platby kartou ověřit, případně si připravit platbu v hotovosti. Výdejní místa. Doručení zásilky Odeslání balíku Vrácení zboží Chcete si vyzvedávat zásilky, kdy se to hodí vám? Najděte mezi více než výdejními místy to, které je vám nejblíž. Potřebujete rychle poslat balík?

Jak to funguje Vyplňte formulář Balík pro tebe nebo aktivujte etiketu zaslonou e-shopem. Zaplaťte jednoduše on-line.

hledam muze bruntal Prachatice

Poslat Balík pro tebe. Rádi byste vrátili objednané zboží? Předtištěnou etiketu pro vrácení zboží, kterou najdete v balíku, nalepte na zásilku. Vrátit zboží z e-shopu. Doručení zásilky Chcete si vyzvednout záseilku v čas a den, který vyhovuje právě vám? Odeslání balíku Rádi byste snadno a rychle poslali balík? Vrácení zboží Přišlo vám zboží, které chcete vrátit? Nalepte ji na zásilku. Máte e-shop a chtěli byste nabízet výdejní místa PPL?

Chci přidat PPL výdejní místa do e-shopu Dejte svým zákazníkům na výběr z více než výdejních míst. Na převzetí zásilky mají zákazníci celý týden. Stačí jednoduše propojit váš e-shop s databází výdejních míst. Více zde. Bez vstupních nákladů. S odměnou 11,50 Kč za balík. A získáte potenciální zákazníky pro svůj obchod. Může vás zajímat. Co jsou výdejní místa PPL? Kam PPL doručuje zásilky?

KARIÉRA - My e-shop

Upozorňujeme, že PPL nemá možnost doručovat zásilky do P. Kde najdu nejbližší výdejní místo? Jak mohu uhradit dobírku na PPL Parcelshopu? Všechny otázky a odpovědi Přejít na všechny otázky a odpovědi. Nenašli jste co jste hledali? Napište nám přes chat!

0 / 5