Mária, 41

Číslo profilu 6839616
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Mária
Země Czech Republic
Město Litvínov
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 158 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Německo Srí Lanka Francie Indonésie Španělsko Portugalsko

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Mária Litvínov 06/11/2023 02:35:06

Silver Rocket krachuje, protože na to už podle Jakka "nemá prachy ani náladu. Zbylý tituly na skladě se rozdaj na charitu, nic novýho už nevyjde. Ale zbylý materiál půjde pod buldozer s vietkongskými piráty, poněvadž zájem charitativních organizací a bezdomovců je mizivý. Na místě jsme zaslechli zoufale křičící hlas: "Dejte těm pakům blbost, prosím!!!

: Hlavní strana

SRR nesmí skončit, musí žít! Další přihlížející komentoval situaci rezignovaně: "ÚV umřelo jinak to není možný.

seznamka pro lezby Litoměřice

V čele puče stanul nový šéf a začal do čela SRR dosazovat své lidi. Nový podšéf v tom má jasno: "Vyhodíme všechny ty posraný kapely, to jen pro začátek.

V žádném případě, desky už netáhnou. Nově jmenovaný marketingový ředitel představil plán: "Začnem vyrábět prcgumy. Na krabičku se logo vejde, název sedí a je to zapotřebí víc než ty dementní kompakty.

Pro ukázku několik z nich uvádíme: Model Bourek - pro ženy Model Wollongong - pro intenzivní prožitek Model Anyway - pro drsnej rychlej sex Model Emems - pro brutál Model Esgmeq - tak velkej brutál, že bude k dostáni jen ve vietnamskejch tržnicích v Chebu a to ještě pod pultem Sekretářka měla nesmělý dotaz, jestli by Silver Rocket přeci jen nemohl vydat ještě jednu kapelu: "Mně se prostě strašně líběj ty TokyoHotel. Nevim, snad je to tim, že ten Billíček je takovej sladkej cukroušek, bo co Mohli by s ostatníma klukama z kapely pak na ty kondomy dělat reklamy třeba v bedně, jako propagovat bezpečnej gay sex nebo tak Přišlo však důrazné pokárání shora, od samotného megaředitele: "Kdo tady kurva mluví o kondomech?

No, jedním slovem - nářez! Takhle pojatý dokument o "nejslavnějším Rusínovi světa" jsem tedy ještě neviděl. Parta německých dokumentaristů se vypravila na východní Slovensko do vesničky Míková, kde žili rodiče Warhola a dnes zde stále žije valná část jeho rodiny , natočit si jeho "nejbližší" Jo, u toho jsem se musel smát i já a to je mi tohle prostředí ještě poměrně hodně blízký.

Hledět na to nějaký Amík z New Yorku tak si asi myslí, že se dostal strojem času do pravěku Úsměvný bylo i to, že ačkoli byl celý dokument slovensky sice nářečím, ale furt slovensky , měl titulky.

Chybové hlášení

Za chvíli se bude překládat i ostravština, cype A proč vyhazovat šest centů za campbellovou polívku, když si můžeme uvařit svou vlastní? Rychlovařič máme, mrkev a cibulu tež Před povodní se ty cáry papíru s Andyho podpisem naházely do pece, bylo aspoň teplo, otevřela se flaška slivovice a bylo hned líp. A k čemu skladovat nějaký starý škrpály nebo plechovky? Kocovina je nepříjemná věc a i Marilyn Monroe se občas pěkně zblila, takže nemá cenu moc bazírovat na nesmyslech, mí drazí extravagantní alkoholici Jak puma Silly page Idiot of the month Po vzoru neopankáčů soutěžíme o idiota měsíce Není to tak dávno, asi pět let, co jsem byl uchvácen diváckou anketkou Idiot měsíce.

Do ní posílali lidé fotografie svých známých. Tím je nominovali na titul Idiot měsíce. Součástí nominace muselo být i odůvodnění, proč je daný idiot skutečně tak moc idiotský. Naše anketa není nepodobna. Jediný rozdíl je v tom, že z technických důvodů nám jsou fotky nanic.

Posílejte proto své hlasy do několika kategorií. Zde jsou. Kategorie domácí nominujte idiota za Českou republiku Kategorie zahraniční nominujte světovou osobnost Kategorie Co je doma, to se počítá nominujte své známé a příbuzné, lidi z okolí a tak Kategorie Narcis nominujte sami sebe Pokud se někdo vůbec ozve, budeme mít první idioty známy už v příštím čísle.

Zatím přejeme příjemný den, večer či polární noc. Redakce, rozverný koutek. Soutěž Kdo je to? Je malý, vousatý, nenápadný. Nepříliš pohledný, obléká se nevýrazně a ještě přede dvěma roky o něm - na rozdíl od jeho charismatických předchůdců - svět nic nevěděl.

Dnes je mu devětačtyřicet, stojí v čele jedné z nejmocnějších zemí planety, usiluje o jaderné zbraně a otevřeně vyzývá k vymazání Izraele z povrchu země. Víte, o koho se jedná? Své odpovědi pište na redakční mail nebo SMS na Tři šťastní výherci obdrží předplatné na půl roku. No fakt jako Jedná se o diskusi ohledně Rádia Vlast na Czechcore.

Fakt hustá reakce toho Slováka, nemyslíte? Tomáš aka differ: hele lidi co blbnete, landa přeci nemá s nacismem nic společnýho a co je špatný na tom, že je vlastenec Lieutenant Colombo: a čo ty si urobil pre slovenský hiphop? Jenže ve spěchu je ráno už fakt nevím, co sem narvat. Příště si s tím dám více práce. Proto na této straně, jež je věnována kýčům, výstřelkům a srandám všeho druhu, jen krátké vyjádření k registrovanému partnerství. Zrovna teď mě to napadlo.

Kalousek točí o tradiční rodině.

Seznamka pro lesby a gaye

Pokud je toto tradice, pak prosím. Jen mě zajímalo, jestli někdo bude dělat taky statistiku rozvodů registrovaných partnerů. Ono by se mohlo nakonec ukázat, že v tom pojetí tradičnosti rozumějme stálosti vztahu homosexuálové porazí heterosvazky na hlavu. Pak by musel i takový kádr, jakým bratr Kalousek opravdu je, uznat, že Náckové kopírují, kde jen můžou Kupodivu jsou tak národní, že zapomněli národní jazyk Prezident Klaus údajně vyzval občany, aby pomocí textových zpráv hlasovali o tom, zda má podepsat zákon o registrované partnerství homosexuálů.

Ačkoliv úředníci Hradu zprávu dementovali, kupodivu už několik lidí sms poslalo. Těžko říci, kam. Nejspíše mají na prezidenta jeho neveřejný mobil. Britské listy Historie anarchismu sahá až do Nechat žít? Co z toho bude zločin Tak sám se sebou svádím boj v tom neúrodném čase Však hlad mou mysl zahalí a řve smrt lidské rase Tak zabil jsem to mládě jak zrůdný hlas mi velel A když sem běžel domů tak kamion mě přejel - tato skvostná báseň od nás dostává cenu Kýč měsíce ledna - gayové a lesby tvoří svazky stabilnější, tudíž zákonitě taky prospěšnější společnosti.

Celá katolická heterosexuální a protipotratová rodina by se pak mohla jít slušně řečeno vycpat. Tak to jsou poslední slova dnešního homosexuálně-antiklerikálního vydání. Příště se zaměříme na úroveň luxusních automobilů v garážích celebrit Singapuru a Laosu, přineseme reportáž z Francouzské revoluce, poskytneme prostor pro reklamu nadnárodním korporacím a pro fanoušky sportu tu budou pornografické akvabely.

The end Atentáty na galerie: Vandalismus jako nový umělecký směr Article Počátkem ledna v pařížském Pompidouově kulturním centru odštípl 77letý Pierre Pinoncelli kladívkem několik střepů z porcelánového pisoáru.

Tento z pohledu zákona jednoduchý akt vandalismu komplikuje z estetického hlediska skutečnost, že dotyčná mušle patřila k hlavním exponátům tamní výstavy Dadaismus.

Dětská seznamka registrace,

A majitel kladívka tvrdí, že jeho destruktivní čin dodává dílu nové významy a v rámci "akčního umění" vlastně exponát zhodnocuje. Nebylo to poprvé, kdy si Pinoncelli vyřizoval s "Fontánou" Marcela Duchampa účty. Už před třinácti lety na výstavě v jihofrancouzském Nimes vykonal do stejného keramického objektu malou potřebu a s velkým zadostiučiněním pak policistům vysvětloval, že dílo slavného modernisty tímto vrací jeho původnímu účelu.

Bylo to gesto v duchu žijícího Duchampa, proti tomu obdivovanému, nabalzamovanému muzejnímu Tutenchámonovi moderního umění," prohlásil recidivista, který tehdy za svůj happening zaplatil pokutu ve výši necelých 40 tisíc dolarů a odseděl si měsíc ve vězení.

Podle soudce se pouze pokoušel přivlastnit si slávu původního autora. Kolik bude Pinoncelliho stát druhá sabotáž díla, jehož cenu galeristé odhadují na nejméně tři milióny euro, projednává v těchto dnech znovu francouzský soud. Média v tomto kuriózním případě připomínají, že před dvěma lety anketa pěti set nejvýznamnějších uměleckých kritiků, kunsthistoriků a galeristů odhlasovala právě Duchampův keramický pisoár za nejzásadnější výtvarné dílo Konvenčnější návštěvníky muzeí může překvapit, že podobně ničivé a protizákonné zákroky se v uměleckých kruzích nesetkávají pouze s nesouhlasem.

Prohlížení inzerátů –

Když ruský výtvarník Alexander Brener přimaloval na jedno cizí vystavené dílo znak dolaru na protest proti komercializaci umění , přední výtvarný časopis Flash Art to označil za "situacionistický umělecký čin". Jistě tak vyděsil pěknou řádku kurátorů. Ještě více připomíná argumentaci Duchampova letošního útočníka případ pocákaného Jacksona Pollocka z Říma.

Poté, co v tamním Muzeu moderního umění poskvrnil roku jediné vystavené plátno amerického abstraktního umělce pětapadesátiletý výtržník inkoustem, upozornila profesorka Rosalind Kraussová - údajně jedna z největších autorit na Pollocka - že vrhnout na plátno inkoust stejným způsobem, jakým nanášel barvy revoluční Pollock, je možná plnohodnotná reakce na mistrovu tvorbu.

Tuhle definici si zřejmě osvojují i samozvaní nástupci akčních malířů, kteří se bez vyzvání chápou štafetového kolíku performance, ale i lahvičky s ředidlem, spreje, pistole nebo kladiva. Podle britského uměleckého kritika Briana Sewella jsou umělečtí ničitelé při svých zásazích obzvlášť citliví na vystavovaná díla, která si "na umění pouze hrají", a autor tak zřejmě útočníkům přisuzuje určitou míru vkusu.

Jiní kunsthistorici však spatřují v galerijních sabotážích střízlivější pozitiva. Poté, co v roce jeden útočník v Londýně lehce postřelil Vinciho renesanční Madonnu ve skalách, dílo bylo nákladně restaurováno a vypadá prý mnohem líp než stovky let před výstřelem. Ve většině dalších případů mírnějšího poškození pak celé expozici i galerii - po vyplacení pojistného - prý častokrát prospěla pozdě, ale přece zvýšená bezpečnostní opatření.

Včetně neprůstřelných skel, která dnes chrání tajemný úsměv Leonardovy Mony Lisy. I když si to málokterý ze správců sbírek možná dovolí říct nahlas, aby neinspiroval další vandaly, i destruktivní psychopati a zhrzení neumětelové mohou být jeho výstavě občas užiteční. Jen oralni sex se muze zdat slozitym, je li nudny. Večer jsem byl u Komárků. Tam jsem poprvé viděl p.

Hercoga; originální to člověk. Teď mně jeho básně docela jiné přicházejí, co znám osoblivost jeho. Chcete-li kontaktovat provozovatelku serveru lesba. Formulář můžete využít také pro nahlášení závadného obsahu , který je v rozporu se zákony nebo pravidly. Pro rychlejší vyřízení přidejte také odkaz na stránku, na níž se nachází a pro jistotu ještě popište o jaký přesně obsah se jedná např. Při nahlašování obsahu je nutné přidat také krátké zdůvodnění např. Bez dovolení zkopírovala mou báseň, kterou jsem zveřejnila zde: [odkaz na báseň].

Nahlášenému obsahu se bude věnovat provozovatelka serveru, která věc vyřídí nejpozději do 30 kalendářních dnů. Bude-li třeba Vaše dovysvětlení, prodlužuje se tato lhůta o dobu Vaší nečinnosti. Pro členky bude v obou případech výhodnější využít komunikaci prostřednictvím soukromé zprávy z profilu členky lesba. Nezařazené Různá směs Navigace: Home » Kontakt. Kontakt redakce Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Jméno nebo přezdívka Není nutné vyplňovat. Tento formulář posílá data rovnou na emailovou adresu provozovatelky serveru a nikam jinam je neukládá.

Jde tedy o soukromou korespondenci mezi Vámi a provozovatelkou serveru. Než tuto zprávu pošlete, prosím, ujistěte se, že vyplněné údaje posíláte z vlastní vůle. To poté, prosím, potvrďte zaškrtnutím souhlasu.

-Waneska- - detail fotky # -

Bez toho formulář Vaši zprávu neodešle. Děkuji za Váš čas. Tento web využívá cookies a aplikuje zásady ochrany osobních údajů. Souhlasím Nesouhlasím Podrobnosti

seznamka pro lezby Litoměřice

0 / 5