Radoslava, 23

Číslo profilu 7145677
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Radoslava
Země Czech Republic
Město Klášterec nad Ohří
Orientace Lesbičky
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 163 cm
Váha 73 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Zanzibar Norsko Francie Irsko Jižní Afrika Belgie Nederland

Tuto zprávu poskytl uživatel Radoslava Klášterec nad Ohří 03/28/2023 01:48:03

Akce se nekoná ve dnech: středa, sobota, neděle. Knižní balíčky s neznámou knihou jsou pro vás připraveny k vyzvednutí v dospělém oddělení knihovny po celý květen nebo do vydání posledního balíčku.

Knihy jsou zabaleny do jednotného neprůhledného obalu.

Kulturní dům Kopřivnice - Knihovna - Akce v knihovně

Orientačním vodítkem pro vás je označení žánru příslušným piktogramem. Balíček si půjčujete společně s běžnými výpůjčkami a až doma po rozbalení zjistíte, jakou knihu jste si vlastně vybrali. Knižní balíčky se řídí běžným výpůjčním řádem knihovny. Městská knihovna Kopřivnice. Nahlásit chybu. Doprava a parkování Informační centra Lašské brány Beskyd Kontakt.

Úvod Kalendář akcí Májové rande naslepo s knihou. Májové rande naslepo s knihou Po 3. Info: Nesuďte knihu podle obalu! Místo konání: dospělé oddělení knihovny v kulturním domě. Májové rande s knihou naslepo - nesuďte knihu podle obalu! Bloudíte po knihovně a nevíte, jakou knihu si vypůjčit?

Zpravodajský týdeník - Studio Kabelové televize Kopřivnice

Vyberte si knihu naslepo! Jak si svoje knižní překvapení vybrat? Kontakt: Půjčovna: , čítárna: , knihovna kdk. Odkazy: Městská knihovna Kopřivnice.

Akci pořádá: Městská knihovna Kopřivnice. Liberec — Akci Rande naslepo chystá i letos v březnu měsíci knihovny Krajská knihovna v Liberci. Tentokrát Na vlnách poezie. Knihovna tak čtenářům nabízí možnost seznámení se s autorem nebo literárním žánrem, po kterém by běžně nesáhl, a rozšíření povědomí o nových literárních titulech.

Knihovna chystá v březnu rande naslepo. Tentokrát s poezií - Liberecký deník

Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Chci zprávy do e-mailu. Knihovna chystá v březnu rande naslepo. Tentokrát s poezií.

Město Kopřivnice - Kalendář akcí - Kopřivnice - Akce, které se konají 2.

Jana Švecová Redaktorka. Kliknutím zvětšíte. Krajská vědecká knihovna. Miminka Liberecko Ostatní sporty. Zprávy z Česka. Tipy na víkend. Čtenář reportér Poslat příspěvek 8.

rande naslepo s knihou Kopřivnice

Aréna názorů. Architektura Za jídlem.

Pravděpodobnost, že vyjde rande naslepo, není velká. Šance tu však je -

Auto Dům a zahrada. Věda 3. Móda Zdraví 3. Hobby 2.

rande naslepo s knihou Kopřivnice

Celebrity 4. Volby na Liberecku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice. Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky.

0 / 5