Larisa, 47

Číslo profilu 7974113
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Larisa
Země Czech Republic
Město Krupka
Orientace Lesbičky
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 185 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Dánsko Belgie Spojené arabské emiráty Norsko Česká republika Mexiko Dubaj

seznamka elite date |

Tuto zprávu poskytl uživatel Larisa Krupka 05/28/2023 08:34:05

Seznamování se online má mnoho zákoutí. Ne vždycky narazíte na profil, za nímž stojí skutečně ten, o kterém profil pojednává. Jindy zase narazíte na jedince, jenž po dlouhém vztahu zrovna netouží, i když to seznamovací portál sliboval.

I proto se rozhodnete registrovat se na placené seznamce ELITE Date , která i díky tomu, že není zadarmo, shlukuje pouze ty, kteří o vážný vztah stojí.

A nic na tom nemění ani to, že je placená. Možná i díky tomu se pyšní takovou popularitou, protože je díky tomu seriózní a shromažďují se zde jen ti, kteří jsou ověření, skuteční a kteří opravdu prahnou jenom po ideální polovičce na život a pro život. I když je tento seznamovací portál placený, nic se nemění na tom, že i nyní po registraci vyplňujete osobnostní test.

Musí se zjistit, jaké jsou vaše priority, jakými vlastnostmi oplýváte, jaké povahové rysy jsou pro vás typické nebo zdali milujete sport či knihy.

Jen na základě výsledků testu se může najít ideální protějšek, který s vámi stráví zbytek života. Seznamka je určená náročným jedincům, kteří se nechtějí vzdávat své představy o dokonalém partnerovi, naopak ji chtějí co nejvíce naplnit. I proto jsou mezi uživateli třeba vysokoškolští studenti nebo sami podnikatelé, kteří i sami na sebe kladou příliš vysoké nároky.

seznamka elite Česko

Na vtipálky ani podvodníky zde nenarazíte, protože každý jeden profil je schvalován manuálně samotnými administrátory. Jinými slovy, pokud nenajdete partnera zde, kdoví, ke ho budete jinak hledat. Že jste poněkud skeptičtí k zaplacení členství v této elitní seznamce? V pořádku, můžete si ji vyzkoušet zcela zdarma a zjistit, jestli vám ono prostředí bude vyhovovat a jestli je vyhledávání partnerů tak snadné, jak jste si představovali. Nemyslete si ale, že už při verzi zdarma si vysněný protějšek najdete.

Vaše možnosti jsou v této zkušební demo verzi značně omezené. Má se jenom ukázat, jak to uvnitř systému funguje a že se jedná o zcela intuitivní, přehledné prostředí, ve kterém budete následně pracovat, respektive si hledat svůj vysněný protějšek.

▷ SROVNÁNÍ 6+ nejlepších online seznamek zdarma

Využili jste zkušební verzi a po jejím skončení jste zjistili, že si právě tady chcete hledat ideálního partnera nebo partnerku? Skvělé, na výběr máte hned z několika tarifů, z nichž si stačí vybrat jenom jeden a uhradit ho. Buďto můžete platit jednou za tři měsíce něco málo přes tisíc korun, nebo jednou za půl roku korun. K dispozici je i roční členství vycházející na korun. Záleží jen na vašem vlastním uvážení, který z uvedených tarifů je pro vás tím nejvýhodnějším.

Seznámit se. Výběr redakce. Přečíst recenzi.

Odborný článek: Jak na internet: Internetové seznamky

Oblíbená volba. Populární aplikace. Nad Štěstí v lásce se vám zatím vyhýbá a stále nemůžete najít dokonalý protějšek? Zkuste hodit za hlavu všechny pochybnosti a předsudky a dejte šanci seznamkám.

Sugar Elite | Jedinečná sugar seznamka

Najdete na nich tisíce lidí v podobné situaci a možná mezi nimi objevíte tu pravou či toho pravého. Porovnali jsme ty nejlepší seznamky a snadno tak zjistíte, jaká bude nejlepší zrovna pro vás.

seznamka elite Česko

Online seznamka je dnes velmi populárním způsobem seznamování, kdy nemusíte nikam chodit ani se bát oslovovat potenciální partnery tváří v tvář, ale vše probíhá přes internet, třeba za pomoci vašeho mobilního telefonu. Seznamovat se tak můžete kdykoliv, kdekoliv a s kolika osobami jen budete chtít. Stačí vám k tomu inzerát či profil na některé z online seznamek.

Dalším bonusem je velký počet uživatelů těchto platforem. Rovnice je totiž jednoduchá — čím více lidí, tím větší šance na seznámení. Dobrou volbou bude tento způsob i pro ty, kdo se příliš necítí na to oslovovat ženy či muže například v baru, nebo se řadí mezi introverty a společenské akce nijak nevyhledávají. Online seznamek je celá řada a při hledání narazíte na ty dostupné zdarma i na placené.

ELITE Date - Seznamka pro vztah (Praha, Staré Město) •

Seznamky zdarma většinou vynikají vysokým počtem uživatelů, profil si tu může jednoduše založit každý. S tím se však pojí i jejich hlavní nevýhoda — právě dostupnost zdarma láká i řadu podvodníků a snadněji tu narazíte na falešné profily. Pokud si však za registraci nebo plné využívání všech možností seznamky musíte zaplatit, dá se spíše očekávat, že zde narazíte na lidi, kteří to se seznamováním myslí skutečně vážně a jsou ochotni do toho i něco investovat.

U placených seznamek se navíc setkáváme většinou i se sofistikovanější formou propojení, kdy vám server nabízí osoby, s nimiž byste si mohli na základě vyplněných údajů či dotazníku rozumět.

Na druhou stranu však mohou být tyto seznamky zpoplatněny i poměrně vysokými částkami. Důvěryhodná seznamka, která je vhodná pro nalezení vážného vztahu — tak se představuje na svém webu EliteDate. A svým fungováním tomu skutečně odpovídá. V první řadě manuálně kontroluje všechny profily, takže můžete mít jistotu, že při seznamování komunikujete pouze s reálnými lidmi, kteří, stejně jako vy, hledají vztah. Profily zde nejsou veřejné, žádný neregistrovaný uživatel je tedy neuvidí.

Potenciální partnery vám seznamka hledá na základě osobnostního testu, který vyplníte, nastavit si pak můžete i další kritéria podle svých preferencí.

Seznamovat se tu můžete i prostřednictvím mobilní aplikace. Základní členství je u EliteDate zdarma. Pravdou však je, že je co do funkcí velmi osekané. Fotografie osob vidíte jen rozmazaně a nemáte možnost je oslovit.

Recenze a porovnání online seznamky Elite Date |

Daleko širší škálu možností vám tak přinese členství prémiové, které vás vyjde na Kč až Kč měsíčně v závislosti na tom, na jak dlouhou dobu si službu předplatíte čím delší doba to bude, tím výhodnější cenu získáte. O seznamce eDarling patrně slyšel i ten, kdo se o tento způsob hledání partnera nezajímá. Patří totiž k nejpopulárnějším a nejúspěšnějším seznamkám v celé Evropě. Prezentuje se jako seznamka pro náročné a pro ty, kdo hledají vážné vztahy. Proces hledání partnera tu probíhá pomocí vlastní metody, která zohledňuje demografické údaje, osobnostní test a také vlastní preference.

Všechny profily jsou zde manuálně ověřovány a využívat můžete i mobilní aplikaci. EDarling funguje primárně jako placená seznamka. Základní členství zdarma tu sice najdeme a bezplatně si tak můžete založit profil a vyzkoušet některé funkce, například komunikace s potenciálními partnery je ale v tomto módu značně omezená.

Ke všem funkcím se dostanete pomocí VIP profilu, který vás bude stát Kč až Kč podle toho, jak dlouhé členství bude. Ceny jsou tedy v tomto případě vyšší než u některých konkurenčních seznamek.

0 / 5

Populární profily

svatební agentura mona Havířov

Edita, 38

stránky pro sex Hlučín

Emílie, 43

kniha rande naslepo Uherské Hradiště

Patricia, 44

hledám flirtování Jirkov

Maya, 35

kniha o seznamování Jablonec nad Nisou

Cecilie, 39

seznamka online Třinec

Olivie, 33