Adéla, 20

Číslo profilu 8122685
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Adéla
Země Czech Republic
Město Chodov
Orientace Heterosexuální
Věk 20
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 181 cm
Váha 73 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Velká Británie Dubaj Lucembursko Jižní Afrika Indonésie Tunisko Malta

Zubačka Wendelsteinbahn a bavorské BOBky |

Tuto zprávu poskytl uživatel Adéla Chodov 05/28/2023 08:31:05

Máte vypnutý JavaScript! Některé funkce webu nebudou pro Vás dostupné! Návod na zapnutí JavaScriptu ve Vašem prohlížeči naleznete zde. Asi sedmiletá, kastrovaná kočka odebraná majiteli pro týrání. Milá a mazlivá. Trpí chronickými záněty spojivek. Daruji 3 zhruba 4 měsíční koťata. Jsou to nalezenci. Někdo je vyhodil a tak jsme se jich prozatím ujmuli, ale bohužel si je nemůžeme nechat.

Vlastička je 12 - 15 letá princezna, krerá k nám byla přijata z nedaleké vesnice, kde nikomu nepatřila. Ráda by na stáří měla klidný a láskyplný domov.

Je to tichá a nenápadná společnice. Čtyřletá princezna Józa se nám vrátila z adopce kvůli opakované uroinfekci vrátila se i s propadlým očkovacích listem. Povedlo se nám vyléčit, ale bohužel v moči je stále písek - musí pro to být na Majitel je měl v bytě, kde Lena stihla porodit koťátko. Pán se bohužel dostal do existenčních problémů a předávkoval se Páťa byl nalezen na výjezdovém stanovišti záchranné služby. Jelikož sloužícím klukům nebyl hlostejný osud polodivokého kotěte, odchytili ho, a tak skončil u nás.

kočky seznamování Domažlice

Už druhý den u nás vyžadoval mazle Mochomůrka k nám přijela s mamkou a brášky a ti všichni už bydlí. Ona sama by byla vhodná k další pohodové kočičce, která jí ukáže, že člověk je kámoš.

Mochomůrka, i když teď už se začíná trošku kamar Lotka je letá zrzečka. Pochází z nedaleké vesnice, kde se rozhodla, že zbytek březosti stráví v kurníku - naštěstí se dostala k nám, kde porodila čtyři koťátka.

Po porodu z ní byla kostřička Jíťa je asi 4letá kočička s želvovinovým zbarvením. U nás už pobyla docela dlouhý čas. Nejdřív u nás odchovala 4 koťátka, dávala se dohromady a měla začít hledat domov, ale to jí zkomplikoval zdravotn Roční kocourek Miky hledá domov, kde mu bude věnována pozornost - na začátku je trochu opatrný než si zvykne a věnuje svou důvěru, ale jakmile zjistí, že mu nic nehrozí vyžaduje mazlení, hlazení a lum Bára hledá trpělivý domov - po své zkušenosti, kdy trávila časy na ulici kde jí nejspíše nechala toulavá kočka potřebuje získat důvěru a pocit bezpečí.

Bude ráda uvnitř i běhat venku, bude mít ráda Saša je poslední z černého gangu, která u nás čeká na nový domov - je to takový oříšek, ne moc mazlivý, spíše vůbec. Bude jí něco kolem 2 let - u nás na domov čeká od malého koťátka. Je odčervená, Meggi je starší kocourek přibližně let, krerý neměl kam jít. Krevní rozbor Meggi ukázal na počínající selhání ledvin, byla mu tedy nasazena dieta.

Přibližně roční kočička hledá domov plný lásky. Dostala se k nám s kožíškem plným parazitů, obrovskou rýmou a traumatizující amputací ocásku. I bez ocásku si umí život, hraní a hlavně plnou mis Geňa k nám přijel před pár měsíci původně pouze na hlídání Bohužel majitelka se již neozvala a tak nám tu zůstal Ze začátku se s námi vůbec nekamarádil.

Naštěstí se to zlomilo a ze dne na den V naší dočasné péči se ještě rozkoukává, je moc hodný, zatím trochu vystrašený, nesyčí, nechá se pohladit.

Mourek je odčerven, má první očkování a Kevin, Kylián, Kyril — i tato bandička se Kevin je největší z nich.

- kočičí portál článek Padesátníková sbírka - jak to s ní vypadá?

Jsou to rozlítaná koťata, která vyhledávají Dvouletý Mikeš, stejně stará Macinka a jejich roční děti Rozárka a Jurášek žili v jedné domácnosti s nemocnou paničkou, která bohužel nakonec zemřela. Z opuštěného bytu se dostali k nám do útulku. Thelmička je trochu obezřetnější kočička, ale není plachá, na hlazení, mazlení i hraní reaguje dobře, jen si prostě sama nepřijde, je to takový neprůbojný milouš, který čeká, až na ni přijde řada, až Piškvorka je sedmiměsíční kočička, zdravá, očkovaná, kastrovaná, čistotná.

Je moc hodná, nesyčí, nedrápe, nešermuje, ráda si pohraje, ale nikoliv divoce. V kočičí partě je spokojená, není vůbec dominan Kocourek byl odložen nezodpovědnými majiteli. Tatlim je hodné mi Eliška je zhruba pětiměsíční kotě,nalezeneček. Už je odčervená, očkovaná ,zdravá a čistotná. Je to holčička čilá,hravá, zvídavá, chytrá a mazlivá. Rychle zapadla do kočičí party, nemá žádný problém. Kotě mělo dlouhodobě špatné oko, ale prostě nešlo odc Mikinka byla hodně bojácná a sekala a vrčela na ná Mína — je máma od koťa Při příjmu byla hubená, dehydrovaná, m Robert je velice hodný, vymazlený kocourek.

Někdy má Nastěhovala se k jedné paní k domu a odmítala odejít. Spala p Bertík je asi měsíční kocourek, který u nás prodělal amputaci zadní nožičky, která byla ochrnutá z důvodu zasažení páteře diabolkou.

Tlapička odstranit šla, diabolka musí v těle zůstat, jinak Romča je asi 5 měsíců stará dámička. Byla nalezena u nedalekého železničního přejezdu na začátku prázdnin jako velmi vyhublé kotatko. Bohužel ji velmi dlouho trápil průjem, ušní svrab, taky nám vů Čtyřměsíční kocourek Cipísek hledá "zkušený domov" Jak je na fotce vidět, je to krásný kocourek, má dlouhé tělo, dlouhý ocásek a delší srst. V dospělosti bude určitě mohutný kocour.

A teď co Dlouho ji trápil ušní svrab, který ji způsobil perforací ušního bubínku. Ten je již vyléčený a tak a tak slečinka hledá ten Matýsek je 2 roky starý kocourek, který se k nám vrátil z adopce - majitelé museli na ubytovnu, kam kočičky nesmí.

Naši mladí chovatelé | ZO ČSCH Horšovský Týn

Zapomněli jste heslo? Změňte si je. Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali. Nyní prověřují, zda nedošlo ke spáchání trestného činu," včera řekla mluvčí domažlické policie Dagmar Brožová. Počkají na výsledky pitvy, které by měly být v pátek nebo v pondělí.

Naše porodnice - těhotenství, porodnice v ČR, porod, péče o dítě, seznamka maminek a těhulek

Buď je někdo krmil nějakým humusem, jako je plesnivé pečivo, nebo jim tam někdo schválně něco hodil," uvedl Bobál. Podivné podle něj je, že to odnesli právě tři koně, na nichž jeho dcera jezdí. Kůň, který uhynul, byl asi 20letý hafling, s nímž absolvovala westernové disciplíny. Cena každého se může pohyboval kolem Dva nemocné koně včera znovu veterinář léčil injekcemi.

Koně nemohou čerstvé měkké nebo plesnivé pečivo, ale jen tvrdé a suché. Uhynulého koně už odvezla firma Asavet Biřkov, veterinář tam udělá pitvu. Firma je zaměřena na sběr, svoz a zpracování živočišných odpadů. Dcera už dříve dávala podnět na policii, protože do výběhu vstupoval muž z vedlejší vesnice a podle ní chtěl koně ukrást nebo pustit, řekl Bobál. Farmě se věnuje parta mladých lidí, podle Bobála nemají s nikým problémy.

Vybudovali nové stáje, přístřešky a toho sena, co museli nasušit," dodal. Přihlášení Uživatelský e-mail. Na Domažlicku uhynul kůň a dva jsou nemocní, prověřuje to policie 8. Diskuse: 2. Na soukromé koňské farmě v Bělé nad Radbuzou na Domažlicku uhynul kůň a dva mají vážnější zdravotní problémy. Víme, reklamy jsou otravné.

Aktuální katalog firem v oblasti rodina a společnost v regionu Plzeňský kraj -

A respektujeme, že je máte vypnuté :- Budeme rádi, když nás podpoříte jinak. Pro skrytí reklam se prosím přihlašte Uživatelský e-mail Heslo.

kočky seznamování Domažlice

Další informace Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího. Václav Prokš. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK. Dále čtěte. Policie v Jindřichově Hradci vyšetřuje případ otrávených návnad na psy Odvolací soud zrušil rozsudek v případu údajného týrání desítek koček Policie odložila případ uhynulých lvů nalezených u Kladna, nešlo o trestný čin.

Online diskuse Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk. Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení Uživatelský e-mail.

Jaroslav Štemberk 8.

Péče o štěně a jeho výchova | Chatař Chalupář

Pavel Burak Koní je mi líto,ale co vím tak majitelka se moc nestará,koně v neděli utekli a kdoví kde byli a co sežrali,to ovšem PČR neřekla,hlavně že bude mediální hvězda a svádět vinu na místní,měla by si přiznat chybu a nesvádět to na druhé,není to první kůň co v její péči uhynul!!!!! Nejčtenější články Vyhubte všechny vrabce, ujídají nám zrní!

Diskuse: Vozí se vytříděné plasty na skládky? V Městě Albrechticích mají podezření, že ano Diskuse: Romana Šonková: Otevřený dopis osobností s výzvou k ukončení průmyslových velkochovů Diskuse: Jedle bělokorá může být klíčovou dřevinou budoucích lesů Diskuse: Návrh na snazší výstavbu malých obnovitelných zdrojů míří ke schvalování Diskuse: ISSN Navštivte Ecomonitor.

0 / 5