Valentina, 23

Číslo profilu 8977758
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Valentina
Země Czech Republic
Město Kroměříž
Orientace Lesbičky
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 165 cm
Váha 78 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Mauricius Bulharsko

vali 60, žena, 53 let, Tábor - seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Valentina Kroměříž 03/28/2023 02:32:03

Kříže: Václava: Petra a Pavla Jana Křtitele: Petra a Pavla: Michaela: Martina: Sezimovo Ústí — Kostel Povýšení sv. Václava: 8. Kříže: 9. Petra a Pavla: 9. Petra a Pavla: 8. Michaela: 8. Martina: 9. Tábor — Bílkova ulice: sobota Mladá Vožice — zasedací místnost městského úřadu: pondělí Bechyně — klubovna kulturního střediska: neděle Tábor Pravidelné mše: soboty od 16 hodin, n edělě a dny velkých církevních svátků od 8. Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Chci zprávy do e-mailu. Bohoslužby o svátcích ve vybraných místech Táborska. Jitka Pecková Referent~ka. Kliknutím zvětšíte. Půlnoční mše. Foto: Zdeněk Traxler. Táborsko 11 1. Z okolí. Hokej Češi v číslech 5.

Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. MS ve fotbale Architektura Za jídlem 7. Auto testy Dům a zahrada. Společnost 8. Hobby 4. Celebrity 5. Volby na Táborsku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky. Výpis předchozích anketních otázek. Datum vložení: Můžete připojit případný komentář.

Mikuláše a Ježíška? Mají správci stránky mazat všechny reakce , které neobsahují věcné poznámky, ale jen útoky? Valentýna se stal u nás především komerční záležitostí?

Chybové hlášení

Vojtěcha Protivínského? Seznam světců Rodina, mládež, děti Čtenářský deníček Po kapkách Odkazy Hledání. Přihlášení E-mail :. Vytvořit nový učet Zapomněli jste heslo? Vše o registraci. Otázka: Podpoříte svým hlasem Karla Schwarzenberga ve druhém kole volby prezidenta? Datum vložení: 5.

Otázka: Byli jste máte v plánu na adventní duchovní obnově? Datum vložení: 2. Otázka: Zúčastnili jste se Noci kostelů? Otázka: Pokud jste měli svatbu v kostele - absolvovali jste předmanželskou snoubeneckou přípravu s knězem, v rodině, formou přednášek atd. Otázka: Byli jste spokojeni s působením Ladislava Šustra v čele Orla? Otázka: Libí se vám hra Rodinné pexeso , kterou jsme nedávno zveřejnili ke stažení?

Katolicka seznamka praha nahy tlusty holky

Datum vložení: 3. Otázka: Přispěli jste přispějete v Adventní sbírce pro křesťanské časopisy pro mládež? Datum vložení: 8. Datum vložení: 7. Otázka: Přispěli jste přispějete na sbírku pro Papežská misijní díla? Otázka: Znáte rodinný časopis "Rodinný život"? Otázka: Chystáte se o prázdninách na dovolenou či pobyt s křesťanskou tématikou?

Rychlý start: Vytvoření makra

Datum vložení: 1. Otázka: Hrajete rádi RPG hry fantasy? Otázka: Účastnili jste se — alespoň na jeden den — celostátního setkání mládeže v Táboře-Klokotech? Otázka: Dáváte přednost církevním školám pro své děti?

Noemi - seznamka pro křesťany []

Otázka: Souhlasili byste se zákonem, který by zakazoval nedělní prodej? Otázka: Líbí se vám časopis pro mládež IN! Otázka: Souhlasíte s nominací paní Třeštíkové na post ministra kultury?

Otázka: Líbí se Vám nová verze programu "Liturgický kalendář"?

katolik seznamka Tábor

Otázka: Souhlasíte s propuštěním atentátníka Ali Agca? Otázka: Byli jste nebo sledovali přímý přenos v TV na světovém setkání mládeže v Kolíně? Otázka: Myslíte, že 2. Otázka: Už jste využili inzerci na našich stránkách? Otázka: Domníváte se, že nově zvolený papež bude z pocházet z Afriky nebo Ameriky? Otázka: Navštívili vás koledníci v rámci tříkrálové sbírky?

Hledej členy Katolik Seznamka dle lokace, Katolik Seznamka

Otázka: Svítilo u vás o Vánocích Betlémské světlo? Otázka: Máte připravujete si na advent nějaké konkrétní předsevzetí? Otázka: Jste spokojeni s vývojem v naší zemi po Otázka: Byl a jste alespoň jednou na hřbitově, abyste získal a odpustky pro zemřelé?

katolik seznamka Tábor

Otázka: Čtete Katolický týdeník častěji na internetu než v papírové formě? Otázka: Snížili byste věkovou hranici pro trestní odpovědnost na 12 let? Otázka: Pokud jste viděli film Umučení Ježíše Krista - hodnostíte tento film kladně?

Otázka: Pohoršují vás vtipy na našich stránkách? Otázka: Myslíte, že by bylo lepší, kdyby se velikonoční vigilie slavila v neděli ráno před úsvitem?

Otázka: Domníváte se, že katolická církev potřebuje reformu? Otázka: Už jste se tento měsíc zúčastnili výjimečné soutěže? Datum vložení: 9. Otázka: Jste spokojeni s novou verzí liturgického kalendáře? Otázka: Posíláte k vánocům více SMSky než elektronické pohlednice? Otázka: Vadí vám, že Santa Claus vytlačuje sv. Otázka: Uvítali byste, kdyby se možnost diskusí rozšířila i na některé texty - např.

Otázka: Máte v plánu koupit si druhý díl knižního vydání otázek z našich stránek? Otázka: Jeli jste na Slovensko při příležitosti návštěvy Svatého otce?

Datum vložení: 4. Otázka: Jste zapojeni nebo uvažujete o tom, že se zapojíte do projektu adopce na dálku? Otázka: Jste spokojeni s rychejším přípojením našeho serveru Katolik. Otázka: Domníváte se, že požadavky stávkujících učitelů jsou oprávněné? Otázka: Domníváte se, že sněm změní naši církev k lepšímu? Otázka: Domníváte se, že víra v Boha stvořitele zcela vylučuje evoluci?

Otázka: Souhlasili byste se zavedením školného na státních vysokých školách? Otázka: Modlíte se rádi růženec? Otázka: Jste spokojeni s výsledkem referenda o vstupu České republiky do Evropské unie?

Otázka: Vnímáte kladně výměnu kněží ve farnosti např. Otázka: Podepsali jste petici proti násilí a sexu na TV obrazovkách? Otázka: V diskusích u otázek se občas objevují hrubosti a osobní útoky. Otázka: Zejména pro manžele: znáte zpaměti text manželského slibu?

Otázka: Sledujete pravidelně naše anketní otázky? Otázka: Souhlasíte s vojenským zásahem proti Iráku?

0 / 5