Evženie, 44

Číslo profilu 9040912
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Evženie
Země Czech Republic
Město České Budějovice
Orientace Heterosexuální
Věk 44
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 179 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Jamajka Francie Mexiko Keňa

Holky na privat Starý Bohumín

Tuto zprávu poskytl uživatel Evženie České Budějovice 06/11/2023 03:51:06

Created by web-evolution. CZ pl en. Home Radnice Tiskové zprávy. Tiskové zprávy. Senioři z Cesmíny dostanou nový zahradní altán Senioři z bohumínského Domova Cesmína už brzy otestují nový zahradní altán. Ten bude třikrát větší než původní pergola, která už dosloužila. Do výstavby zastřešeného posezení vloží město téměř tisíc korun. Slavnostní otevření plánují pracovníci domova na červen.

seznamka 60 Bohumín

V Bohumíně letos zdemolují další čtyři zchátralé domy Hned čtyři vybydlené domy ve vyloučených lokalitách v Bohumíně čeká letos demolice.

Město už bourací práce vysoutěžilo a zaplatí za ně 2,2 miliony korun. K zemi jdou právě tři objekty v Revoluční ulici. Další v Drátovenské ulici přijde na řadu v následujících měsících. Tři mateřinky v Bohumíně mají v zahradách nové atrakce Na nových atrakcích už dovádějí děti hned ze tří mateřinek v centru Bohumína.

Ve školních zahradách se objevily menší lanové dráhy, prolézačky i houpadla a dokonce i velká dřevěná loď s pískovištěm. Radnice do jejich pořízení investovala necelých tisíc korun. Letní sezóna u bohumínského Kališoku bude plná novinek U Kališova jezera v Bohumíně naplno propukla příprava na nadcházející sezónu.

Upravují se břehy jezera, z vody se tahají dřevěné kůly a odstraňuje se rákosí.

Seznamka, nový vztah, nový život |

Do května přibude i parkoviště. V plánech jsou také cykloboxy a místa pro grilování. Letošní novinky přijdou na více než tisíc korun. Z bohumínské mateřinky Rafík se zítra bude valit kouř, děti čeká nácvik evakuace Kouř, houkání sirén i evakuaci zažijí ve čtvrtek A to v rámci cvičného požárního poplachu. Ten pro ně organizuje učitelský sbor ve spolupráci s kopytovskými dobrovolnými hasiči.

MAS Bohumínsko rozdá letos více než 37 milionů na chodníky Více než pět kilometrů zmodernizovaných chodníků za 37 milionů korun vznikne letos na Bohumínsku díky Místní akční skupině MAS Bohumínsko. Zcela nové stezky pro pěší vyrostou v Bohumíně, Rychvaldě a Petrovicích u Karviné, v Petřvaldě se dva úseky dočkají rekonstrukce. V hudebním pořadu Hodina zpěvu jej můžete se svými dětmi vidět naživo i vy v místním kině K3.

Představení stojí korun, vstupenky lze koupit v předprodeji v pokladně kina. Wi-Fi zóny v Bohumíně se rozšiřují, surfovat zdarma mohou už i senioři Bezplatné připojení k internetu se letos v Bohumíně rozšířilo na další místa. Po radnici, vlakovém nádraží, nemocnici, kinu, knihovně, náměstích i sportovně-rekreačním areálu Bospor mohou lidé surfovat také v místním klubu důchodců. Radnice chce rozšířit Wi-Fi také u Kališova jezera. Zastupitelé Bohumína dali zelenou sportu, koupí Sportcentrum Sportcentrum v Nerudově ulici v srdci Bohumína končit nebude.

I v budoucnu bude zasvěceno sportu. Nově však pod křídly města. Rozhodli o tom tento týden bohumínští zastupitelé. Většina z nich zvedla ruku pro to, aby soukromý objekt město odkoupilo. Ve splátkách za něj zaplatí 7,8 milionu korun.

Bohumínští strážníci zachránili seniora uvězněného ve vaně Na mále měl 65letý nesvéprávný senior z Bohumína, kterému zachránili život zdejší strážníci spolu se sociální pracovnicí místní radnice. Ocitl se v nedobrovolné pasti.

Uvízl ve vaně, ze které se nedokázal vyprostit. Bez šatů, bez jídla, několik dní pil jen vodu. Kriminalita v Bohumíně pořád klesá, radnice zjišťuje, jaký je u lidí pocit bezpečí Zatímco kriminalita na Karvinsku kolísá nebo dokonce stoupá, v Bohumíně má už pět let opačný trend. Jak se to projevuje na pocitu bezpečí, teď zjišťuje zdejší radnice. Hlasovat o pocitu bezpečí může veřejnost až do konce dubna na www. Zastupitelé Bohumína budou v pondělí rozhodovat o koupi sportcentra O osudu soukromého Sportcentra v Bohumíně budou už v pondělí Do proměny bývalé kotelny ve sportoviště s indoorovými sporty vložili před 14 lety jeho majitelé 13 milionů korun.

Vloni jej ale kvůli provozní ztrátě uzavřeli. Nabídku ke koupi obdrželo i město. Ve Starém Bohumíně vznikají další parkovací místa Až pětadvacet parkovacích míst přibyde nedaleko náměstí Svobody ve Starém Bohumíně.

Odstavná plocha vyrůstá na zelené louce v blízkosti Domova Cesmína pro seniory na křižovatce Slezské ulice s ulicí Malou. Město za ni zaplatí tisíc korun. V bohumínském Gliňoči vznikají hadníky a broukoviště Přírodní lokalita Gliňoč s chráněnými živočichy prochází citlivou proměnou.

Revitalizace za 2 miliony korun, nazvaná Gliňočské tůně, počítá se vznikem nových vodních ploch i vybudováním úkrytů pro zvířata. Na projekt získal Bohumín dotaci z Evropské unie ve výši 1,1 milionu korun. Do Bohumína se vrací speciální protidrogový vlak Unikátní formu boje proti drogám nabídnou opět v Bohumíně. Do města už podruhé přijede v úterý Zájemcům opět nabídne unikátně vybavená vlaková souprava devadesátiminutový zážitek, na který jen tak nezapomenou.

Bunkr Na Trati se v Bohumíně otevře už na Velký pátek, připravil novinky pro děti i dospělé Když se spojí láska k historii, ochota obětovat volný čas a manuální zručnost, vznikne fenomén, který ročně oslovuje tisíce lidí. Bohumínský bunkr Na Trati patří ve městě k unikátním atrakcím. Jeho další sezona, která začíná už na Velký pátek, bude nabitá novinkami. Vana plná krve, zjizvené žíly a čekání na telefon z USA. Bohumíňák Igor Cmiel zachraňuje životy Slouží 24hodinové směny, stará se o rodinu a do toho bezplatně dává krev a plazmu.

Ještě neoslavil čtyřicítku a z jeho žil odtekla na pomoc jiných plná vana vzácné tekutiny. Profesionální hasič Igor Cmiel z Bohumína je ztělesněním správného chlapa.

Teď čeká na zprávu, zda bude i dárcem kostní dřeně. V Bohumíně letos ocenili rekordní počet dárců krve, neminula je láhev červeného vína Rekordní počet dobrovolných dárců krve letos přivítali na slavnostním oceňování v Bohumíně. To se uskutečnilo už po dvacáté. Letos se na seznamu ocitlo 60 bezpříspěvkových dárců, to je nejvyšší počet za posledních pět let. Mezi oceněnými byl i 39letý rekordman Igor Cmiel s odběry.

Bohumín přivítá velikonoční jarmark se zvířaty, ruským kolem a flašinetářem Osm desítek stánkařů, historické i rukodělné atrakce pro velké i malé a stylová hudba čeká v sobotu Začíná na náměstí T. Masaryka v osm hodin ráno a potrvá do třetí hodiny odpolední. Žáci z Benešovky předali starostovi Bohumína pocitovou mapu Zástupci žákovského parlamentu a společensko-vědního kroužku ze ZŠ Beneše v centru Bohumína včera odpoledne debatovali se starostou Bohumína a předali mu pocitovou mapu.

Děti v ní označily lokality, v nichž se cítí dobře, i ty, které vnímají jako zanedbané nebo potenciálně nebezpečné. V Bohumíně začala oprava železničního přejezdu, uzavřela část Ostravské ulice Kvůli rekonstrukci železničního přejezdu se od pondělí Přes přejezd u bývalé Rybeny mezi ulicemi Drátovenská a Čs. Pět škol z Bohumínska podpoří díky dotaci z EU polytechnickou výuku a přírodní vědy Už od nového školního roku budou mít stovky dětí příjemnější výuku předmětů, jako je fyzika, chemie, přírodopis či pracovní činnosti.

Díky snaze Místní akční skupiny MAS Bohumínsko se podařilo do regionu dostat osm a půl milionu korun z evropských dotací na modernizaci učeben a jejich vybavení. Bohumínský sportovní areál Faja se letos rozroste o workoutové hřiště V Bohumíně otevřou letos před prázdninami v areálu Faja nové workoutové hřiště.

Vedle skateboardových a bikrosových atrakcí přibudou v lokalitě speciální cvičební prvky, na nichž si veřejnost bude moci vyzkoušet cviky popírající fyzikální zásady. Výstavba přijde město na více než půl milionu korun. V Bohumíně začal jarní úklid, očista potrvá do poloviny května Více lidí v reflexních vestách s dvoukoláky a košťaty v ulicích, fronty na myčce aut, zametač na cyklostezkách i přípravy na blokové čištění ulic a svoz bioodpadu. Tak vypadá příchod jara v Bohumíně z pohledu technických služeb.

Očista města po zimě potrvá až do poloviny května. V Bohumíně mění ve velkém staré výtahy za nové moderní Staré výtahy nahradí v Bohumíně nové, moderní. Plošná modernizace odstartovala už vloni na podzim a město se chystá na další etapu, kterou spustí ještě letos v létě. Výrazné slevy na stovky produktů!

Více zde. Jak jsme Vás informovali v pozvánce , v neděli V absolutním pořadí žen si nejlépe vedla Lucie Daňková z SK Olympia Zlín, která se na bench-pressu ve třetím pokusu dostala až na 92,5 kg, které jí vynesly 72,47 bodů.

Tři zelená políčka značící tři úspěšné pokusy a kg rovnající se ,16 bodům mu zajistily absolutní vítězství. V celkovém pořadí oddílů se nejlépe dařilo Sportovnímu klubu Zlobr. Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. Viktorie Slavíková Doplnejch powerlifting 46,85 52,5 57,5 58,5 58,5 62,23 Ženy do 52 kg p. Iryna Bezyk Powerlifting School 50,38 50,0 55,0 62,5 55,0 54,22 2. Marija Gajevskaja Iron Warriors 62,40 77,5 80,0 80,0 77,5 65,02 2.

Nikola Styblíková TJ Svitavy 61,66 57,5 62,5 62,5 57,5 48,58 3.

seznamka 60 Bohumín

Adriana Holubová Sportovní klub Zlobr 63,37 75,0 80,0 85,0 80,0 66,54 2. Anna Komárková Sportovní klub Zlobr 63,16 60,0 65,0 67,5 65,0 54,16 Ženy do 76 kg p.

Kristína Hilčanská Sportovní klub Zlobr 71,49 57,5 60,0 62,5 62,5 49,10 Ženy do 84 kg p. Kristýna Rakovská Sportovní klub Zlobr 77,39 85,0 90,0 95,0 90,0 68,72 Ženy nad 84 kg p. Petra Švadlenková Sportovní klub Zlobr 89,92 57,5 65,0 65,0 65,0 47,77 Muži do 59 kg p. Tomáš Lacko TJ Svitavy 73,40 ,5 ,0 ,0 ,0 80,34 2. Lukáš Ondráček Powerlifting Jihlava 71,80 ,0 ,0 ,0 ,0 78,58 3. Miloslav Hrubý Doplnejch powerlifting 71,30 ,0 ,0 ,0 ,0 70,72 4. Ladislav Přibilík Sportovní klub Zlobr 73,40 ,5 ,0 - ,0 64,27 Muži do 83 kg p.

Milan Zeman Spartak Rokytnice nad J. Petr Kopecký TJ Svitavy 81,30 ,0 ,5 ,5 ,5 77,42 5. Libor Zerzánek TJ Svitavy 92,10 ,0 ,0 ,5 ,5 79,85 5. Zdeněk Hruška Powerlifting Klatovy 91,40 ,0 ,0 ,5 ,0 78,95 6.

Nezmar Helena. Šestašedesátiletá seniorka z Bohumína hýří aktivitami | icz

David Pelán TJ Kralupy 92,50 ,0 ,0 ,5 ,5 74,92 8. Zdeněk Tuháček TJ Kralupy 99,40 ,0 ,5 ,5 ,5 81,55 3. Matěj Keizlar TJ Kralupy ,00 ,5 ,5 ,5 ,5 79,48 5. Roman Henčl TJ Svitavy ,40 ,0 ,5 ,5 ,0 78,57 6. Roman Zelenka TJ Kralupy ,70 ,0 ,0 ,0 ,0 74,99 8.

Vojtěch Kopecký TJ Svitavy ,70 ,0 ,0 ,0 ,0 72,72 9. Jan Jůsko Powerlifting School ,40 ,0 ,0 ,0 ,0 72,16 Milan Selinger Powerlifting Jihlava ,00 ,0 ,0 ,5 ,0 86,49 3. Roman Svatoň Sportovní klub Zlobr ,10 ,0 ,0 ,0 ,0 73,53 6. Ladislav Burian Doplnejch powerlifting ,60 ,0 ,5 ,5 ,5 63,85 3. Líbil se Vám článek? Sdílejte ho na Facebook.

Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu mužů a žen - výsledky

Související články:. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen - výsledky. Mistrovství světa v silovém trojboji masters - výsledky. Diskuse k článku:. Uživatelské jméno: Heslo: Text:.

- Frýdek-Místek - Moravskoslezský kraj

Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Jméno: pamatovat Heslo: nová registrace zapomenuté heslo. Day Starter. Trainox R Shot. Fishya R Shot. Superdoplňky ve sportovní výživě Daniela Krčová. Další fotografie Dle pravidel každý závodník potřebuje k To nové černé oblečení zajistil Roman Hajabáč, Extrifit ani Zdenka s Martinem jsou Nestojí a nepadá Svaz tak trochu na och Další příspěvky Nabízím k prodeji multifunkční posilovací věž vč.

Cena pevná ,- bazar Plastové bedýnky Plastové bedýnky 2ks cena , bazar Rotoped Cybex Prodám 2x rotoped Cybex Cena ,- kus bazar Matrix triceps Matrix triceps Cena 23 ,- bazar medicinbaly se stojanem Prodám medicinbaly se stojanem, jeden držák ulomený. Cena ,. Další inzeráty Vertigo pole fitness. Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte! Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2.

Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Po celou dobu cvičení je Vám k dispozici trenérka. Přijít můžete kdykoli! Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb.

Další kurzy. Fitness TV Ronnie. Kontakty Volná místa Publikace Projekty 3D prohlídky poboček. Upozornit na novou odpověď e-mailem. Daniii stanley ZdenekS Další fotografie Cena , Další inzeráty Vertigo pole fitness Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte!

Michal Kulštejn Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2. Contours - dámské fitness ve 30 minutách Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku.

Svaz kulturistiky a fitness České republiky Oficiální webová prezentace Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Eagle Fitness - Praha 9 Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb. Trenérská škola. O nás Naši autoři Pravidla a podmínky Reklama na Ronnie.

0 / 5