Jindra, 24

Číslo profilu 9600155
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/10/2023
Jméno Jindra
Země Czech Republic
Město Chrudim
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 156 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Pacifik Mexiko Kuba

Tuto zprávu poskytl uživatel Jindra Chrudim 06/11/2023 03:57:06

V prvním říjnovém týdnu se každoročně všechny knihovny v celé zemi společně otevřou široké veřejnosti a nabídnou všem věkovým a zájmovým skupinám své služby, a to nejen ty běžné, na které jsou čtenáři v knihovnách již zvyklí, ale i služby méně obvyklé. Ty připravují právě pro tuto příležitost, aby do knihoven nalákaly co nejširší spektrum zájemců. Nad konáním letošního jubilejního Společným celostátním tématem letošního Týdne knihoven je téma udržitelnosti.

I liberecká Krajská vědecká knihovna se k této kampani každoročně připojuje.

Privaty turnov brnenska prostitutka

V letošním Vybírat si mohou lidé napříč generacemi a také lidé s různým typem hendikepu," chválí práci knihovny Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Můžete se těšit na tradiční čtenářskou akci Rande naslepo s knihou, maxihry v Hudební knihovně, oblíbenou Burzu knih a časopisů a také na různé soutěže na sociálních sítích a v Knihovně pro děti a mládež. Po celý týden se v Knihovně pro děti a mládež a na pobočkách budou moci noví dětští čtenáři registrovat zdarma. V Týdnu knihoven také zahájíme zbrusu nový cyklus online rozhovorů s názvem Knihomluvy, ve kterém budeme zpovídat zajímavé regionální osobnosti, jako jsou spisovatelé Pavel Novotný a Klára Aycox nebo hudebník Jakub Děkan.

V duchu společného motta udržitelnosti jsme pro naše dětské příznivce připravili ekologickou vycházku Jak se chováme v lese.

Na účastníky čekají ukázky ze světa rostlin, stromů a parků na pěti nevšedních místech Liberce. Po celý týden Dětská registrace zdarma Celý týden v Knihovně pro děti a mládež a na pobočkách.

Šachový týden Obří šachovnice a další maxihry v Hudební knihovně. Soutěž s Toníkem Vydej se po Toníkových stopách a vyřeš úkoly, které pro tebe vymyslel.

Celý týden v Knihovně pro děti a mládež. Registrace na stankova kvkli. Burza knih a časopisů Knihy, časopisy, hudba i učebnice za skvělé ceny! Literatour Pět literárních čtení na pěti netradičních místech Liberce ze světa rostlin, stromů a parků.

Knihomluvy 30 minut z knihovny nejen o knížkách. Hostem videopořadu je Pavel Novotný. Tři zlaté vlasy děda Vševěda Pohádkové divadelní představení v podání souboru Spojáček Liberec. Sdílet s přáteli na facebooku. Výstavu Vladimíra Kysely zahájí v krajské knihovně Program Krajské knihovny v Liberci o prázdninách Knihu roku letos ovládli ranhojič, architekt, požár a garsonka Liberecký autor Pavel Novotný představí svou knihu Zápisky z garsonky Cenu čtenářů na Magnesii Liteře získal Liberečan Václav Dvořák Liberecká knihovna dokončila projekt restaurování vzácných tisků Krajská knihovna obnovuje kampaň na darování knih Vedení liberecké knihovny přebírá nová ředitelka Dana Petrýdesová.

Krajská vědecká knihovna v Liberci se zúčastní Týdne knihoven - Naše Pojizeří

Horka u Staré Paky Horní Branná Roztoky u Jilemnice Háje nad Jizerou Víchová nad Jizerou Vítkovice Semily Benešov u Semil Vysoké nad Jizerou Železný Brod Turnov Český ráj Malá Skála Hrubá Skála Karlovice - Sedmihorky Mírová pod Kozákovem Pěnčín u Turnova Rovensko pod Troskami Vyskeř Lomnice nad Popelkou Nová Ves nad Popelkou Stružinec Rokytnice nad Jizerou Jablonec nad Jizerou Paseky nad Jizerou Harrachov Krkonoše Liberecký kraj.

Stalo se Připravuje se.

rande naslepo online zdarma Turnov

Téměř 31 tisíc čtverečných pozemků převedl letos Liberecký kraj bezúplatně na obce. Obce a města na nich vybudují chodníky a cyklostezky podél silnic, čímž zvýší bezpečnost chodců a cyklistů na jejich území. Kraj zároveň pracuje na majetkoprávním vypořádání pozemků včetně komunikací, které do budoucna vyřadí z krajské silniční sítě. Technická památka vodárna v Obřím dole nedaleko Rudného potoka, známá jako Trkač, prošla letos na podzim opravou. Opravili samotnou stavbu, její střechu, venkovní fasádu i vnitřní omítky, které kvůli vlhkosti a drsnému klimatu na tomto místě velmi trpí.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Zvláštní péči věnovali samotné turbíně, kterou natřeli. Opravy a nátěru se dočkaly i původní dveře a mříže. Vodárna a metrů dlouhý vodovod sloužily k dopravě vody na Sněžku do České boudy. Postavit ji nechat v roce hrabě Rudolf Czernin-Morzin. Ukončil tím éru vynášení vody na Sněžku na bedrech nosičů.

Toto zařízení sloužilo až do Archiv krátkých zpráv. Další ».

rande naslepo online zdarma Turnov

Zadejte svůj e-mail:. Follow NasePojizeri. Krajská vědecká knihovna v Liberci se zúčastní Týdne knihoven Vyberte obec --všechny obce regionu-- Pojizeří Jilemnice Krátké zprávy z regionu Semilska Kraj daruje obcím a městům pozemky. Podpoří tak rozvoj a bezpečí obyvatel Téměř 31 tisíc čtverečných pozemků převedl letos Liberecký kraj bezúplatně na obce.

Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

.

0 / 5