Ela, 37

Číslo profilu 9629577
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 05/27/2023
Jméno Ela
Země Czech Republic
Město Otrokovice
Orientace Heterosexuální
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 150 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Vietnam Švédsko Slovinsko Portugalsko Německo Slovensko Dánsko Jižní Afrika

Mužská věc Pestré ženy s lechtivým obsahem |

Tuto zprávu poskytl uživatel Ela Otrokovice 05/28/2023 08:51:05

Pro ženy, které chtějí poznávat, kdo jsou v hloubi své duše a prožívat více lásky. Čím jsem starší, tím více si užívám života a svého ženství se vším, co k němu patří. Svoji přirozenou ženskost jsem v sobě měla vždycky, jen jsem ji nevyživovala, nedoceňovala, nežila vědomě. Nebyla jsem si plně vědomá ženských darů, hodnoty i mocné síly, kterou v sobě každá žena nese. Na své cestě potkávám ženy a naslouchám jejich srdcím.

Jejich srdce je často plné bolesti, jako bylo moje kdysi. Je plné touhy po lásce, po naplněném vztahu s partnerem, plné různých emocí i vzteku, plné touhy i bezradnosti. Zároveň je plné lásky a vnitřní ženské síly. A to mě přivedlo k mému poslání — individuální podpora a skupinové semináře pro ženy. Pro ženy, které hledají některou ze svých ztracených částí. Pro ženy, které chtějí opět zářit ze svého nitra. Číst více. Přesto mi něco chybělo.

Jak se seznámit po padesátce: čtyři pravidla pro to najít nový vztah

Je to již více než 25 let, co jsem začala svoji ztracenou část svého ženství vědomě znovu probouzet a zvát do svého každodenního života. Meditace Mohendžodáro se skládají z devíti aktivních meditací, z nichž každá je zaměřena na určitou hlubokou vnitřní potřebu ženy. Tento ucelený systém posiluje ženství, osobní rozvoj a transformaci ženy. Nádherné skladby pro spontánní a prožitkový tanec. Blahodárná cvičení. Účinné meditační techniky s použitím muder, relaxační pozice Ve Slaném 2x měsíčně čtvrtek Adresa: U Kasáren , Slaný.

Přihlášení stačí v den konání dopoledne sms na tel. Meditace Tvořivé dětství pomáhá doprožívat potřeby dětství, léčí vnitřní dítě a podporuje tvořivost, schopnost intuice a objevovat nové věci. Meditace Laskavé sebepřijetí rozvíjí nejdůležitější vztah a to je vztah k sobě, který je základem i pro vztah partnerský.

Otevírá schopnost citového vyjadřování a vědomí své sebehodnoty. Meditace Imunitní posílení podporuje životní sílu a imunitu.

Seznamka Slaný | ELITE Date

Ulehčuje tkáním a podporuje sebeléčebné a regenerační schopnosti organismu. Meditace Umění se prosadit učí nenechat se odradit vlastními chybami.

ženy hledající ženy Slaný

Podporuje schopnost se prosadit a poznat sebe sama. Odstraňuje existenční nejistotu. Má pozitivní účinek na srdce. Meditace otevření se intimitě deprogramuje strachy týkající se intimity, léčí ztuhlé tělo, které je pod vlivem různých emocionálních zranění.

Otevírá cestu k autentičnosti a přirozenosti. Meditace Pořádek v životě léčí chaos a nejistotu v životě. Přepisuje minulost a její negativní vliv na současnost. Otevírá cestu k pozitivní budoucnosti.

Meditace Otevřené božství působí jako lék na přehnaný shon, čistí ledviny a podporuje schopnost odevzdání. Podporuje vnitřní svobodu a učí vnitřní moudrosti.

Zamezení přístupu na server |

Meditace Vědomé bytí je esencí všech meditací. Je to klidná technika, která rezonuje hluboko v podvědomí i nevědomí. Otevírá do prázdnoty a tím k přijímání nových věcí. Meditace Šťastné mateřství ladí ženu na přirozený instinkt a vědomé prožívání hlubokých emocí spojených s aspektem matky.

Zvyšuje ženskou citlivost i vnitřní sílu. Podporuje hormonální rovnováhu. Mají omlazující a hluboce uvolňující účinek a pozitivní dopad na hormonální systém v těle.

Laskavou formou rozvíjí ženské vlastnosti a tvořivou ženskou sílu. Transformační prvek hudby násobí účinek techniky. Objevte svou vášeň, sílu a radost a osvoboďte se od negativních zkušeností. Vhodné pro každou ženu. Semináře jsou tématicky zaměřené, ale mohou se v nich objevit i ostatní témata podle potřeb zúčastněných žen. Tělo je příbytkem naší důše a péčí o tělo mu vyjadřujeme svou úctu a podporu.

Vnímaní pocitů v těle a sebepřijetí je důležitým předpokladem, abychom mohly prožívat potěšení ve vztahu i v životě vůbec. Stejně jako každá žena potřebuje ke štěstí vidět, že je i její dítě šťastné, potřebuje i každá žena cítit, že je šťastné její vlastní "vnitřní dítě". To vyžaduje, aby byla ke své zranitelné vnitřní části vnímavá, laskavá a objímající. Aby byla jako žena dospělá. Teprve pak se její vnitřní dítě bude cítit v bezpečí a plné důvěry, že vše dobře dopadne. Pojďme poléčit vlastní vnitřní zranitelnost a zraněnost a obnovit sebedůvěru Všechny bytosti touží po světle a všechny tam směřují.

Stačí vnímat květiny i stromy. Pokud se chci otevírat více a více do světla, potřebuji více a více zapouštět kořeny - zdravé kořeny. Potřebuji se pravidelně uzemňovat, jinak mě světlo "oslní" a ztratím stabilitu.

ženy hledající ženy Slaný

Proto je potřeba "pracovat" s první až třetí čakrou a umět se spojit s Velkou Matkou, která poskytuje nejen výživu, ale i stabilitu a podporu v těžkých životních situacích. Emoce jsou důležitou součástí života, dodávají mu šťávu. Emoce v sobě nesou důležitou informaci i velký náboj energie.

Mohou nás ničit stejně jako povodeň nebo velký požár. Můžou však být také zdrojem inspirace, kreativity a síly. Záleží, jak s nimi budeme zacházet a jaká je míra našeho sebepřijetí.

Semináře pro ženy A | Žena úspěšná a milující

Objev vnitřní čarodějku a její léčivou hloubku. Každá žena je ve své hloubi čarodějka. Jen některá to ví a jiná "zapomněla". Nejdříve se projevuje v menstruaci, při porodu, v ženské kreativitě nebo v sociálních dovednostech. Po 40 a s přechodem se hlásí ke slovu v dalších podobách. Bohužel mnoho žen tuto kvalitu v sobě zadupe nejrůznějšími léky či závislostmi, protože tato transformace nebývá bez podpory jednoduchá.

Hodná holka čarodějku odmítá a mrcha ji zneužívá. Jde to i jinak Spolupráce levé a pravé hemisféry nás vede k poznání pravdy.

Nick: Heslo: Zapomenuté heslo. Filtr regionu. Pošlete svoje fotky nebo filmy na sex doma a vyhrajte v soutěži o ceny! Řadit dle posledního přihlášení nejnovějších registrací věku - od nejstarších věku - od nejmladších.

Filtr regionu je nastaven na Středočeský kraj zrušit filtr regionu. Erotické priváty Středočeský kraj - všechny erotické priváty a holky na privát ve Středočeském kraji na jednom místě. Další Předchozí Uživatelé 1 až 17 z 17 Na stránku: 10 25 Hledám zpestření..

Přijď příjemně strávit dvě hodiny, čeká tě masáž rukama i tělo na tělo, jemné příjemné doteky úplně na celém těle, vzrušení i uspokojení, super relaxace. BI hledá vše krásné s ženou, párem, mužem Nebo dvě BI a přidá se k nám šikovný mužský co nás dokáže udělat Jsem baculka, která má ráda. A zde bych ráda našla muže do 35 let, kterému se líbí baculky.

Opravdu nemám zájem pro Ty co mají doma hubené a chtějí si zkusit sex s baculkou! Nebráním se ani sexu se ženou. Vždy se má zkusit vše a přiučit se něčemu novému!

Hledám ženu ve věku let z Kolínska a okolí, na vše hezké za pasivní účasti mého partnera. Stačí napsat. Mám slabost pro dlouhovlasé muže. Dlouhé vlasy nejsou podmínkou. Líbí se mi i ženy,ale o sex ve třech nemám zájem. Bydlím mezi Zdicemi a Žebrákem,nejezdím nikam daleko do neznáma. Pište jen pokud se vejdete do věkové kategorie let a pokud nejste cizí národnost. Nejsem submisivní Poprvé si chci Mazlivá baculka hledá šikovného pohodáře na kamarádsko-milenecký vztah, trvalejšího charakteru.

Může být i o dost mladší, prostě přitahují mě zajíčci Vzrušuje mě už vášnivé líbání s doteky rukou ve vlasech a na tváři Ahoj, nějaká sympatická milá žena nebo pár by tu nebyl????? Když muž tak 63 a více. Další Předchozí 1. Lili , Praha 4. Izabela , Praha 4. Poskytujete-li profesionální erotické služby, zaregistrujte se do největší databáze erotických služeb na adrese www. Pro všechny návštěvníky a uživatele serveru platí pravidla inzerce. Více informací v sekci nápověda.

Kontakt: webmaster sally. Podívejte se na možnosti inzerce na našich dalších stránkách. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je zakázáno. Ochrana osobních údajů.

0 / 5